Resident Evil 4 Ultimate HD Edition | PC

امکان ندارد که یک گیمر شاهکار استاد Shinji Mikami و بازی را که در سال ۲۰۰۵ یک شگفتی در سبک Survival horror بخاطر نیاورد و تا به حال آن را بازی نکرده باشد. به تازگی قرار است امسال بازی Resident Evil 4 تحت عنوان Resident Evil 4 Ultimate HD Edition و با کیفیت HD و نرخ فریم ۶۰ در تاریخ ۲۸ فوریه 2014 برای PC منتشر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows XP/ Vista، Windows 7، Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better، AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
حافظه: ۲GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better
DirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio device

سیستم پیشنهادی:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
حافظه: ۴GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک:NVIDIA GeForce GTX 560 or better

RE4PC-6-200x111.jpg

RE4PC-1-200x111.jpg

RE4PC-11-200x111.jpg

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
افت فریم خیلی زیادی دارم توی این بازی.اپدیت هایی که منتشر شده برطرف میکنه این همه افت فریم رو یا کارایی دیگه ایی دارن؟
یه کارت gt520 دارم من میتونه بازی رو اجرا کنه؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
افت فریم خیلی زیادی دارم توی این بازی.اپدیت هایی که منتشر شده برطرف میکنه این همه افت فریم رو یا کارایی دیگه ایی دارن؟
یه کارت gt520 دارم من میتونه بازی رو اجرا کنه؟
افت فریم توی دهکده و یکم هم آخرای بازی جایی که هلیکوپتر میاد هست
باقی بازی رو میشه تحمل کرد :d

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
سلام خوبین...دوستان کرک اپدیت 1.6 کسی نداره..من اپدیت 1.6 دانلود کردم ریختم رو بازی ولی وقتی بازی اجرا میکنم یک صفحه مشکی میاد همونطوری میمونه روش اتفاق خاصی نمیفته باید چیکارش کنم

saeed-evil

کاربر سایت
Aug 24, 2008
311
نام
Saeed
سلام
میدونم پست قدیمیه:D
فقط سوال داشتم آپدیت های بازی هنوز هست؟ من نیاز دارم به همشون
ممنون میشم راهنمایی کنید

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
نظر بنده اینه دوستان رو این نسخه های چرند که از بازی دادن وقت نذارن و برن نسخه Gamecube رو دانلود کنن با دلفین اجرا کنند. 10 برابر زیباتر از این نسخه های بیخوده. هنوزم یکی دوتا افکت هست که فقط تو نسخه های نینتندو میشه دیدشون.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من تمومش کردم دوباره.متاسفانه افت فریم داره.زیاد هم تغییری نکرده گرافیکش نسبت به نسخه اصلی.ای کاش ریمستر کنن اینو.واقعا شاهکاره.اخرین نسخه از بازی بود که برای من لذت بخش بود.

matiyo

کاربر سایت
Aug 25, 2009
5
سلام دوستان . دیدم تایپیکش قبلا بوده دیگه ایجاد نکردم!
RE4 نسخه ی دارینوس رو دارم. قبلا همین رو چند بار نصب کردنم و بازی کردم .ولی الان که بعد 2 سال میخوام بازی کنم و نصبش هم کردم ولی یه مشکلی داره و اون هم اینکه
کالا تصویر محیط و طبیعت و راه ها سیاه مطلقه یعنی فقط کاراکترها جعبه ها کلاغها ماشینها درها دیده میشن و خبری از تصویر پس زمینه یا راه یا درخت جنگل و دیوار ها نیست فکر میکنم یکی از فایلها موقع نصب پریده و در نصب دوباره هم همینطوره و کمکی نمیکنه.کارت گرافیک رو هم از اول نصب کردم و هم آپدیت کردم ولی حل نشد
در ضمن من به خاطر نداشتن DVD رام ازش ایمیج گرفتم و از رو ایمیج نصب کردم و در حین نصب هم یه اینچنین اروری داد که ایگنورش! کردم و فکر میکنم به خاطر همین باشه. دوستان کسی هست بتونه کمک یا راهنمایی کنه؟
3tdo_sdghdfdfghdfgxh.jpg

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام دوستان . دیدم تایپیکش قبلا بوده دیگه ایجاد نکردم!
RE4 نسخه ی دارینوس رو دارم. قبلا همین رو چند بار نصب کردنم و بازی کردم .ولی الان که بعد 2 سال میخوام بازی کنم و نصبش هم کردم ولی یه مشکلی داره و اون هم اینکه
کالا تصویر محیط و طبیعت و راه ها سیاه مطلقه یعنی فقط کاراکترها جعبه ها کلاغها ماشینها درها دیده میشن و خبری از تصویر پس زمینه یا راه یا درخت جنگل و دیوار ها نیست فکر میکنم یکی از فایلها موقع نصب پریده و در نصب دوباره هم همینطوره و کمکی نمیکنه.کارت گرافیک رو هم از اول نصب کردم و هم آپدیت کردم ولی حل نشد
در ضمن من به خاطر نداشتن DVD رام ازش ایمیج گرفتم و از رو ایمیج نصب کردم و در حین نصب هم یه اینچنین اروری داد که ایگنورش! کردم و فکر میکنم به خاطر همین باشه. دوستان کسی هست بتونه کمک یا راهنمایی کنه؟
3tdo_sdghdfdfghdfgxh.jpg
تا جایی ک میدونم این ارور فقط برای خراب بودن پارت مربوطه هس.اگه فرمت فایل rar هس یبار تعیمیر کن غیراینصورت باید پارتشو از یجایی گیر بیاری
البته میتونی دکمه ignore بزنی و بعد فقط همین فایل xscr.dat از تورنت بگیری بندازی تو محل مربوطه

• Like
Reactions: matiyo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر