تست قند خون در نينتندو ds ممكن شد

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

تست قند خون در نينتندو دي اس ممكن شد

دستگاهي كه به كاربران امكان مي‌دهد ميزان قند خونشان را تست كنند، از سوي شركت دارويي
Bayer براي استفاده با كنسول بازي دستي نينتندو ds عرضه شد.

به گزارش سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا )، كنترل‌كننده قند خون Didget به همراه بازي جديد دي اس به‌نام Knock Em Downs: World Fair عرضه مي‌شود.

ظاهرا هيچ ارتباط موضوعي ميان تست قند خون و موضوع بازي وجود ندارد اما كاربران اين بازي مي‌توانند با چك متداول آن ويژگي‌هاي اضافي و شخصيت‌هاي جديد پيدا كنند.

اين دستگاه به بازيكنان امكان مي‌دهد با انتقال اطلاعات تست قند خون به نينتندو ds محتواي جديد دريافت كنند. اين بازي توسط شركتي به Guidance Interactive Healthcare ساخته شده است. اين شركت در سال 2007 قند خون‌سنجي مجهز به يك نمايشگر LCD عرضه كرد كه بازي ويديويي به‌نام Glucoboy در آن اجرا مي‌شد.

اين محصول با توجه به فروش بيش از 155 ميليون دستگاه نينتندو ds در آمريكا و وجود 24 ميليون فرد مبتلا به ديابت و تعداد زیادی دیابتی در سراسر جهان

مي‌تواند علاقه‌مندان زيادي را جلب كند.

اين دستگاه تنها با مدل‌هاي نينتندو ds و ds lite كار مي‌كند و از قسمت کارتج gameboy advance به ds متصل میشود با مدل‌ جديدتر DSiنينتندو سازگار نيست.

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عجب چیز جالبی

وسایل مختلفی تو اینترنت دیدم که به قسمت کارتج GAMEBOY ADVANCE میخوردن مثل گیتار هیرو . رادیو . پیانو و حتی تیونر که ورودی و خروجی AV داشت اما این دیگه پزشکیه چیز جالبیه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خود بازیش منتشر شده (همین چند روز پیش) ولی فکر نمی کنم بدون اون دستگاه فایده ای داشته باشه:

Code:
Bayers.DIDGET.Blood.Glucose.Monitoring.System.USA.NDS-BigBlueBox

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
عکسی ازش نیومده؟
قیمت چطور و نیاز به خرید لوازم داره یا نه؟

این عکسشه

images

images

قیمت اینا باید از سایتا فروش دید

خود بازیش منتشر شده (همین چند روز پیش) ولی فکر نمی کنم بدون اون دستگاه فایده ای داشته باشه:

Code:
Bayers.DIDGET.Blood.Glucose.Monitoring.System.USA.NDS-BigBlueBox

آره حتما دستگاه لازم داره

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چقدر مسخره! با 50 تومن دستگاه تست قند خون میخریم دیگه! یه کنسول + دستگاه bayer بگیری10 برابر این میشه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
چقدر مسخره! با 50 تومن دستگاه تست قند خون میخریم دیگه! یه کنسول + دستگاه bayer بگیری10 برابر این میشه

کسی گفت شما ds بخری؟؟؟؟

اینجا تاپیک ds ه و این لوازم جانبی برای ds ارائه شده و اینجا نقل قول شده

اینجا فروشگاه مستضعفین نیست

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسی گفت شما ds بخری؟؟؟؟

اینجا تاپیک ds ه و این لوازم جانبی برای ds ارائه شده و اینجا نقل قول شده

الان این چه ربطی داشت به شقایق؟:D
اینو کسی میگه که تمام بازیهاش رو روی ds داره کپی میره:D برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه:D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
برای خودم متاسفم کسی میاد منو دوستمو دست میندازه من باید اخطار بگیرم

آیدیمو برای همیشه مسدود کنید تا خیالتون راحت شه

یکی هم که تاپیک ds فعال کرده هر روز مطالب جدید میزاره جلوشو بگیرید تا این تاپیک مثل قبل غیر فعال شه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کسی از اینجور لوازم جانبی کنسول ها نداره ازش بخریم؟

من گیرنده tv قبلا دیده بودم برای ds که تلویزون میگرفت هم خروجی تلویزیون برای ds که تصویر ds رو تلویزیون مینداخت

اما این وسایل بعضی افراد که از خارج از ایران کنسولا نینتندو خریدن آوردن و عمومیت نداره مثلا اوایل عرضه wii دوستی از سنگاپور خریده بود کاستوم ها اماده wii هم خریده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر