بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

images

همینطور که خودتون میدونید کاپیتان سوباسا از قهمرمان ها زمان کودکی ماست

چند وقت پیش پیش سالگرد 30 سالگی یکی از محبوبترین مانگا/انیمه های کل جهان بود.

کاپیتان سوباسایی که از بچگی با ما بوده و اکثر بچه ها ( الان بزرگ شدن دیگه :d ) باهاش خاطراتی دارند.

شرکت کونامی که حق استفاده انحصاری از عنوان کاپیتان سوباسا رو برای بازی های ویدئویی خریده بود به همین مناسبت یک بازی طراحی کرده.

اسم بازی Tsubasa - New Kick Off nds هست و فقط برای کنسول دستی Nintendo Ds طراحی و ساخته شده.

سبک بازی مثل بهترین بازی ساخته شده برای سوباسا یعنی کاپیتان سوباسا سوپر استریکر هست که ساخته شده بود.

ولی فرق هایی هم داره . وقتی توپ دست شماست شما وقت زیادی برای مانور دادن ندارید. تصویر تا حدودی از بالا نمایش داده میشه

images

و شما باید سریع تصمیم بگیرید که می خواید چیکار کنید. با زدن دکمه مخصوص ( دقیقا مثل نسخه میکرو ) بازی نگه داشته میشه تا شما از بین گزینه های شوت ، پاس ، یک دو و دریبل کردن یکی رو انتخاب کنید.

گرافیکش نسبت به اینکه برای DS ساخته شده خیلی خوبه.

موزیکش هم مثل همیشه خیلی خوب هست و حس و حال خوبی برای بازی به آدم میده. مورد دیگه ای که فکر کنم باید نقل بشه اینه که به قدرت های بقیه بازیکن ها هم بها داده شده. مثلا در تیم نانکاتسو مثلث هجومی تیم (ایزاوا، کیزوگی ، تاکی ) می تونن پاسکاری منحصر به فردی بکنن که توی بازی به زیبایی پیاده شده و قطعا از پاسهای تک ضرب اونها خوشحال میشین.

images

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مگه میشه کسی فوتبالیستا ندیده باشه؟ اولین نسخه اش رو نینتندو nes ( میکرو) بود تا الان ادامه پیدا کرده نسخه ds ش هم واقعا قشنگه

یادمه زیدان گفته بود من بخاطر دیدن فوتبالیستا اومدم فوتبالیست شدم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
مگه میشه کسی فوتبالیستا ندیده باشه؟ اولین نسخه اش رو نینتندو nes ( میکرو) بود تا الان ادامه پیدا کرده نسخه ds ش هم واقعا قشنگه

یادمه زیدان گفته بود من بخاطر دیدن فوتبالیستا اومدم فوتبالیست شدم

نه نمیشه همه همیشناسن بخصوص نسخه میکرو خیلی طرفدار داشت

آره نسخه DS هم قشنگه

آره منم شنیده بودم زیدان اینو گفته بود

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
يادش بخير
نميدونم روي مسكرو بود سگاه بود چي بود بازي ميكر يم
نوشته هاشم كه ژاپني :) در كل نميدونستبم چيكار ميكنيم اما بعضي وقتا يه كاراي ميكردن حال ميداد

Sent from my iPod touch using Tapatalk

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ds هنوز تو دنیا فروش بالایی داره همین هفته میلادی قبل 3700 تا دستگاه فروخته

ماهی حداقل 4 تا بازی جدید برای ds میاد

نگاه کنی بازیایی که برا 3ds میاد یه نسخه اشم برا ds میاد بازیا مولتی پلتفرم هم رو ds میاد

بعضی بازیا مشترک بین ds و wii هم میاد مثل اسمورف 2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر