Theme های Ptf برای 3.71

Marin

کاربر سایت
May 24, 2007
27
یکی از آپدیت هایی که در فریم ور 3.71 بسیار برجسته است قابلیت تغییر theme ها از روی مموری استیک می باشد . در این تاپیک می توانید تم های خود و دیگران را share کنید....

Marin

کاربر سایت
May 24, 2007
27
clearXMBblack.jpg

Desenger.jpg

K5%20Theme.jpg

ambientperspective.jpg

برای دانلود این تم ها از سایت yourpsp.ir اینجا را کلبک کنید.ودر فولدر PSP/Theme/ بریزید و از خود XMB در قسمت Theme Setting انتخاب کنید

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
این تم ها فقط رو 3.71 میاد دیگه ؟

آخرین ورژن هک شده چیه ؟
بله اينا روي 3.71 اجرا ميشه فقط. يه گزينه خود سوني در اين فريمور ايجاد كرده كه از XMB شما راحت ميتونيد Theme رو عوض كنيد و ديگه مثل قبل نيست كه فلش رو دستكاري كنيد.

اخرين ورژن هم همين 3.71M33 هست.

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
بنده هم یک سایت برای دریافت تم PSP پیدا نمودم که تمهای بیشتری دارد :
http://www.custompsp.de/news.php
البته در ابتدا باید زبان سایت را که در سمت راست و بالا قرار دارد عوض کنید و بعد ثبت نام رایگان و بعد ... ;)

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام به دوستان
ايندفعه ميخوام تمي قرار بدم که بايد در داخل فلش 0 نصب بشه و باعث ميشه که 100 درصد محيط عوض بشه.
توجه : حتما قبل از ريختن تم از فلش 0 اصلي يه کپي تهيه کنيد.
لينک دانلود تم
منتظر تمهاي بعدي باشيد.
با تشکر
google

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
خیلی ممنون از زحمتی که بابت تم ها کشیدید اما این قسمت برای تم های Ptf هست نه تم هایی که داخل flash قرار میگیره !!

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
اینهم یک سایت دیگر که البته بازهم آلمانی هستش زبانش :
http://custompsp.cu.funpic.de/Forum/portal.php?topic_id=796
این هم از فروم psp-hack :
http://www.psp-hacks.com/forums/about113628.html&p=1
در ضمن اگر در همین تاپیک هم توضیحی در مورد تمهایی که باید در فلش قرار بگیرند نیز بدهید و این تمها را هم با ذکر نوع اون ( منظورم تمهای داخل فلی و تمهای معمولی هست ) باشه خیلی خوبه و دیگه باعث پراکندگی نمیشه :love:

سلام به دوستان

ايندفعه ميخوام تمي قرار بدم که بايد در داخل فلش 0 نصب بشه و باعث ميشه که 100 درصد محيط عوض بشه.
توجه : حتما قبل از ريختن تم از فلش 0 اصلي يه کپي تهيه کنيد.
لينک دانلود تم
منتظر تمهاي بعدي باشيد.
با تشکر

google
من یکی از همین تمها را دانلود کردم که البته چون با تمهای دیگر فرق میکرد و چند فایل داشت نمیدانستم چکارش باید بکنم و همینجور گذاشتمش تا دوستان راهنمایی کنند :love:
همچنین بفرمائید چگونه از فایلهای فلش اصلی کپی بگیرم .
بازهم ممنون :love:

آخرین ویرایش:

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
من یکی از همین تمها را دانلود کردم که البته چون با تمهای دیگر فرق میکرد و چند فایل داشت نمیدانستم چکارش باید بکنم و همینجور گذاشتمش تا دوستان راهنمایی کنند :love:
همچنین بفرمائید چگونه از فایلهای فلش اصلی کپی بگیرم .
بازهم ممنون :love:[/quote]

سلام دوست عزيز
همينطور که در بالا هم اشاره کردم اين تمها در فلش 0 نصب ميشن.

براي گرفتن بک اپ از فلش 0 اصلي بايد کليد r رو نگه داري و دستگاه رو روشن کني و به منوي ريکاوري رفته و به قسمت advanved رفته و گزينه فلش 0 رو انتخاب ميکنيم {قبل از اينکار کابل usb رو وصل کنيد} با اينکار در کامپيوتر درايوي ايجاد ميشه از محتوياتش کپي بگير تو کامپيوتر .

براي نصب تم:
اين تمها فعلا از لحاظ پوشه بندي کامل نيستند ولي براي مثال تمي که dna نام داره داراي 3 تا پوشه هست.
يکيش فونته که احتياج نداره نصب بشه.
ميمونه 2 تا پوشه ديگه که بايد در پوشه vsh کپي کني تا با فايلعاي موجود در فلش 0 ادغام بشه{موقع کپي ميگه ايا ميخواين فايلها با هم ادغام بشن که بايد yes رو بزنيد} بعد از ريکاوري خارج شده و از تم لذت ببريد.
در ضمن اين تمها رو خودم تست کردم و هيچ مشکلي هم ندارن.
قربانت
GOOGLE:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر