PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
ماکروسافت اعلام کرد که کنسولهای فعلیش با اومدن اکس باکس اسلیم و پراجکت اسکورپیو به هیچ وجه از زده خارج نخواهند شد.
قرار نیست بازی مخصوصی برای اکس باکس اسلیم رلیرز بشه و امکان اجرای تمامی بازیها (بجز VR) با هر سه نسل امکان پذیر هست. پراجکت اسکورپیو از VR پشتبانی میکنه که البته من نمیدونم این پروژه های VR اخرش به کجا قراره ختم بشه و اصلا تا چه حد موفق خواهد بود و استودیوهای گیم سازی چقدر براش سر و دست خواهند شکست.
مدل اسکورپیو مطمئنا کنسول گران قیمتی خواهد بود که البته باز هم نمیدونم اون کلاه های مخصوص واقعیت مجازی روش هست یا نیست
که اگر نباشه چند صد دلاری هم باید خرج اون کلاه کرد.

• Like
Reactions: alisantori

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
دوستان همچین می گید کنسول جدید . یادتون رفته اصلی ترین نکته ی این کنسول ها 4k هست که خب برای 4k بازی کردن تلویزیون 4k لازمه . اگه این دوستمون و حالا هرکس دیگه ای که الان می خواد کنسول بخره و واسش سواله کدوم رو بخره می خواست پول اون تلویزیون هارو هم بده که خب می تونه الان جفت کنسول هارو بخره دیگه مشکلی از این نظر نداره

بعد مطمئن باشید عمرا خیلی تفاوت بگذارن تو این کنسول های جدید . چون اونایی که قبلا گرفته بودن خیلی هاشون ناراضی میشن و درسته که پول براشون مهمه ولی فیدبک جالبی نخواهد داشت . تنها فرقشون همون 4k هست که خب خیلی نکته مهمی نیست . چقدر سیستم بلوری های سه بعدی تونست جای بلوری معمولی رو بگیره و حتی خود بلوری هنوز نتونسته کامل دی وی دی رو از میدون به در کنه که حالا این 4k بخواد این کارو بکنه
دوست عزیز این چه حرفیه که میزنید
سرعت پیشرفت تکنولوژی خیلی زیاد شده و برای نسل بعدی کنسول ها مطمئنا حرف از 8K هست
اتفاقا تغییرات خیلی چشم گیر هستند رزولوشن حدود چهار برابر بیشتر، جزئیات بهتر، نورپردازی بهتر، لودینگ سریعتر و مطمئنا تغییرات بیشتر

• Like

mrsamsum

کاربر سایت
Apr 3, 2017
29
نام
سام
سلام دوستان،
من تا الان xbox 360 داشتم حالا میخوام یه کنسول جدید بگیرم
از بین ps4 و xb1 بازیهای کدوم کنسول از نظر هزینه به صرفه تره و دردسر کمتری از نظر بن شدن داره ؟
منظورم بازیهای اکانتی که روری دستگاه میریزن ... من بیشتر میخوام افلاین بازی کنم و امکان دانلود بازیهارو به صورت افلاین دارم

• Like

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
سلام دوستان،
من تا الان xbox 360 داشتم حالا میخوام یه کنسول جدید بگیرم
از بین ps4 و xb1 بازیهای کدوم کنسول از نظر هزینه به صرفه تره و دردسر کمتری از نظر بن شدن داره ؟
منظورم بازیهای اکانتی که روری دستگاه میریزن ... من بیشتر میخوام افلاین بازی کنم و امکان دانلود بازیهارو به صورت افلاین دارم

Ps4
بعضی از بازیها نیاز به آپدیت دارن و تا آپدیت نشه نمیتونی بازی کنی (تعدادشون کمه )

اکانتی هم سعی کن نگیری یا اگه گرفتی آنلاین نشو!

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
tv67_img_20171110_105655_328.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر