سوالات و مشکلات Windows Phone

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان من رفتم موبایل فروشی های شهرمون رو زیرو رو کردم یک جا داشت 1520 lumia سفید بعد من چک کردم imei شو زد samsung w همچین چیزی بعد من نخریدم خوده یارو هم هنگ کرد اصلا نمیدونست همچین سایتی هست( حالا میدونست و به روی خودش نمی اورد بحثش جداست) حالا اون واقعا اصل نبوده یا کلا اینا اینجورین؟
مگه میشه اصل نبوده باشه !
اینا چون قاچاقی ـن از این چیزا هم پیش میاد ...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
اون چیزی که روی جعبست مهم نیست ، یعنی موردی برای آپدیت پیدا نمیکنه اما پدر مادر گوشی معلوم نیست مال کجاست ! یعنی نمیدونی چرا باش اینکارو کردن ؟!!

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
اخه نمیشه که سریال اصل گوشی عوض شه:| :| اگه این طوره کلی گوشی قاچاق میشه مثل همین iphone ولی سریال هاشون اصل هست ولی اون زد یک چیز دیگه

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
سایت قاطی نداره برادر من!! سایتش اینه imei.info هر گوشی شما بزنین همون مشخصات رو میده!! الان یکسری گوشی لومیا رفرشی یا هرچی رو وارد بازار ایران کردن... که مشکلاتی توی صفحه و لک افتادن و غیره داره... توی انجمن win phone ایران هم زده شده تاپیکش..

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سایت قاطی نداره برادر من!! سایتش اینه imei.info هر گوشی شما بزنین همون مشخصات رو میده!! الان یکسری گوشی لومیا رفرشی یا هرچی رو وارد بازار ایران کردن... که مشکلاتی توی صفحه و لک افتادن و غیره داره... توی انجمن win phone ایران هم زده شده تاپیکش..
1520 رو چند روز بعد از اومدنش تو ایران خریدیم، پس مسلما رفرش نیست و این سایته قاتی داره.

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
این سایته بازدیدش بالا هست بعید به نظر میرسه اطلاعاتش اشتباه باشه :-s

من گوشیمو از دیجی کالا گرفتم پایینه ال سی دی یخورده نور پخش هست، فکر نکردم نکته مهمی باشه (گارانتی اینو شامل میشه؟) الان که گفتید رفرشی یخورده مشکوک شدم! :|

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
1520 رو چند روز بعد از اومدنش تو ایران خریدیم، پس مسلما رفرش نیست و این سایته قاتی داره.

میتونه تقلبی باشه:| اخه مگه میشه همچین سایتی اشتباه کنه اونم فقط روی یک سری گوشی lumia????

- - -ویرایش - - -

میتونه تقلبی باشه:| اخه مگه میشه همچین سایتی اشتباه کنه اونم فقط روی یک سری گوشی lumia????

بعد هم هر موبایلی یک سریال مخصوص به خودش رو داره(مثل کد ملی هر نفر که مختص به خودش هست) نمیشه که تهش میزد اشتباه میگفتیم اره ولی نه که یک گوشی دیگه رو بزنه:| مخصوصا این که سریال گوشی رو نمیشه عوض کرد و توی خارج فکر نکنم این جوری باشه( اگه باشه اعتبار نوکیا زیر سوال میره و خریدارا نمی خرن) پس مشخص یک سری گوشی فیک یا هرچی(ذکر میکنم هرچی چون نمیدونم چه مشکلی داره) توی بازار کلی ایران پخش شده و چون تعداد lumia محدود هست مشخصه! کله ایران از یک جا گرفتن و بارشون یکیه پس اگه این اینجوریه پس 90% بیشتر ایران هم همینه. فکر هم نکنم مربوط به قاچاقی بودنش باشه چون که اصلا ربطی به این نداره که سریال باید اشتباه دیده شه

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این سایت سه سال پیش برای من اعتبارش ساقط شد ، سایت هایی در رابطه با محصولات نوکیا هستند .
من با خود نوکیا Care ایمیل زدم 3 سال پیش و پرسیدم در این مورد !
یک سایتی یکی از دوستان گذاشته بود تو انجمن وینفون سنتر که مخصوص محصولات نوکیا بود به نوعی .

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
آقا من هرچی سریال گوشیای دیگه رو امتحان میکنم درست میگه فقط ماله من اینجوریه! یعنی چی آخه نمیفهمم، امکان داره گوشی دزدی یا برگشتی باشه؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
میگم الان 8.1 نصبه بعد تو میگی تقلبی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر