Broken Age

brokenage.jpg

Developer : Double Fine
Publisher :N/A
Genre : point-and-click adventure
Platform : PC
Release Date:
14th January

تصاویر بـازی

سایت بـازی

درباره بازی:
broken age بازی اشاره و کلیک از استدیوی Double Fine داستان یک دختر و پسر جوان را که در دو دنیای موازی زندگی می کنند را روایت می کند.شخصیت دختر بازی از طرف روستای خود انتخاب شده است تا قربانی یک هیولا شود اما تصمیم می گیرد تا با هیولا مبارزه کند.در همین حال شخصیت پسر بازی به تنهایی در یک سفینه فضایی تحت مراقبت کامپیوتر مرکزی زندگی می کند , اما می خواهد آزاد باشد و به دنبال ماجراجویی برود!

قسمت اول بازی سه شنبه اینده در دسترس حامیان مالی این عنوان در کیک استاتر خواهد بود!

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
brokenage.jpg

Developer : Double Fine
Publisher :N/A
Genre : point-and-click adventure
Platform : PC
Release Date:
18th January

تصاویر بـازی

سایت بـازی

درباره بازی:
broken age بازی اشاره و کلیک از استدیوی Double Fine داستان یک دختر و پسر جوان را که در دو دنیای موازی زندگی می کنند را روایت می کند.شخصیت دختر بازی از طرف روستای خود انتخاب شده است تا قربانی یک هیولا شود اما تصمیم می گیرد تا با هیولا مبارزه کند.در همین حال شخصیت پسر بازی به تنهایی در یک سفینه فضایی تحت مراقبت کامپیوتر مرکزی زندگی می کند , اما می خواهد آزاد باشد و به دنبال ماجراجویی برود!

قسمت اول بازی سه شنبه اینده در دسترس حامیان مالی این عنوان در کیک استاتر در دسترس هست!
اوووه من این رو اصلا یادم رفته بود ۲ سال پیش پول دادم واسش! چه عجب بالاخره اومد!

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
داستان جالب و نویی داره که با یه روایت خوب میتونه به یه بازی عالی تبدیل بشه .
متاسفانه این سبک بازیها که فرد رو وادار به یه کم فکر کردن میکنه انگار دیگه بین قشر گیمر طرفدار نداره.:(

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
پست ابتدای می گه بازی 18 jan سال... عرضه می شه؟ بعد ناشرم نداره na زدید به عبارتی نمیاد یا اطلاعات تکمیل نیست؟

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
رسماً از بازیسنتر ناامید شدم! حتما همه مشغول MGS:R و بازیهای دیگه هستن! تیم شفر یک پایانی تدارک دیده یعنی pure WTF! هر بازی دم دستتونه بذارید کنار و دریابید این شاهکار رو!

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
رسماً از بازیسنتر ناامید شدم! حتما همه مشغول MGS:R و بازیهای دیگه هستن! تیم شفر یک پایانی تدارک دیده یعنی pure WTF! هر بازی دم دستتونه بذارید کنار و دریابید این شاهکار رو!

بازی از لحاظ داستان پردازی، طراحی هنری و طراحی شخصیت ها فوق العاده است. اما هنوز هم که هنوزه همون گیم پلی خشک و بی روحی رو داره که باعث انقراض تقریبی بازی های point and click شد. بعضی معماها خوبن ولی خیلیاشون فقط شامل کلیک کردن روی صفحه و از این ور به اون ور رفتن میشن، بله اگه فکری بود خوب بود، اما بیشتر این معماهایی که من ازشون حرف می زنم فکری نیستن. در کل من هر جوری فکر می کنم، حس می کنم داستان و طراحی هنری بازی یه جورایی فدای اصرار برای حفظ یه گیم پلی منسوخ شدن. اگه همین داستان و طراحی رو با یه گیم پلی بهتر و جدید تر ترکیب می کردن، بازی واقعا فوق العاده میشد.
در کل قضیه تیم شفر و Double Fine داره کم کم میشه قضیه ی لباس جدید پادشاه( البته نه به اون شدت!)، نباید فراموش کنیم که تیم شفر هم اشتباه می کنه.

پ.ن: البته من خودم بازی رو واقعا دوست دارما... اما به نظرم قدیمی گرایی جدا بازی رو حیف کرده.

و یه چیز دیگه هم اینکه، من کنجکاو بودم داستان دو تا شخصیت چه جوری قراره به هم ربط پیدا کنن، اما اگه داستان shay رو اول شروع کنید در حد 30 40 مین بازی کنید این موضوع لو میره که به نظر من قشنگ تر بود اگه آخر بازی این موضوع رو میشد، مزش از بین رفت اینجوری.

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
الوعده با دو روز تاخیر وفا :D
نبودم برای کاری و یادم رفت قبل رفتن تاپیک رو مهم کنم.

طبق قرارمون بازی های کوچیک مهم میشن تا با این بازی ها دوستان رو بیشتر آشنا کنیم.
خودم هم که دانلودش رو تموم کردم.
به زودی باید ببینم تیم شیفر که بلاخره از ساخت بازی با تحدید ناشر خلاص شده میتونه برگرده روزای اوجش یا نه :D
(گویا برگشته و خوبم برگشته)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر