Dark Souls GaMe Community

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
آره میدونم اما کشتن ciaran سود بیشتری داره.هم لباساشو میگیری هم یکی از شمشیراشو و هم Soul.تازه روه آرتوریاس رو هم از دست نمیدی.:d

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
آره میدونم اما کشتن ciaran سود بیشتری داره.هم لباساشو میگیری هم یکی از شمشیراشو و هم Soul.تازه روه آرتوریاس رو هم از دست نمیدی.:d

روح آرتوریاس رو باهاش چیز خیلی خفنی نمیشه ساخت در کل نامردیه ciaran یا gough رو بکشی من آرتوریاس و ارنستاین رو هم چون مجبور بودم کشتم وگرنه اونارم زنده نگه میداشتم:d
در ضمن praise the sun

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
در ضمن praise the sun

praisethesun.jpg

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
روح آرتوریاس رو باهاش چیز خیلی خفنی نمیشه ساخت در کل نامردیه ciaran یا gough رو بکشی من آرتوریاس و ارنستاین رو هم چون مجبور بودم کشتم وگرنه اونارم زنده نگه میداشتم:d
در ضمن praise the sun
من موقعی که بازی به آخر برسه قبل از این که Gwyn رو بکشم.میرم هرچی دوست و رفیقو آهنگرو فروشندس میکشم.>:):d
من بیشتر از کشتن Artorias و Ornstein خوشم نمیاد.اگه میشد نکشیمشون،واقعا نمیکشتمشون.کاش Artorias هم یه Covenant باز میکرد!:d:d

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
من موقعی که بازی به آخر برسه قبل از این که Gwyn رو بکشم.میرم هرچی دوست و رفیقو آهنگرو فروشندس میکشم.>:):d
من بیشتر از کشتن Artorias و Ornstein خوشم نمیاد.اگه میشد نکشیمشون،واقعا نمیکشتمشون.کاش Artorias هم یه Covenant باز میکرد!:d:d

آرتوریاس خودش عضو یه covenant بود راستی قکر میکنین اون covenant چی بوده؟من میگم covenant مال alvina بوده:d
واقعا عکس قشنگیه این هم یه عکس از ash lake
20111108220734.jpg

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
آرتوریاس خودش عضو یه covenant بود راستی قکر میکنین اون covenant چی بوده؟من میگم covenant مال alvina بوده:d

artorias یکه از چهار شوالیه Gwyn بوده دیگه.عضو Covenant of Gwyn بوده :d
12.JPG

راستی دیدین موقعی که با artorias میجنگیم عینه معتادا راه میره:)).Manus پلید معتادش کرد:|

این دو عکسه هم قشنگه.شوالیه های Darksouls .عکس دومی همه جمعشون جمه!فکر کنم همه هستن به جز سرورشون Gwyn . خجالتم نمیکشن !:d

dark_souls_knights-1426544.jpg

dark_souls_main_characters_by_giovannimicarelli-d5rwrq4.png

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی

ببخشید پا برهنه افتادم وسط بحث :d

ولی خیلی بعد از اینکه Manus رو به کمک بچگی Sif Great Grey Wolf کشتم احساس گناه کردم که چرا تو دو باری که بازی رو تموم کردم Grey Wolf رو کشتم کلا من دوسش داشتم !
یک ابهتی داشت :(

169_dark_souls_gameplay_boss_fight_ps3_100311_grey_wolf_sif_2800.jpeg

بچگیش :( :

images

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
من هیچ وقت تو کفه این گرگه نرفتم.از کشتنش ناراحت نشدم.اگه به نظرت این گرگه خیلی با ابهته،پس از گرگ خوشت میاد.

فقط Ornstein و Artorias .:d
dark_souls__artorias_vs_ornstein_by_menaslg-d6v2lji.png

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
artorias یکه از چهار شوالیه Gwyn بوده دیگه.عضو Covenant of Gwyn بوده
yahoo_4.gif

راستی دیدین موقعی که با artorias میجنگیم عینه معتادا راه میره
yahoo_21.gif
.Manus پلید معتادش کرد
yahoo_22.gif

این دو عکسه هم قشنگه.شوالیه های Darksouls .عکس دومی همه جمعشون جمه!فکر کنم همه هستن به جز سرورشون Gwyn . خجالتم نمیکشن !
yahoo_4.gif

نه دیگه درسته که ارتوریاس عضو چهار شوالیه های gwyn بوده ولی gwyn که کاوننت نداشت اما اگه item discription حلقه covenant of artorias رو خونده باشید نوشته که ارتوریاس برای اینکه بتونه توی abyss راه بره عضو کاوننت موجودات توی abyss شد...
ولی خیلی بعد از اینکه Manus رو به کمک بچگی Sif Great Grey Wolf کشتم احساس گناه کردم که چرا تو دو باری که بازی رو تموم کردم Grey Wolf رو کشتم کلا من دوسش داشتم !
یک ابهتی داشت :(
منم بعد از اینکه با کمک sif بعد از بارها مردن manus رو کشتم دقیقا همین حسو داشتم...
راستی خیلی ها میگن manus همون furtive pygmy بوده(خودم هم از همین دسته ام) نظر شما چیست؟:d

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
نه دیگه درسته که ارتوریاس عضو چهار شوالیه های gwyn بوده ولی gwyn که کاوننت نداشت اما اگه item discription حلقه covenant of artorias رو خونده باشید نوشته که ارتوریاس برای اینکه بتونه توی abyss راه بره عضو کاوننت موجودات توی abyss شد...

منم بعد از اینکه با کمک sif بعد از بارها مردن manus رو کشتم دقیقا همین حسو داشتم...
راستی خیلی ها میگن manus همون furtive pygmy بوده(خودم هم از همین دسته ام) نظر شما چیست؟:d

Furtive pygmy ?! کی هست ؟!

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
لرد پنجم. همونی که Dark Soul رو پیدا کرد و انسان ها رو به وجود آورد. همونی که ما توی شماره اول یا میتونیم طرفش رو بگیریم یا نگیریم.
در واقع لرد چهارم(gwyn-witch of izalith-nito) البته dark soul رو نمیشه یک لرد سول حساب کرد چون کاملا برعکس لرد سول هاست.
خیلی ها میگن به وسیله dark soul تونست abyss رو درست کنه و humanity هایی که در لردران و دارک سولز 1 پیدا میکنید تیکه های همون dark soul هستند و به همین دلیل میتونن شما رو از حالت hollow دربیارن.
در ضمن اگر جایی که با manus میجنگید رو کمی بگردید یک قبر باز شده کوچک پیدا میکنید که احتمال اینکه pygmy همون manus باشه رو افزایش میده.
به pygmy هم در cut-scene شروعی دراک سولز 1 اشاره میشه.

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یه سری سوال بعد از اتمام نسخه ی 2 ذهنمو مشغول کرده که میگم بهتون جواب بدید..

1) تو ویکی پدیا خونده بودم که این زنه ای که تو ماجولا هست و لول آپ میکنه یه منطقه باهامون میجنگه...من چرا ندیدم که بجنگه باهام؟؟
2)این سنگه چی میگه؟؟ تو ماجولا....
http://www.8pic.ir/images/99yh7iuyhuwk7b7ovoiu.jpg
3)بازی چنتا پایان داره؟؟
4)شما از کجا اینقدر درباره ی اتفاقات بازی مطمئن حرف میزنید؟؟چطوری فهمیدین که فلانی یه زمانی جزو ارتش Gwyn بوده و فلان کس باعث و بانیه فلان اتفاقه؟؟؟
5) فایده ی Gesture منو دقیقا چیه؟؟؟

مهم ترین سوالم چهارمیه...واقعا سواله برام بعضیا چطور اینقدر درباره ی بازی اطلاعات دارن...اونطور که من شماره ی 2 رو رفتم و صحبتهای اطرافیان تو بازی رو شنیدم و دمو هارو دیدم به این نکته هایی که شما میگید نرسیدم چون هیچ اشاره ای نکردن.

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
Ash Lake = Shrine of Amana آیا؟:D
duke's archives=brightstone cove
iron keep=demon ruins
lost bastille=northern undead asylum
در کل چیز غیر ممکنی نیست فکر میکنم که به احتمال زیاد درنگلیک همون لردران باشه دلایل زیادی برای درست بودن این نظریه هست.
lost sinner توی + new game روح witch of izalith رو دراپ میکنه.(old witch soul)
rotten هم توی نیو گیم پلاس روح نیتو رو دراپ میکنه.(old dead one soul)
duke's dear freja هم توی ng + روح seath رو دراپ میکنه.(old paledrake soul)

یه سری سوال بعد از اتمام نسخه ی 2 ذهنمو مشغول کرده که میگم بهتون جواب بدید..

1) تو ویکی پدیا خونده بودم که این زنه ای که تو ماجولا هست و لول آپ میکنه یه منطقه باهامون میجنگه...من چرا ندیدم که بجنگه باهام؟؟
2)این سنگه چی میگه؟؟ تو ماجولا....
http://www.8pic.ir/images/99yh7iuyhuwk7b7ovoiu.jpg
3)بازی چنتا پایان داره؟؟
4)شما از کجا اینقدر درباره ی اتفاقات بازی مطمئن حرف میزنید؟؟چطوری فهمیدین که فلانی یه زمانی جزو ارتش Gwyn بوده و فلان کس باعث و بانیه فلان اتفاقه؟؟؟
5) فایده ی Gesture منو دقیقا چیه؟؟؟

مهم ترین سوالم چهارمیه...واقعا سواله برام بعضیا چطور اینقدر درباره ی بازی اطلاعات دارن...اونطور که من شماره ی 2 رو رفتم و صحبتهای اطرافیان تو بازی رو شنیدم و دمو هارو دیدم به این نکته هایی که شما میگید نرسیدم چون هیچ اشاره ای نکردن.
1.من که یادم نمیاد جایی با هاش توی بازی بجنگیم.
2.اگر زبان بازی رو به پرتغالی تنظیم کنید به پرتغالی مینویسه:giants crossed the seas perhaps to return home
یعنی جاینت ها(غول ها:d)از دریا ها گذشتند شاید برای اینکه به خانه برگردند.
3.یک پایان
4.داستان بازی رو میشه از item discription ها فهمید و یا میتونید توی ی* تویوب ویدیو هایی رو نگاه کنید که داستانو توضیح میدن.مثل epic neme bro و یا vaati vidya
5.فایده خاصی نداره برای بخش انلاین بازی بازی رو جالب تر میکنه.:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر