آموزش تعویض هارد دیسک پلی استیشن 4

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام بچه ها...

خُب منم بالاخره هاردم رو تعویض کردم... بعد از کلی تحقیق هم آخرش رفتم یه هارد 2 ترا بایتی SeaGate خریدم. یه ذره نگرانم از هارد و ناراخت از اینکه هارد Samsung پیدا نکردم. میخواستم هم یه هارد External بخرم و از هارد 2.5 اینچی داخلش استفاده کنم که شنیدم تازگیا همه این هاردا لحیم شدن. به هر حال...

ولی فعلاً که راضی هستم و واقعا فضای 2 ترا بایتی خیلی لذت بخشه. زمان Restore کردن هم حدوداً 3 ساعت طول کشید، یه کم کمتر حتی. همه چیز هم خوب کار میکنه و سر جاشه.

میخواستم همینجا از اشکان عزیز که این تاپیک رو زده تشکر کنم و همینطور یه تشکر ویژه از نیما پرینس خیلی خیلی عزیز بکنم که در نهایت حوصله به همه سوالاتم جواب داد. من تو این مدت حسابی اذیتش کردم ولی واقعا دوستانه تمام مراحل رو برام توضیح داد و توی خریدن هارد کمکم کرد...

دمتون گرم بچه ها...!!!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود دوستان
آیا میشه هارد یک دستگاه PS4 سری قدیم رو بردارم و روی یک Ps4 جدید بذارم؟
مثلا من یک دستگاه PS4 سری CHU1000 دارم و الان یک دستگاه نو CHU1200 تهیه کردم آیا میتوانم هنوز 1200 رو راه اندازی نکردم ، هارد 1000 رو بردارم رو 1200 بذارم که بازیها و سیوها هم راحت منتقل بشوند؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
درود دوستان
آیا میشه هارد یک دستگاه PS4 سری قدیم رو بردارم و روی یک Ps4 جدید بذارم؟
مثلا من یک دستگاه PS4 سری CHU1000 دارم و الان یک دستگاه نو CHU1200 تهیه کردم آیا میتوانم هنوز 1200 رو راه اندازی نکردم ، هارد 1000 رو بردارم رو 1200 بذارم که بازیها و سیوها هم راحت منتقل بشوند؟
بله میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام

دوستان من روی هارد کنونی ps4 ام پره بازی اکانتی از ۲ تا اکانت هست که پسوردشون هنوز عوض نشده. من میتونم یه هارد ۲ ترا بندازم رو ps4 و بعد اکانت هارو برگردونم روی هارد جدید؟ اگر پسورد عوض شده باشه دیگه نمیشه درسته؟ بعد دیتای داخل هارد کنونی و میتونم با psx انتقال بدم به هارد جدیدم؟ یا نه باید از اول ببرم بریزم یا دانلود بشه؟

Quicksilver

کاربر سایت
Sep 4, 2016
2
سلام دوستان میخاستم بدونم اگه هارد عوض شه میشه دوباره دیتا ریخت داخل کنسول یا ن چون یکی گفت که اگه عوض بشه نمیشه دیگه از اکانت استفاده کنی و دیتا بریزی داخل هارد و کنسول بعد میشه لینک فریمور ریجن دو واسه ریکاوریو بهم بدین ممنون میشم

Quicksilver

کاربر سایت
Sep 4, 2016
2
دوست عزیز
سلام بچه ها...

خُب منم بالاخره هاردم رو تعویض کردم... بعد از کلی تحقیق هم آخرش رفتم یه هارد 2 ترا بایتی SeaGate خریدم. یه ذره نگرانم از هارد و ناراخت از اینکه هارد Samsung پیدا نکردم. میخواستم هم یه هارد External بخرم و از هارد 2.5 اینچی داخلش استفاده کنم که شنیدم تازگیا همه این هاردا لحیم شدن. به هر حال...

ولی فعلاً که راضی هستم و واقعا فضای 2 ترا بایتی خیلی لذت بخشه. زمان Restore کردن هم حدوداً 3 ساعت طول کشید، یه کم کمتر حتی. همه چیز هم خوب کار میکنه و سر جاشه.

میخواستم همینجا از اشکان عزیز که این تاپیک رو زده تشکر کنم و همینطور یه تشکر ویژه از نیما پرینس خیلی خیلی عزیز بکنم که در نهایت حوصله به همه سوالاتم جواب داد. من تو این مدت حسابی اذیتش کردم ولی واقعا دوستانه تمام مراحل رو برام توضیح داد و توی خریدن هارد کمکم کرد...

دمتون گرم بچه ها...!!!
فریموری که دانلود کردی چند مگابایته الان من میخام دانلود کنم ۳۰۰ مگابایته نه ۸۰۰ مگابایت بخدا گیج شدم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
امروز یه هارد اکسترنال seagate expansion خریدم تا هارد پلی 3 رو عوض کنم ، دیدم کلا sata نداره :| و پورت usb 3 با خود هارد یکی شده ! در صورتی که دو ماه پیش همین مدل رو بدون مشکل تبدیلش رو جدا کردم ...
دوستانی که میخوان هارد بگیرن ، ریسک نکنن و سراغ سیگیت نرن .

• Like
Reactions: herowolf

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
دوستان یه سوال
اگه هارد پی اس 4 رو عوض کردیم ایا بازیها و اکانتهایی که قبلا بر رویه هارد قبلی بوده همش میپره؟

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان یه سوال
اگه هارد پی اس 4 رو عوض کردیم ایا بازیها و اکانتهایی که قبلا بر رویه هارد قبلی بوده همش میپره؟
باید اول از تمام بازیهاتونو سیوها بکاپ بگیری بعداش بکاپ برگردونی و حتما تمام اکانتهای که روی دستگاه هست رو دوباره باید یوزر و پسش را وارد کنی و ریستور لایسنس کنی تا بازیهاتون فعال بشن

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تا حالا کسی SSD گذاشته ؟ روی PRO میخوام یه کروشیال 960 بزارم ۱تومنه قیمتش ، پیشنهادی دارید ؟ مخصوصا دوستانی که تست کردن ، زمان بارگذاریشو میدونم ، یه سری اطلاعات جامع میخوام در مورد تفاوتها توی تست

• Like
Reactions: Xenon360

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها شرمنده یه سوال اماتوری دارم . به ps4 هارد اکسترنال هم وصل میشه؟ یعنی هم بشه هارد داخل دستگاه استفاده کرد هم هارد اکسترنال رو؟ یا مثلا بشه وقتی هارد اکسترنال میزنی هارد خود دستگاه غیر فعال بشه و بشه از اکسترناله استفاده کرد؟ در واقع روشی هست که بازی هامون رو از هارد اکسترنال اجرا کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر