10 تا از آزار دهنده ترین بازیکننان در سری call of duty

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
ما همیشه تو هر لابی بریم با یکی از این بازیکننان بازی خواهیم کرد.حتما این لیست را چک کنید.
10. The Dead Weight
این بازیکننان اصلا بازی کردن بلد نیستند.هیچ بازی کنی دوست نداره ببینه که هم تیمیش 2 نفر رو کشته و 20 بار مرده.این بازی کننان جدیدا تعدادشون خیلی زیاد شده مخصوصا از دو COD قبل
9. The Kid
چهار COD آخر تعین سنی بالای 18 سال شد اما این باعث نشد که پدر و مادر ها جلوی فرزندانشان را در مقابل این بازی بگیرند.
این بچه ها صدای خیلی جالبی دارند و همیشه در لابی ها آواز می خونند و همیشه دیگران به اونا میگن خفه شو.به همین دلیل هست که اکتیویژن Mute کردن رو به بخش آنلاین اضافه کرد.البته بعضی از بچه ها هم هستند که بازیشون خیلی خوبه:D
8.The alone wolf
بعضی ها فقط ریشو براشون مهمه و همش teamdeathmatch بازی میکنن و هروقت جین یه لابی SD یا Domination میشن انگار نه انگار یه بازی تیمی هست و هر کدوم به سمت محل های کمپ مورد علاقه ی خودشون میرن.آخر هم کسی نیست بهشون بگه "ریشیو کجاش مهمه مگه کسی به ریشو تو نگاه می کنه؟؟!"
7. The Stoner
بعضی ها هم هستند که امبلم های عجیب و غریب برمیدارن و یه سری گیمر تگ های عجیب تر برمی دارن
(البته گیمر تگ خودم خیلی با مزه ست ها)
و وقتی وارد یک لابی می شن کلی از خودشون تعریف می کنن که چه قدر بازی خوبی دارند و از این حرف ها.تنها روشی هم که دارن اینکه از لنز هایی رو اسلحون استفاده کنن که می تونه دشمن ها رو اسکن کنه.جالبیش اینجاست که اکثرا هم تو یه کلن هایی عوضون که اکثر عوضواش بازی بلد نیسن و بازم به خودشون می بالن.بعد وقتی هم کیل میگیری ازشون گلی فهش می دن بهت.
6. The Mouth Breather
بعضی وقت ها شما دارید با تیمتون بصورت کاملا هماهنگ بازی می کنید که ناگهان یکی میاد تو بازی و تو میکروفن هی نفس می کشه یا سرفه یا عطسه میکنه و باعث اذیت و آزار دیگران میشه... آخه کسی نیست به این جور دسته از آدما بگه که یکم میکروفن رو بگیر عقب تر از اون دهنت.بعضی های دیگه هم که معلوم نیست کی بهشون گفته که فلان خواننده صداش خوبه میان با کینکتشون آهنگ میزان و حواس همه رو پرت می کنن.
5. The Blamer
کسانی هستند که موقع مردن یه سری دروغ میگن که مهارت نداشتشونو ثابت کنن.مثلا میگن که بازی لگ داره.به هاست فهش میدن.میگن لابی گلیچ داره.تیم مقابل کمپره یا آلرجی دارن و هی عطسه می می کنن.
4. The Teamkiller
بعضی واقعا عقده کشتن همتیمی هاشونو دارن.مثلا یکی میاد اشتباهی یکی از همتیمی هاشو تیم کیل میکنه یارو هم موقعی که طرف مقابل رو کیل استریک هست میره تیم کیلش می کنه :| یا بعضی ها لانچر(نوب توب)برمیدارن و کله مپ رو بمب بارون می کنن و اصلا هم عین خیالشون نیست که هم تیمیشون هم این وسط می میره یا نه.
3. The Armchair General
بعضی ها که انقدر شبکه های مستند و جنگ های واقعی رو دیدن فک میکنن که اومدن تو جنگ واقعی و با یه RPG شمایی که 10 کیل داری و اصلا کیل ندادی رو می کشن.واقعا چرا؟؟؟
2. The Cheater
بعضی یا همش دنباله استفاده از گلیچ تو بازی هستند یا همش بوست میکنن.آخه مستر پرستیج بودن یا ریشیو ی بالا داشتن چه فایده ای داره؟
1. The Rager
بعضی ها همش تو لابی فهش می دن یا داد میزنن.دلیلشم اینکه جنبه ی باخت ندارن و موقع باختن داشبورد می کنن.آخر برا چی آدم باید سر یه بازی انقدر اعصاب خودشو خورد کنه؟
خب این 10 نفر رو من نقد کردم و واقعا این آدم ها آزار دهنده هستند که همیشه تو سری COD بوده اند.
من خودم این متن رو از Gameinformer ترجمه کردم و یه چیزایی رو از خودم بهش اضافه کردم تا شاید جالب تر شه:D
راستی این کلمه بعضی ها ببخشید زیاد تکرار شد:D
The 10 Most Annoying Call of Duty Players - Features - www.GameInformer.com

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
8.The alone wolf
بعضی ها فقط ریشو براشون مهمه و همش teamdeathmatch بازی میکنن و هروقت جین یه لابی SD یا Domination میشن انگار نه انگار یه بازی تیمی هست و هر کدوم به سمت محل های کمپ مورد علاقه ی خودشون میرن.آخر هم کسی نیست بهشون بگه "ریشیو کجاش مهمه مگه کسی به ریشو تو نگاه می کنه؟؟!"
ریشو یا ریشیو؟!:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
جا داره یه خاطره تعریف کنم.
من کلا خودم زیاد کالاف نمیزنم ولی پسر داییم کلا خونه ی ما مشغول کالاف بازی کردن هست . طبق معمول من روی تخت داشتم با لب تابم ور میرفتم و تو حال و هوای خودم بودم.
یه دیدم یکی بلند داد زد : دانیال wwf *** *** **** . من که روحم از چیزی خبر نداشت.با عصبانیت هدست رو وصل کردم و هر چی فحش بلد بودم تقدیم اون player کردم.بعد از اون قضیه هم به پسر دایی گفتم از این به بعد یا مثل ادم بازی کن یا همیشه یه پارتی خالی بساز تا صدا ها برات پخش نشه.
دقیقا به قول دوستمون بعضی ها یادشون میره که این یه بازی دوستانه هست و باید احترام هم رو نگه دارن.

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
یعنی کسایی که میان کال آف انلاین بازی میکنن جز نوب بازی چیز دیگه بلد نیسن. فقط میان یه تیر میزنن میمیرن. :\ یعنی آدم ********** میشه تا بتونه یه سرور خوب گیر بیاره. تو گیم رنجر سرور خوب گیرم نیومد رتم گارنا باز بهتر بود.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
البته اینجا از یه گروه اسم نبرده شد اونم کمپره ! حال بهم زن ترین و نوب ترین دسته از بازیکن ها همین کمپر ها هستن ....یارو میره تو علف ها یه گوشه کمپ میکنه تا از جلوش رد میشی از پشت نایفت میکنه بعد دوباره میره تو لونش !:| ...... البته دسته ی kid هم خیلی ازاردهندست که اشاره شد ....

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
البته اینجا از یه گروه اسم نبرده شد اونم کمپره ! حال بهم زن ترین و نوب ترین دسته از بازیکن ها همین کمپر ها هستن ....یارو میره تو علف ها یه گوشه کمپ میکنه تا از جلوش رد میشی از پشت نایفت میکنه بعد دوباره میره تو لونش !:| ...... البته دسته ی kid هم خیلی ازاردهندست که اشاره شد ....

خداییش راست می گید من حرفه ای نیستم ولی یکی دو بار رفتم با ps3 کال بازی کنم این kid ها که اومدن حس کردم مهد کودکه زدم بیرون

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
دسته دیگه ای از بازیکن ها هم هستند:
1-ضعیف کش ها:یه کلن حرفه ای میاد تو DOM و تیم حریف از اول تا آخر بازی انواع کیل استریک ها روشون امتحان میشه!مخصوصا تو BO2 که رسما Agent هر چا بود بهتر بود بازی نمی کردی!
2-کمپ ها:از اول تا آخر بازی فقط با کمپ میکشن یعنی حال آدم رو بهم میزنند!
3-خط گیرها:مخصوص SD کلا راه نمیرن منتظر یه نفر کشته بشه یا از روی صدای پا طرف رو بکشند!
4-اسنایپرهای حمال:این ها هم با استفاده از اسنایپ کمپ میکنند فرقشون با گروه اول این هست که کمتر به کمپر بودن ملقب هستند ولی بازم کمپر هستند!
((یه نکته رو هم بگم لگ واقعا تاثیر داره مثلا من که پینگم 350 هست اگه با AK 12 شلیک کنم 4 تیر با کسی که پینگش صفر هست اختلاف دارم یعنی بعد از زدن 4 تیر تازه تیر میخوره به هدف!توضیحش سخته ولی فکر کنم فهمیدی!))

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دسته دیگه ای از بازیکن ها هم هستند:
1-ضعیف کش ها:یه کلن حرفه ای میاد تو DOM و تیم حریف از اول تا آخر بازی انواع کیل استریک ها روشون امتحان میشه!مخصوصا تو BO2 که رسما Agent هر چا بود بهتر بود بازی نمی کردی!
2-کمپ ها:از اول تا آخر بازی فقط با کمپ میکشن یعنی حال آدم رو بهم میزنند!
3-خط گیرها:مخصوص SD کلا راه نمیرن منتظر یه نفر کشته بشه یا از روی صدای پا طرف رو بکشند!
4-اسنایپرهای حمال:این ها هم با استفاده از اسنایپ کمپ میکنند فرقشون با گروه اول این هست که کمتر به کمپر بودن ملقب هستند ولی بازم کمپر هستند!
((یه نکته رو هم بگم لگ واقعا تاثیر داره مثلا من که پینگم 350 هست اگه با AK 12 شلیک کنم 4 تیر با کسی که پینگش صفر هست اختلاف دارم یعنی بعد از زدن 4 تیر تازه تیر میخوره به هدف!توضیحش سخته ولی فکر کنم فهمیدی!))
کلن حرفه ای خیلی رو مخه یه سری یه کلن اومده بود همه شات گان sprint بی نهایت صدای پا خاموش فک کن 4 نفر بودن همه باهم همینجور تو مپ میدویدن اصلا یه وضی
ضعیف کش رو قبول ندارم چون همون ضعیف کش هم یه روز ضعیف بوده و حالا به قول معروف اونجاش پاره شد
مورد 3 و 4 که نوع بازی هست آخه با اسنایپ زیاد نمیشه مانور داد
در مورد پینگ هم کاملا قبول دارم از چند نفر هم پرسیدم تایید کردن همیشه گیمر های خارجی تو شوتر با پینگ به ما زور میگن کصافطا:d

- - -ویرایش - - -

کلا تاپیک خوبیه به شرطی که دوستان کال باز همکاری کنن و با بیان تجربیات و راه و روش ها همه رو از این موارد مطلع کنن
یه کلن خوب ایرانی هم به من معرفی کنید لطفا

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
این دسته کید خیلی جالبن :d
تو هیلو 4 یه بار به یکی از اینا برخورد کردم :d طرف هی با اون صدای بچه گونش داد می زد یا میومد جلو من راه می رفت و دستور های کماندو ـی می داد (go go, enemy و از این چیزا :d) بعد از اینکه مچ تموم شد یه فرند ریکوئست داد و یه اینوایت پارتی، تو پارتیش که رفتم 4-5 تا از این بچه مچه ها بودن هم زمان دادو بیداد می کردن :d فرداش هم داشتم با پسر خالم می خواستیم تنهایی 1v1 بریم هی جوین می شد بهمون :| کیکش کردم بعد ریموو کرد :d در کل آدمای funـین به این درد می خوره که آدم ببینتشون بخنده :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
البته اين دسته ها در BF هم حضور دارند :|

يكي از همين بچه مچه ها بود جيغ هاي سرخپوستي مي كشيد :| يا بعضي هاشون بودن اينقدر سن شون پايين بود كه اگر يه مقدار زياد حرف مي زدن نفس كم مياوردن :|
يا يه بار افتادم تو اسكواد چندتا بچه فرانسوي با اون زبون شون و بچه بازي هاشون :| همش هم حرف هاي مورد دار ميزدن :|:d ( ديگه حرف هاي مورد دار رو مي شد فهميد :d)

البته يه عده هم هستن توي BF كه مريض هستن و وسيله نقليه شما رو به باد ميدن :|
حساب كنيد وقتي با قايق تونستيد قايق دشمن و IFV دشمن رو بزنيد و با جون 11% جون به در ببريد يعني چي :| بعد يارو زورش اومده كه قايق رو كشيدم عقب تا خط سلامتي ايش دوباره پر بشه و ديگه نميتونه هي الكي شليك كنه C4 ميذاره روي قايق و قايق رو ميتركونه :| البته ما نمرديم اما تا هدست رو روشن كردم از خجالتش دربيام سريع QUIT كرد :|

دوستان اين مدل بازيكن ها همه جاس هست :|:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
یه دسته هم الان یادم اومد اضافه می کنم:D
صدا پا گیر ها:این کار خیلی نامردی هست و بعضی ها حتی تو DOM هم اینکارو میکنن مخصوصا bo2 چون تو اپشن بازی مخصوص صدا پا گیر ها گزینه گذاشته بودن حالا خوبه تو ghosts اون گزینه ها رو برداشتن:|

sirwan94

کاربر سایت
Dec 21, 2012
14
نام
sirwan
باسلام خدمت دوستان ولی ما مجبوریم از لانچر و آرپی جی استفاده کنیم مخصوصا تو drop zoneخیلی خوب جواب میده!!!!!!!!!!!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
اعصاب خورد کن تریت بازی انلاینی که کردم مال اخرین های ما بود
البته خود بازی مشکلی نداشت مشکل پلیرهای عقده ای بودن که چون قبلا ترکونده بودیشون :d و قتی میزدنت دست جمعی روت تی بگ میکردن :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر