اپیزود اول The Wolf Among Us در شبکه ی Xbox Live مجانی شده است

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
thewolfamongus61081913.jpg

این بازی آرکید در شبکه ی Xbox Live به علت تعطیلات کریسمس رایگان شده است.تخفیف این بازی بصورت رسمی تایید نشده است و ممکن است یک گلیچ در شبکه ی Xbox Live باشد.
این بازی حتی برای اکانت های فری هم مجانی شده است.
The Wolf Among Us Episode 1 Currently Free On Xbox Live - News - www.GameInformer.com

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چرا هروقت من یه آیتم یا دستگاهیی بصورت موقت در دسترسم نیست یهویی همه بازیای خوبشون مجانی میشن یا تخفیف میخورن :| !!!! ؟
خوشبحال XBLA یوزرا :D من جاتون بود با کله میگرفتم :D

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
رفقای 360 باز شدیدا تجربه ی اپیزود اول این شاهکار رو بهتون پیشنهاد میکنم

اسم این بازی رو باید میذاشتن : "شاهکاری میان ما "

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چرا هروقت من یه آیتم یا دستگاهیی بصورت موقت در دسترسم نیست یهویی همه بازیای خوبشون مجانی میشن یا تخفیف میخورن :| !!!! ؟
خوشبحال XBLA یوزرا :D من جاتون بود با کله میگرفتم :D
برو از سايت Xbox.com بخرش(به صورت free) بعد هر وقت Xbox رسيد دانلودش كن :d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
حالا بچه هایی که تو ایرانن برا چی خوشحال شدن که این مجانی شده؟:| اپیزود بعدو دقیقا میخواید چکار کنید؟ ما که نمیتونم خرید کنیم از XBL:| بهترین راه PC هست:>

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
حالا بچه هایی که تو ایرانن برا چی خوشحال شدن که این مجانی شده؟:| اپیزود بعدو دقیقا میخواید چکار کنید؟ ما که نمیتونم خرید کنیم از XBL:| بهترین راه PC هست:>

آره دوستان به نظر منم اگه برای تجربه‌ی بازی عجله دارین بهتره روی PC برینش و یا صبر کنین تا روی دیسک برای 360 بیاد تا این‌طوری ناقص بازیش کنین.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من بازی رو دانلود کردمو 881 mb هم بود ولی آدم وسوسه میشه باقی شو بره خیلی بده :( باید صبر کنیم مثله walking dead کاملش رو دیسک بیاد بگیرم بازی کنم..!!اینقدر بازی جالبه آدم برای قسمت بعدی ترقیب میشه :( لامصب هر اپیذود 10$ پول خورده :d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من بازی رو دانلود کردمو 881 mb هم بود ولی آدم وسوسه میشه باقی شو بره خیلی بده :( باید صبر کنیم مثله walking dead کاملش رو دیسک بیاد بگیرم بازی کنم..!!اینقدر بازی جالبه آدم برای قسمت بعدی ترقیب میشه :( لامصب هر اپیذود 10$ پول خورده :d
احتمالا رو دیسک بیاد.کلا بازی های محبوب برای اینکه سازندگانشون سود بیشتری بکنن علاوه بر نسخه ی دیجیتالی بروی دیسک هم بازی رو عرضه می کنن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
قیمت هر اپیزود 5 دلار هست. سیزن پس بازی هم تا هفته ی بعد 33% تخفیف داره. کلا میشه 10 دلار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر