نقد و بررسی little big planet

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

Littlebigplanet-psp-box.jpg

چند نفر از دوستان خواستن که نقد و بررسی این بازی بزارم منم سعی خودمو کردم امیدوارم از نقد و بررسی این بازی خوشتون بیاد.

داستان بازی:

البته چیزی که از داسان معلومه اینه که شما موجودی پارچه ای هستید که باید سیارات کوچک خود را زیر پا بگذارید تا به خط پایان برسید.این سیاره و عناصر تشکیل دهنده ی آن کم و بیش در ذهن مردم شکل گرفته است.

البته این تنها چیزی بود که من از داستان بازی فهمیدم :d و اگه غلط گفتم لطفا ببخشید.

images

گیم پلی:

گیم پلی بازی در یک کلمه عالی است.شما با این که در مراحل تقریبا فقط چند کار خاص را انجام می دهید ولی محیط ها و جذابیت بازی شما را مجبور می کند تا بازی کنید!!

گیم پلی روان و جذاب بازی و مراحل متنوع آن شما را برای ادامه دادن به این بازی مشتاق می سازد.البته گیم پلی بازی خالی از اشکال هم نیست و بعضی مواقع ممکن است بخواهید بازی را پاک کنید.درجه سختی بازی متوسط است و و در بعضی مراحل و مکان ها بسیار ساده و بعضی مکان ها خیلی احتیاج به فکر دارد.

گیم پلی بازی مخلوطی از قسمت داستانی و آنلاین و مراحلی که خودتان می سازید و ... است.در کل گیم پلی بازی خوب است.

گرافیک:

گرافیک بازی بر خلاف آنچه از 2 و 3 نفری که شنیده بودم و فکر می کردم نه تنها بد نبود بلکه خوب هم بود!!هر چند گرافیک بازی در حد عالی بود .

البته هر چند که این بازی بر روی psp از ps3 این نکته را ناقص تر اجرا کرده ولی عادی است چون اصلا نمی توان psp را با ps3 مقایسه کرد.

گرافیک محیط ها هم خوب است اما تعداد زیادی لبه هم دیده نمی شود که البته خیلی اذیت نمی کند.

نور پردازی هم خوب است رنگ بندی محیط ها جالب است. بعضی محیط ها واقعا رنگ بندی خوبی دارند.

در کل گرافیک بازی برای یه کنسول دستی بسیار خوب است.

images

موسیقی و صداگذاری:

موسیقی های بازی هم اکثرا جالب هستند.

با این وجود صداگذاری بازی هم خوب است و تعداد زیادی از موسیقی ها شما را برای ادامه ی مرحله تشویق می کنند و به مرحله جذابیت خاصی می بخشند.از شخصیت اصلی صدای خاصی نمی آید و حرفی نمی زند و موجودا اطافش هم که بیشر از سنگ و ... هستند صدااهای محدودی دارند و در کل بیشتر صدای بازی به موسیقی آن مربوط می شود.

صدای سخن گوی بازی هم که به شما آموزش می دهد و در مورد داستان و ... هم بعضی مواقع حرف می زند جالب نیست و صدای جالب و خوبی ندارد.(البته نظر شخصی منه !!)

BAhbB1sHOgZmSSIfMjAxMi8wOS8yMC8xMl8wNF8zMV8wX2ZpbGUGOgZFVFsIOgZwOgp0aHVtYkkiDTIyNXgyNTU+BjsGRg
BAhbB1sHOgZmSSIhMjAxMi8wOS8yMC8xMl8wNF8yOF80NTBfZmlsZQY6BkVUWwg6BnA6CnRodW1iSSINMjI1eDI1NT4GOwZG
BAhbB1sHOgZmSSIhMjAxMi8wOS8yMC8xMl8wNF8zNl81ODdfZmlsZQY6BkVUWwg6BnA6CnRodW1iSSINMjI1eDI1NT4GOwZG

جذابیت و داستان:

جذابیت بازی خوب است ولی بعضی مواقع سختی های بازی جذابیت آن را از بین می برند هر چند که بیشتر قسمت های بازی ساده است.دداستان ساده ولی دارد.

نتیجه گیری:

اگه علاقه مند به بازی ها خاص هستید و دوست دارید دنیا کاموایی تجربه کنید این بازی از دست ندید . بازی بسیار جذاب است و شما را درگیر خود میکند.

نمره به این بازی از 10:
گیم پلی:8.5

گرافیک:8

موسیقی و صداگذاری:7.5

جذابیت و داستان:7.3

نمره کلی:7.8

BAhbB1sHOgZmSSIhMjAxMi8wOS8yMC8xMl8wNF8yNl84ODFfZmlsZQY6BkVUWwg6BnA6CnRodW1iSSINMjI1eDI1NT4GOwZG
BAhbB1sHOgZmSSIhMjAxMi8wOS8yMC8xMl8wNF8zNl84OTBfZmlsZQY6BkVUWwg6BnA6CnRodW1iSSINMjI1eDI1NT4GOwZG
BAhbB1sHOgZmSSIhMjAxMi8wOS8yMC8xMl8wNF8yOV81NDVfZmlsZQY6BkVUWwg6BnA6CnRodW1iSSINMjI1eDI1NT4GOwZG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر