اکتیویژن آپدیت Call of Duty: Ghosts را عرضه کرد

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
CodGhostsHandson610.jpg

اکتیویژن با یک تاتل آپدیت جدید تغیراتی در بازی ایجاد کرد.تغیرات به صورت زیر است:
ایجاد مد جدیدی بنام Heavy Duty:
این مد درست برعکس مد Hardcore است یعنی بازی کننان Health بیشتری خواهند داشت و در نتیجه بازی کننان آسیب کمتری در موقع گلوله خوردن خواهند گرفت.
هچنین چند اسلحه به مد اینفکتد اضافه شد و هر بازی کن برای باز کردن هر Soldier پنج اسکواد, پوینت کمتر نیاز دارد.
این آپدیت تغیراتی نیز در استفاده از Sniping Rifles ایجاد کرد.این تغیرات به صورت زیر بوده است:
کم کردن Focus موقع ایم کردن با Sniping Rifles در زمان استفاده از Focus Perk (بازی کن به چالش بیشتری کشیده خواهد شد) و سرعت پایین آوردن ایم(ایم Down کردن) را نیز این آپدیت پایین آورد.
همچنین این آپدیت گلیچ مخفی شدن و استفاده ی پرک بصورت نامحدود را نیز حذف کرد.
این آپدیت برای Xbox 360وPS 3,PS 4 ,Xbox one عرضه شد.آپدیت Wii U نیز با این آپدیت تفاوت هایی عرضه شد.
http://www.gameinformer.com/b/news/...uty-ghosts-hotfix-for-multiple-platforms.aspx

U.$.A

کاربر سایت
Dec 17, 2013
494
نه تنها بدترین Cod ــی هست که تا حالا ساخته شده،بلکه آشغالترین مولتی پلیر تاریخ Fps رو داشته.یه زباله به تمام معنا.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کیوان بیخیال :| طرف راست میگه :| من قشنگ به زور تمومش کردم اونم بخاطر داستانش که یکم جالب بود برام :| همه چیش به معنای واقعی کلمه تعطیل بود :| مولتیشم باید تست کنم ولی فکر نمیکنم دربرابر مولتی بی اف4 حرفی برای گفتن داشته باشه :D اتفاقا مولتیه 4 رو نرسیدم کامل برم از بس که مپ داره :D
در هرصورت جای مقایسه ـش نیست ولی کال دیگه به من حال نمیده حتی استوریش که اون همه ازش دفاع میکردم :|

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
خداییش خیلی اشغاله مولتیش .. مزخرف ترین کالاف تاریخ

من که تو استیم دارم بازی میکنم با 7 هزار نفر انلاین اونم نصفش چیتر و نوب و کمپر واقعا حال به هم زنه

حداقل قدر کنسول رو بدونید در این زمینه , استیم خودش اشغاله که هیچچچچچچچچچچچچچچچچ این کالافم به قول دوستمون یه زباله به تمام معنا ..

میخوام black ops ii رو بگیرم برا استیم شندم میگن چیتر کمه اونجا یا نیست در کل .. کسی اطلاعی داره و اینکه چقدر انلاین داره حداقل ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
این همه اکتیویژن زحمت میکشه بعد یه سری میان همه ی زحمتاشو به بوق می دن:| :|

آخه یه سری نوبن چه ربطی داره که به گستس فوش بدید.:|

- - -ویرایش - - -

ترجمت مشكلي نداره،اون دوستمون ميگه چرا براي PC آپديت ندادن.به activation معترضه نه ترجمه:d
خوب شد شما تایید کردی :|

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خداییش خیلی اشغاله مولتیش .. مزخرف ترین کالاف تاریخ

من که تو استیم دارم بازی میکنم با 7 هزار نفر انلاین اونم نصفش چیتر و نوب و کمپر واقعا حال به هم زنه

حداقل قدر کنسول رو بدونید در این زمینه , استیم خودش اشغاله که هیچچچچچچچچچچچچچچچچ این کالافم به قول دوستمون یه زباله به تمام معنا ..

میخوام black ops ii رو بگیرم برا استیم شندم میگن چیتر کمه اونجا یا نیست در کل .. کسی اطلاعی داره و اینکه چقدر انلاین داره حداقل ؟

COD: Ghosts علاوه بر اینکه ضعیف ترین مولتی سری رو داره, یکی دیگه از مشکلاتش نداشتن سیستم valve anti cheat ـه! ظاهرا VAC هنوز برای بازی های 64 بیت اماده نبوده در نتیجه ghosts هم پشتیبانی نمی کنه از این سیستم
اما BO2 این سیستم رو پشتیبانی می کنه که خوب چیتر هاش به مراتب کمترن!

این همه اکتیویژن زحمت میکشه بعد یه سری میان همه ی زحمتاشو به بوق می دن
:|
:|

آخه یه سری نوبن چه ربطی داره که به گستس فوش بدید.

اکتیویژن زحمت می کشه؟ زحمتی که اکتیویژن برای این سری کشید این بود که با سیاست هاش یکی از بهترین سری بازی ها رو به این روز کشوند! دو تا از نابغه های پشت بازی رو از خودش روند! با سیاست عرضه ی سالیانش ریشه تنوع و نوآوری رو تو بازی خوشکوند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر