بهترین عنوان نسل هفتم

بهترین عنوان نسل هفتم

• مجموع رای دهنده‌ها
    730

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
5 عنوان portal 2 و darksouls و gears و ninjagaiden2 و bioshock بهترینای این نسل بودن برای من......ولی بین این 5 تا هم portal و darksouls جایگاه ویژه ای دارند ولی رایمو میدم به portal(نه اینکه سرتر بود از ds فقط ایرادای گرافیکی ds مانع شد رای نهاییمو بهش بدم)

.
بستگی داره از چه جهت بهش نگاه کنی! DS تو گرافیک هنری حرف نداشت! در صورتی که پرتال اصلا گرافیک هنری درش به کار نرفته بود!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بستگی داره از چه جهت بهش نگاه کنی! DS تو گرافیک هنری حرف نداشت! در صورتی که پرتال اصلا گرافیک هنری درش به کار نرفته بود!
اتفاقا پورتال اصلا تو گرافيك هنري چيزي كم نداشت(در حد خيلي خوب بود)...مخصوصا اوايل و اواخر بازي به زيبايي يك لابراتور متروكه رو نمايش ميداد و حسشو خوب منتقل مي كرد(گرافيك هنري مورد نياز پورتال با دارك سولز فرق مي كرد)همون سالي هم كه پورتال از يورو گيمر يا اي جي ان گوتي شد اديتوراش به خوبي به اين نكته اشاره كرده بودن(مراجعه كنين به متن يورو گيمر و لذت ببرين)

+

علاوه بر بحث هنري دارك سولز حداقلهاي گرافيك تكتيكي رو نداشت يعني بازي كه ميخواد لقب بهترين بازي نسل رو يدك بكشه نبايد وقت مبارزه با باس فريمش داغون بشه (كلا كسي كه لقب بهترين رو يدك مي كشه نبايد نقطه ضعف بزرگي داشته باشه كه متاسفانه دارك سولز تو زمينه گرافيك هنري نقطه ضعف بزرگي داشت و همين پاشنه آشيل اين شاهكار هشتس متاسفانه)

.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
Fire Light :
اتفاقا portal 2 سبک هنریه گرافیکی خاص خودشو داشت، ببینید فضای بازی میخواست دنیای سرد و بدون روح ماشین ها رو نشون بده، برای همین رنگبندی بازی طوری بود که رنگ های گرم خیلی توش کمتر استفاده شده بود، همونطور که دوستمون half life g گفتن اوج زیبایی هنریش هم اوایل و اواخر بازی بود، تازه علاوه بر گرافیک موسیقیش هم در نهایت دقت ساخته شده بود، کلا همه چیز با دنیای ماشین ها کاملا مطابقت داشت.
اگه بازی ای مثل TES Skyrim عرضه نشده بود محال بود رایمو به بازی ای غیر از PORTAL 2 بدم.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
Gears Of War
Halo
The Last Of Us
Uncharted
Assassin's Creed
Bioshock
GTA V
Metal Gear Solid 4
Red Dead Redemption
Batman
همه بازی هایی که تو نظرسنجی هستن خیلی عالین ولی نه میشه به همه رای داد نه میشه همه رو نوشت!
خودم که به لست رای دادم!انصافا انحصاری های سونی حرف ندارن!مخصوصا لست و آنچارتد
انحصاری های مایکرو هم خیلی عالین ولی هم نباید از حق گذشت و هم نمیشه همیشه آدم دلشُ به هیلو یا گرز خوش کنه:d

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
باو از این انتخابای سخت نذارید دیگه....

آدم حرارتش اساسی میره بالا بین کدوم انتخاب کنه....

ولی هیچ رقمه نمیشه از The Last of Us گذشت خدایی فوق نهایت بود.....بخش داستانی که واقعا محشر+مالتی پلیر خیلی خوب(واقعا مالتیش اصلا دیده نشد ولی به من خیلی حال داد تا یه مدات کلا این بازیو ول نمی کردم)
....

البته حق دیگران پایمال نشه ها..........
bioshock infinity
portal 2
Heavy Rain
Beyond ..
....

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به نظرم The Last of Us میتونه نه تنها بهترین بازی نسل هفتم باشه بلکه جزو بهترین های بازیهای تاریخ بازیهای ویدئویی باشه

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
سلام یه سوال این بازی Bioshock مگه چی داره اونجا گذاشتینش

حالا نگین خودش نرفته هی ول میده وسط

خودم رو پلی اسیشن 3 پلاتینوم کردمش یعنی همه بازیرو زیرو رو کردم هیچ چیز خاصی هم تو این بازی ندیدم خیلی بازی مسخره با گرافیک عادی و خیلی ام خسته کننده و بی روح . حالا بچه ها از Bioshock infinite که خیلی از گرافیکشو داستانه قویش صحبت کردن یعنی اونو که انقدر همه در کنار بازیایی همچون Last of us قرار میدن اون تو این لیست نباشه بعد یکش باشه

اون بالا یدونه God Of War نباشه بعد این باشه یعنی چه اخه !!

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
نظر دادن تو نظر سنجی سخت بود ولی انتخاب اولم به عنوان آخرین تجربم از یک بازی خاص و عالی با گیم پلی درگیر کننده و نفس گیر و همچنین داستان و موسیقی و گرافیک عالی The Last Of Us بود و بعد اون:
  • Grand Theft Auto Series
  • Uncharted Series
  • Heavy Rain
  • Little Big Planet Series
  • Red Dead Redemption
  • God Of War 3
  • Bioshock Series
  • Alan Wake
  • Beyond:Two Souls

این رو هم بگم انتخاب من به عنوان بهترینهای نسل هفتم به اینها محدود نیست و خب دوست داشتم عناوین بیشتری رو نام ببرم ولی به قول رضا مارمولک چه کنیم که تاپیک دست ما رو بسته:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام یه سوال این بازی Bioshock مگه چی داره اونجا گذاشتینش

حالا نگین خودش نرفته هی ول میده وسط

خودم رو پلی اسیشن 3 پلاتینوم کردمش یعنی همه بازیرو زیرو رو کردم هیچ چیز خاصی هم تو این بازی ندیدم خیلی بازی مسخره با گرافیک عادی و خیلی ام خسته کننده و بی روح . حالا بچه ها از Bioshock infinite که خیلی از گرافیکشو داستانه قویش صحبت کردن یعنی اونو که انقدر همه در کنار بازیایی همچون Last of us قرار میدن اون تو این لیست نباشه بعد یکش باشه

اون بالا یدونه God Of War نباشه بعد این باشه یعنی چه اخه !!
تو نظرسنجی سعی شده بهترین نسخه از سری قرار بگیره!
بعدشم بین علما اختلاف وجود داره که اینفینیت سرتره یا بایوشاک اصلی ...
و یه نکته دیگه.. مشکل از شماس که نتونستی با این بازی ارتباط برقرار کنی وگرنه بر هیچکس پوشیده نیست که بایوشاک از بهترین بازی های این نسل بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر