راه حل مشکل نخواندن DVDها توسط Xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
دوستان اگه یکی دوتا بازی نیاد.مشکل از سی دیاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان اگه یکی دوتا بازی نیاد.مشکل از سی دیاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر منظورت آین است که می زنه Play DVD ،بعضی اوقات بازی های قدیمی را که می زاری توی دستگاه بعد یک بازی جدید را می زاری این اتفاق می افته که کاملا طبیعی است.اگر بازی کلا توی دستگاهت بزاری ولی مثلا عکس یک بازی دیگر را بزاری یکبار دستگاه را خاموش و روشن کنی درست میشه.اگر بعد از این کار باز هم بازی را کلا نخوان یعنی DIsk Not support زد این مشکل از دیسک بازی است که یا بد رایت شده یا با سرعت بالا رایت شده یا کلا بازی مشکل داشته رایت شده.

mohamadavazade

کاربر سایت
Feb 24, 2013
3
نام
محمد
حالا اگه برای فیفا 13 clean disk میده چی؟
مشکل از کجاست؟
از برچسب روی دیسکه یا لنزه یا دیسکش مورد داره؟
از چیه؟
ایکس باکسمو افقی میزارم.

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
حالا اگه برای فیفا 13 clean disk میده چی؟
مشکل از کجاست؟
از برچسب روی دیسکه یا لنزه یا دیسکش مورد داره؟
از چیه؟
ایکس باکسمو افقی میزارم.
FIFA 13 رو شما باید Burnermax بخرید
97% همه مشکل داره

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
من بازی های xgd2 رو که رایت می کنم میزارم تو دستگاه play dvd میاد ولی عکس بازی رو لود نمی کنه !! بعد که میزنم نمیره تو بازی و unreadable میده ولی تو abgx همه چیز رو اوکی میزنه !!! ولی با بازی های truncate این مشکل رو ندارم دلیلش چیه ؟! :( الان می خوام tomb و sniper بازی کنم هرچی رایت می کنم همین میشه ! :((

apezham

کاربر سایت
Aug 8, 2012
6
بابا عوض اینکه خودتونو زجر بدین یک لنز نو بخرید خیلی خیلی که گرون باشه100 تومنه چون کار لنز در حد پروسسور و حافظه مهم نیست :)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
بابا عوض اینکه خودتونو زجر بدین یک لنز نو بخرید خیلی خیلی که گرون باشه100 تومنه چون کار لنز در حد پروسسور و حافظه مهم نیست :)
من عوض کردم ولی بازم همون اش و همون کاسست !

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان لطفا کمک کنین من بازیه gta و bf4 و خیلی بازیه دیگه دارم که وقتی میزارم تو کنسول میزارم یا لود نمیکنه میزنه open tray یا میزنه unrecogonized disk میزنه لطفا کمک کنین:(

Mocap

کاربر سایت
Oct 17, 2013
38
دوستان لطفا کمک کنین من بازیه gta و bf4 و خیلی بازیه دیگه دارم که وقتی میزارم تو کنسول میزارم یا لود نمیکنه میزنه open tray یا میزنه unrecogonized disk میزنه لطفا کمک کنین:(
منم همین مشکلو دارم دستگاه رو باز کزدم لنز تمیز کزدم و همه ی کا رهای لازم را انجام دادم ولی درست نشد امروز می خوام برم تعمیرش کنم.
به نظرتون قیمت لنز Xbox چند؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق

یا دیسک شما خرابه یا لنز یا درایور کنسول از این سه حالت خارج نیست به تعمیرگاه مراجعه کنید حتما.

- - -ویرایش - - -

منم همین مشکلو دارم دستگاه رو باز کزدم لنز تمیز کزدم و همه ی کا رهای لازم را انجام دادم ولی درست نشد امروز می خوام برم تعمیرش کنم.
به نظرتون قیمت لنز Xbox چند؟

تعمیر لنز 25 تا 35 تومان
تعویض لنز 65 تا 85 تومان میشه حدودا

armanni

کاربر سایت
Aug 14, 2014
5
سلام من یه مدت بازی نمی کردم حالا چند تا بازی جدید خریدم حالا 10 دقیقه که بازی می کنم می یاد از بازی بیرون و دیگه نمی شه رفت توی بازی مشکل از کجاست؟

parsa1350

کاربر سایت
Jan 6, 2016
1
نام
parsa (پارسا)
سلام من یک مشکل بزرگ دارم و احساس میکنم از روز اولی که ایکس باکسم رو خریدم اینجوری بوده جدیدا سی دی های زیادی رو نمیخونه ایکس باکسم ولی اشکال اینه که هروقت کوچک ترین ضربه ای حتی یک مولکول دستم هم به سی دی رام دستگام برخورد میکنه بازی بدون درنگ میپره بیرون و تا چند بار سی دی رو از کنسول خارج و وارد نکنم درست نمیشه تازه بعد از سه دقیقه خودش دوباره میپره بیرون بنظرتون چیکار کنم کلافم کرده حتی سی دی های که تازه خریدم هم اینجوریه روی سه تا سیدی تازه ای که خریدم هم امتحان کردم دست به سی دی رام (یعنی همونجایی که باز میشه و سیدی رو میزاری توش) میپره بیرون البته وقتی که سی دی رام میره تو و داره بازی رو لود میکنه بعضی وقتا شده دو یا سه ثانیه ریدینگ داده (یعنی داره بازی رو میخونه) بعد اوپنینگ داده (یعنی باید سی دی رام رو باز کنی یا روی پیام کلیک کنی تا دوباره تلاش کنه) ترخدا کمکم کنید چبکار کنم

Bahalx2

کاربر سایت
Oct 13, 2015
1
سلام من جدیدا مشکل بزرگی پیدا کردم
جدیدا سری بایوشاک ! و چند بازی دیگه رو که رو که جدید خریدم و رو دیسکشون حتی خش هم نیست رو ارور DDE میده یا انقدر باید ور برم تا بالا بیاد و تو صفحه لودینگ هم فریز میشه یا ارور DDE میده ! در حالی که بازی های قدیمی مثل most wanted که کلی خش روشه و بازی های دیگه خیلی قدیمی رو عین هلو بالا میاره
مارک دیسک ها HP بود خودم ازشون یه رایت گرفتم رو ورباتیم ولی همون آش و همون کاسه !!!
لنز هم قبلا خیلی خاک گرفته بود بازش کردم تمیز کردم یه مدت درست شد ولی دوباره خراب شد ! لنز رو هم خودم تنظیم کردم پتانسیومتر رو 3.6 بود عوضش کردم درست نشد که هیچ بدتر هم شد !
لطفا کمکم کنید !!!
اگه هم لازم شد عوض کنم چند درمیاد؟؟

Mahdikafii

کاربر سایت
Jun 9, 2017
1
دوست من مال من اصلا برچسب نداره رایت کردم تو سی دی خام از اینترنت دانلود کردم تو سی دی خام رایت کردم اجرا نمیشه چیکار کنم؟

amini21

کاربر سایت
Jul 21, 2017
2
سلام دوستان.این اولین پستی که من میزنم.توی این مدتی که با سایت بازی سنتر آشنا شدم دیدم که خیلی ها به خاطر اینکه ایکس باکسشون دی وی دی ها رو نمی خونه ناراحتن.
این مشکل یه راه حل ساده داره.

وقتی دسگاهتون یه دی وی دی رو نخوند و پیغام اینکه شما باید اونو تمیز کنین یا پیغام اینکه این دی وی دی غیر قابل اجراس رو داد احتمال اینکه با پاک کردن سی دی مشکل شما حل شه خیلی کمه.
شما باید برچسب پشت دی وی دی که عکس بازی روی اون چاپ شده رو بکنین.

این کار به اون دلیل که این بر چسب باعث سنگین شدن دی وی دی میشه و از چرخش مناسبش توسط درایو جلو گیری می کنه.
امکان نداره که مشکلتون حل نشه.دردسرش کندن بر چسب دی وی دی هست که یکم سخته.
من پشنهاد می کنم که از ماده استون استفاده کنین.

برچسب پشت سی دی رو به استون آغشته کنین و کم کم با ناخن بکنید.
مطمئن باشید مشکلتون حل میشه.لنز کنسول شما عیب نداره بلکه این عیب از دیویدی هاس.
این کارو کردم درست نشد -_-

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر