بررسی کنسول پلی استیشن 4

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام
من این هفته ایشالله کنسولم میرسه دستم
چند تا سوال من یه ایدی برا psvita داشتم بعد اونو فروختم البته هنوزم عضوم چون به ایمیلم پیغام میاد که اپدیت هفتگی اومدهواینکه میتونم از همون ایدی استفاده کنم بعد اسمو رمزو یادم نیستو
دوم من همون اول که گرفتم باید اپدیت کنم دستگاه و؟به چه ورزنی؟
بعد اینکه برا اولین بازیم میخوام بدونم چه بازی بگیرم که گرافیکش بی نظیر باشه انلاین اصلا نمیزنم داستانی و گرافیک برام خیلی مهمه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
برای remote play نیاز به Wifi هست .
خیلی ممنون ارمان جان
( میگم یه ویدئو میگری که مثل همون ویدئوی که ویتا دستت بود دسته(کنترلر) دستت باشه و اگه شد از زاویه دیگه هم نشون بدید که چطور دسته دو دست چفت جور میشه ؟؟ :) )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی ممنون ارمان جان
( میگم یه ویدئو میگری که مثل همون ویدئوی که ویتا دستت بود دسته(کنترلر) دستت باشه و اگه شد از زاویه دیگه هم نشون بدید که چطور دسته دو دست چفت جور میشه ؟؟ :) )
D: اگه شد این کار رو انجام میدم
فعلا قولی نمیدم چون سرم یه مقداری شلوغه.

سلام
من این هفته ایشالله کنسولم میرسه دستم
چند تا سوال من یه ایدی برا psvita داشتم بعد اونو فروختم البته هنوزم عضوم چون به ایمیلم پیغام میاد که اپدیت هفتگی اومدهواینکه میتونم از همون ایدی استفاده کنم بعد اسمو رمزو یادم نیستو
دوم من همون اول که گرفتم باید اپدیت کنم دستگاه و؟به چه ورزنی؟
بعد اینکه برا اولین بازیم میخوام بدونم چه بازی بگیرم که گرافیکش بی نظیر باشه انلاین اصلا نمیزنم داستانی و گرافیک برام خیلی مهمه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
اسم و رمز یادت نیست یا باید بپرسی یا هیچ کاریش نمیشه کرد. میتونی به سونی ایمیل بزنی ( ریجن مربطوه ) email که باهاش اکانت ساختی رو بگی یک سری سوال ازت میپرسن اگر ندونی اکانت بهت نمیدن البته در این صورت Password هم ریست میکنن.
اخرین نسخه 1.52 هست. در صورت اینکه میخواین به PSN وصل شین بایستی اپدیت کنید. در صورت استفاده از انلاین هم به پلاس نیاز دارید ( بازی انلاین ) و باید اپدیت کنید.
بهترین گرافیک Killzone هست . بازیش بد نیست. بخشه single حدودا 10 ساعت میبره و ok هست. بخشه multi هم خوبه .
بهترین بازی single هم AC4 هست به نظرم.

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
ممنون که جواب دادید
یه سوال دیگه
مثل سایت های دیگه نمیشه بگی من رمزمو یادم رفته بعد برات بفرستن به ایمیل؟
یعد اینکه من میخوام فقط اپدیت و دمو دانلود کنم برا اینم پلاس میخوام؟؟اخه ویتا احتیاج به پلاس نداشت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون که جواب دادید
یه سوال دیگه
مثل سایت های دیگه نمیشه بگی من رمزمو یادم رفته بعد برات بفرستن به ایمیل؟
یعد اینکه من میخوام فقط اپدیت و دمو دانلود کنم برا اینم پلاس میخوام؟؟اخه ویتا احتیاج به پلاس نداشت
خواهش
خير نميشه . بايستي حداقل id اينا رو بدوني
اگر ريجن US نيستي كه بايد ادرس و ... هم به سوني بدي
اگر تاريخ تولده وارد شده رو بلدي ميتوني پس از وارد كردنه mail رمز رو رسيت كني
پلاس فقط براي انلاين بازي كردن هست مشكلي براي دانلوده دمو ها و F2P ها نيست

CISCO

کاربر سایت
Dec 31, 2013
3
نام
مصطفی
کاش زمان جلو بره ps4 قیمتش ثابت بشه بعد کپی خور بشه بعد ما بریم بخریمش بعد دهنه بازی هارو باش مسواک کنیم :gunner::excited:

بسیار عالی .
فقط یه چیز اونم هر چی میری جلوتر با کنسولت بیشتر کار میکنی با موارد و نکات جالب تازه ای که رو به رو میشی رو گزارش کن دمت گرم :camera:

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر