قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,993
نام
محمد امین
از مدیریت خواهشمندیم اگر کسی تو تاپیک تخلفی مرتکب شد و جو رو بهم زد و موضوع غیر مرتبط رو دنبال کرد با همون شخص یا همون اشخاص برخورد بشه و باقی افراد رو با اونها آتش نزنید.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
امروز تو جمهورى ريجن 3 رو يكى ميداد 1790 تومن.
يواش يواش داره مياد زير 1800.
فقط و فقط 2 هفته ديگه صبر كنين.
قبلاً هم گفتم دندون رو جيگر بگذارين داره به قيمت واقعى نزديك ميشه.

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
می خواین راهنمایی کنید اقلا درست راهنمایی کنید اینجا قیمت می زنین میگین فلان قیمته ما می خوایم خرید کنیم تماس می گیریم یه جور دیگست!
من خودم زنگ زدم چند جا 3 4 تا کنسول خواستم گفتن 1 ساعت دیگه.بعد قیمت بالای 1970 بود.
حالا چجوریه قیمتا همیشه تو سایت پایینتره خدا میدونه.
لطف کنید این موضوع رو رعایت کنید تا بقیه دوستان که قصد خرید دارن از قیمت ها اطمینان داشته باشن.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
با اجازه ناظمین محترم...اگر این یکی پستمم مانند بقیه پستهام پاک نکنید...:|

MHMProSoft _ 2008

دوست گرامی دلیل اینکه قیمتهای توپ خونه با سایتها فرق داره اینه که اون بازاری داره پول اجاره مغازه و مالیاتو این جور چیزها می ده بایدم قیمتهاش مقداری از سایتها بیشتر باشه اما تفاوت 200 هزار تومنی منصفانه نیست و در حالت عادی باید فروشگاههای اینترنتی قیمتهاشو از بقیه فروشگاههای سطح شهر بسیار پایین تر باشه

دوم دوستی گفتند که قیمت متناسب PS4 باید 1.200 باشه تا 1.300 پس شما بفرمایید که فروشنده و وارد کننده نه تنها سود نمی کنند بلکه ضرر هم میدن چون قیمت خام این کنسول به تنهایی می شه 1.200 که وارد کننده به پول خودمون برای هر کنسول در خارج از کشو می پردازه،هزینه حمل و نقل و مالیات وارد کننده تا سودش که بفروشه به فروشنده هم به کنار...و سپس کنسول که رفت توی ویترین فروشگاه و یا آرشیو فروشگاه اینترنتی هم قیمت برای مصرف کننده حدودن باید چیزی بین 1.500 تا 1.600 جوان مردانش باشه...حرف اون دوستمون در صورتی درسته که کنسول PS4 از طرف سونی 100 دلار کاهش قیمت بخوره که قیمت خامش برای وارد کننده در بیاد 900 هزار تومن و تا برسه دست فروشنده بشه 1.100 تا 1.200 پس همین طوری از روی هوا یه چیزی نپرونید

واسه اینکه آف تاپیک نشه:

قیمتهایی که خودم امروز پرسیدم از چند فروشگاه اینترنتی:

ریجن 1: 1.950.000 تومن
ریجن 2: 2.000.000 تومن
ریجن 3: 1.880.000 تومن
باندل کیلزون با دو دسته و کمرا: 2.560.000 تومن

البته ریجن 3 رو بعضی دوستان پایین تر قیمت دارن اما این چیزیه که به من گفتن و یا من دیدم...

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,238
نام
Mansour
دوستان لطفا به هم احترام بزارید
میدونید چرا گیم رو دوست دارم چون همه (پولدار و فقیر)در یک سطح هستند و اندازه هم احترام دارند
لطفا دعوا رو تموم کنید تا تاپیک منحرف نشه و به حالت اول برگرده
ممنون از دوستان:);)

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
با اجازه ناظمین محترم...اگر این یکی پستمم مانند بقیه پستهام پاک نکنید...:|

MHMProSoft _ 2008

دوست گرامی دلیل اینکه قیمتهای توپ خونه با سایتها فرق داره اینه که اون بازاری داره پول اجاره مغازه و مالیاتو این جور چیزها می ده بایدم قیمتهاش مقداری از سایتها بیشتر باشه اما تفاوت 200 هزار تومنی منصفانه نیست و در حالت عادی باید فروشگاههای اینترنتی قیمتهاشو از بقیه فروشگاههای سطح شهر بسیار پایین تر باشه

دوم دوستی گفتند که قیمت متناسب PS4 باید 1.200 باشه تا 1.300 پس شما بفرمایید که فروشنده و وارد کننده نه تنها سود نمی کنند بلکه ضرر هم میدن چون قیمت خام این کنسول به تنهایی می شه 1.200 که وارد کننده به پول خودمون برای هر کنسول در خارج از کشو می پردازه،هزینه حمل و نقل و مالیات وارد کننده تا سودش که بفروشه به فروشنده هم به کنار...و سپس کنسول که رفت توی ویترین فروشگاه و یا آرشیو فروشگاه اینترنتی هم قیمت برای مصرف کننده حدودن باید چیزی بین 1.500 تا 1.600 جوان مردانش باشه...حرف اون دوستمون در صورتی درسته که کنسول PS4 از طرف سونی 100 دلار کاهش قیمت بخوره که قیمت خامش برای وارد کننده در بیاد 900 هزار تومن و تا برسه دست فروشنده بشه 1.100 تا 1.200 پس همین طوری از روی هوا یه چیزی نپرونید

واسه اینکه آف تاپیک نشه:

قیمتهایی که خودم امروز پرسیدم از چند فروشگاه اینترنتی:

ریجن 1: 1.950.000 تومن
ریجن 2: 2.000.000 تومن
ریجن 3: 1.880.000 تومن
باندل کیلزون با دو دسته و کمرا: 2.560.000 تومن

البته ریجن 3 رو بعضی دوستان پایین تر قیمت دارن اما این چیزیه که به من گفتن و یا من دیدم...
دوست عزیز بنده عرض کردم قیمتی که توی این فروم از فروشگاه های معتبر ارائه میشه با قیمت همون فروشگاه به صورت حضوری یا تلفنی تفاوت داره نه ایکه سایت های اینترنتی قیمتشون تفاوت داره.
مثلا اینجا میگن فلان فروشگاه 3 میلیون تومان امروز...
بعد زنگ می زنی میخوای خرید کنی میگن 3100 مثلا...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
راستی 2 تا باندل کیلزون وجود داره ، یکیش 2 تا دسته + Killzone هست که قیمتش در دبی 2279 درهم ( 1850 تومن ) هست و یکی دیگه 2 تا دسته + Camera + Killzone با قیمت 2579 درهم ( 2090 تومن ) .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی 2 تا باندل کیلزون وجود داره ، یکیش 2 تا دسته + Killzone هست که قیمتش در دبی 2279 درهم ( 1850 تومن ) هست و یکی دیگه 2 تا دسته + Camera + Killzone با قیمت 2579 درهم ( 2090 تومن ) .

این قیمتایی که میگی اینجا ها هم یافت میشه یا مختص همون دبی ـه ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر