قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
تعدادی از دوستان که الان اینجا دارن درباره قیمت نظر میدن خودش یا X1 دارن یا PS4. من ازشون چند تا سوال دارم. لطفا جواب بدن

1- شما از ایران کنسول رو تهیه کردید یا مستقیم از خارج ایران تهیه کردید؟

2- اگه از ایران تهیه کردید چرا توی اوج گرونی این کار رو کردید که فروشنده ها نو نوار بشن و حالا بشه سخت این قیمت رو کاهش داد و باهاشون مبارزه کرد؟

ممنون

دارندگی و برازندگی دوست گرامی!

دلیلی نداره کسی که مشکل مالی نداره و دوست داره کنسول زودتر از دیگران تجربه به خاطر دیگران خرید نکنه!!!

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
امروز واسه یکی از دوستام هم پیش خرید کردم از قطر. کنسول ps4 و بازی کیلزون 1899 ریال. که به پول ایران میشه 1500000 تومن. هم من هم دوستم پولشو داشتیم که از ایران بخریم ولی به قول یکی از دوستان توی تاپیک پول بریزیم تو جیب عربا بهتر از اینه که سود یامفت بدیم به این کاسبای داغون.به خدا اگه میتونستم واسه همه دوستای گلم توی بازی سنتر میاوردم اما اون فامیلمون همین دوتارو هم بزور میاره بعد از اونم تو پرواز پول اضافه بار میگیرن و کلی دنگو فنگ دیگه

آخرین ویرایش:

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوست گرامی

بچه های اینجا ندار نیستن. اما میخوان یه هماهنگی بین همه باشه تا فروشنده های ... یکم انصاف رو هم یادبگیرن. اگر همه دست به دست هم بدیم خیلی چیزها رو میتونیم تغییر بدیم از جمله همین قیمت PS4 رو.

راستی تهیه کنسول به هر قیمتی توجه کنید به هر قیمتی کار عاقلانه ای هست؟

دلیل اینکه سونی و مایکروسافت و هزار تا شرکت دیگه سر قیمت با هم رقابت دارند اینکه مردم فهیم کشورهای دوست و همسایه اروپا و آمریکا برای پز دادن هیچ وسیله ای رو تهیه نمی کنند بلکه برای استفاده تهیه میکنند و همیشه دنبال کمترین قیمت هستند و اگر اونا هم مثل ما فکر میکردند الان اپل هر تلفن هوشمند خودش رو دونه ای 6000 دلار میداد

پایدار باشید
IPHON 5S 64G براى Apple درمياد حد أكثر 200$ .
ميده 849$

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
729
نام
مهدی
من که دارم میرم سربازی!ایشالله اگه ترورمون نکردن و دو سال دیگه به سلامت برگشتیم یه دونه مثل پی اس تری،دسته دو تمیز از یه آشنا جور میکنیم میخریم.
و من الله توفیق! :d

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
عزیزان من یه نگاه به قیمت وسایل مشابه بندازید میتونید نتیجه گیری کنید.آیفون5اس پرطرفداره قیمتشم 700 دلاره.الان قیمتش تو ایران کاملا معقول یعنی 2150 تومن (16گیگ) هست.گلکسی4 500 دلار الان 1500 تومن هست.پلی استیشن3 دقیقا 250 دلاره که الان 800 تومنه اورجینال خورش تو بازار(160گیگ)
پس قیمت واقعی و معقولانه ی ps4 چیزی بین 1200 تا 1300 هست البته سال دیگه دلار میشه 2650 که قیمته ps4 در میاد بین 1080000 تومن تا 113000 تومن.
الان هم که فقط یه کیلزون بیش تر نیست پس اینقدر عجله نکنید.پول زحمت کشیدتون رو هم قطعا تو جوب پیدا نکردید.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
عزیزان من یه نگاه به قیمت وسایل مشابه بندازید میتونید نتیجه گیری کنید.آیفون5اس پرطرفداره قیمتشم 700 دلاره.الان قیمتش تو ایران کاملا معقول یعنی 2150 تومن (16گیگ) هست.گلکسی4 500 دلار الان 1500 تومن هست.پلی استیشن3 دقیقا 250 دلاره که الان 800 تومنه اورجینال خورش تو بازار(160گیگ)
پس قیمت واقعی و معقولانه ی ps4 چیزی بین 1200 تا 1300 هست البته سال دیگه دلار میشه 2650 که قیمته ps4 در میاد بین 1080000 تومن تا 113000 تومن.
الان هم که فقط یه کیلزون بیش تر نیست پس اینقدر عجله نکنید.پول زحمت کشیدتون رو هم قطعا تو جوب پیدا نکردید.

آفرین!با اینکه همین یه پست دادی تو این چند سال;)

ps4 در شرایط حاضر و با توجه به کپی خور و هک نشدنش تا 1350 بیشتر برای خرید اصلا نمیرزه اصلا !

من الان با خودم حساب میکنم منظقی میبینم الان با همین سیستمم 900 تومن پول بدم یه gtx 760 بخرم بقیه قطعات دست نزدم قدرتی که میگیرم از ps4 بیشتر هزینه که میکنم کمتر و مشکل بازی کپی هم ندارم تازه گرافیک خودمم هست میفروشم باهاش رم میخرم والا !!

قیمت معقول ps4 همون 1350 نهایت هستش اونم موقع که کنسول کپی خور باشه و تازه اگه این شرایط باشه آدم روش فکر میکنه وگرنه منطقی نیست . من موندم دوستان اینجا با توجه به کپی خور نبودن کنسول و مشکلات یکسری ps4 ها و نبود گارانتی در ایران و از اون طرف نبود بازی خاصی برای کنسول و از طرف دیگه قیمت دوبله سوبله رو چه حسابی قصد خرید دارن واقعا موندم

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
دارندگی و برازندگی دوست گرامی!

دلیلی نداره کسی که مشکل مالی نداره و دوست داره کنسول زودتر از دیگران تجربه به خاطر دیگران خرید نکنه!!!
دوست عزیز این نوع حرف زدن برازنده بچه ها یی که تلاش میکنن پول مفت ندن نیست ... خیلی از همین دوستان مشکل مالی برای خرید ندارن فقط دوست ندارن پول مفت بدن ... به هر حال مراقب صحبت کردن و نوع جمله بندی تون باشید تا به دیگران توهین نشه کار این دوستان بسیار هم با ارزش هستش و به نوعی حمایت از پول و شعور مشتری هستش

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
افت قیمت ها واقعا فوق العاده بوده . مسلما تا اواسط بهمن یعنی نهایت 2 هفته دیگه راحت با قیمت معقول می تونیم بخریم کنسول رو . ضمن اینکه ریجن 3 رو یکی از بچه ها 1720 خریده امروز از توپخونه . خیلی هم روی ریجن حساس نباشید که کوچکترین اهمیتی نداره .

موفق باشید

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
بیا دوباره تاپیک به انحراف رفت تا یکی از مدیرا نیاد یه ده بیست نفرو تار و مار نکنه بیخیال نمیشن :| اینجا فقط قیمتارو بگین . تورم ژاپن و وضع مملکت چه ربطی به اینجا داره چرا اینقدر کل کل الکی میکنین ؟ اصلا خریدن یا نخریدن کنسول بقیه به کسی مربوط نیست که میاین برای بقیه تعیین تکلیف میکنین قیمت هر وسیله دیجیتالی هم به صورت نرمال بعد از چند وقت از انتشارش پایین میاد و قیمت واقعی میشه نیازی هم نیست هر یه پست درمیون بگین نخرین داره میاد پایین همه فهمیدن این قضیه رو .

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
[LTR][/LTR]دوستان من هم از پارسال مهر که ps3 را فروختم تا الان منتظر موندم و فقط هم بتل فیلد مولتی پلیر بازی میکردم
بالاخره مجبور شدم که بگیرم
ریجن ۲ به قیمت ۲۱۵۰
بتلفیلد۴ به همراه china rising به قیمت ۲۴۵ هزار تومان

البته یک باندول هم بود که دستگاه ریجن ۱ به همراه یک دسته اضافه و دوربین و کیلزون بود که ۲۷۵۰ میگفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر