قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شما خودت مطمئنی فروشنده نیستی؟ حالتون خوبه ایشالا؟ ملت رو چی فرض کردین؟ تو کجای دنیا 30% سود میکشن روی جنس و میفروشن؟ خودتون رو مسخره کردین یا مارو؟ حداکثر سودی که بر روی اجناس صوتی تصویری و از این قبیل وسائل میاد 15% هستش که اگه از 1400 حساب کنیم سودش میشه 210 تومن! که فکر هم هم نکنم کم باشه. اونموقع پول تمام شده کنسول با سود فروشنده های منصف!!! میشه 1 میلیون و 610 هزار تومن. حالا 40 تومن هم به خاطر روی گل شما میایم روش که بشه هزینه باربریش! این میشه 1650! حالا اینا رو با احتساب این بدست آوردیم که از دبی کنسول رو به قیمت مشتری بگیرن نه تعداد بالا و به قیمت عمده و فروشندگی! حاجی بورو خدا روزیت رو جای دیگه بده بچه های این جا رو چیز فرض نکن.

بابا فروشنده کجا بود؟؟ یه سوال پرسیدم خوب. مغازه دارها اینو بهم جواب میدن میخوام ببینم درسته یا نه. چرا قاطی میکنید :( شما مثلا ناظم انجمنید. این لحن حرف زدن در شان یه آدم نیست. حداقل بقیه پست هام رو هم میخوندید. منم مثل بقیه بچه های این انجمن منتظرم قیمت ها بیاد پایین.

پایدار باشید

آخرین ویرایش:

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
بابا فروشنده کجا بود؟؟ یه سوال پرسیدم خوب. مغازه دارها اینو بهم جواب میدن میخوام ببینم درسته یا نه. چرا قاطی میکنید :( شما مثلا ناظم انجمنید. این لحن حرف زدن در شان یه آدم نیست. حداقل بقیه پست هام رو هم میخوندید. منم مثل بقیه بچه های این انجمن منتظرم قیمت ها بیاد پایین.

پایدار باشید

- - -ویرایش - - -

من که سعی میکنم خودم برم دبی بخرم و بیام. هم یه تفریحی کردم هم کنسول رو ارزون گرفتم. پول رو بریزم توی جیب عرب ها بهتر از اینه که 700 تومن اضافه بدم این لاشخورها بخورن:-o

اون مغازه دار ایستگاه کرده شما رو .
معلمومه این جور چیزا رو به شما میگن تا شما دل بسوزونی با همون قیمت بالا خودشون راضی بشی بخری

ما کلن 2 نوع فروشنده داریم که من بیشتر به گروه دوم میپردازم . گروه اول از همه جا بی خبره .کلن داره 50 تومن 100 تومن میخوره رو هر فروشش.
1 : اونی که مثلا تویه شهرستان هست میره جنسشو از بازار های شهر های اصلی میاره مثلا بیشتر فروشنده ها جنساشونو میرن از بازاریهای لباف میگیرن میان میزان تو مغازه میفروشن .
2 : اون دسته ای که خودشون سورس خودشونو دارن یعنی وارد کننده خودشونن که 100%به صورت قاچاق هست (اگه یه محصول جدید بخواد به این کشور بیاد باید حداقل 1 2 ماه پروسه کارهای گمرکی شو بکنه هزاران هزار مجوز تا اون جنس جدید داخل کشور شه ،اون 30% 15 % ااینا همش دروغ هست .شما نمیدونید چه خبر هست ،من خودمم نمیدونم . این صنف و صنف موبایل فروشان یکی از مریض ترین صنف های بازار ایران هست)
گولشونو نخورید همین الان اگه خواستید من سایت هایی برای شما میارم که ps4 رو رویه 200 عدد سفارش بدید براتون میفته دونه ای 250 $ دلار .
این ها جو روانی درست میکنن که بگن اره این جنسو ما با درهم میاریمو کلی بدبختی میکشیم این و بیاریم

اینو اضافه کنم تو یکی از همین فروم های همسایه که خریدو فروش میشه
صاحب تاپیک میگه این بار جدیدی که برام امده گرون تموم شده
اخه این حرف یعنی چی .چه معنی میده
فروشنده میاد همیشه قیمت مناسب میخره که به دست خریدار به قیمت بفروشه
نه که بیاد گرون تر بفروشه از قبل
پس یه تنیجه گیری ساده میرسیم که دیدن دارن خوب میخورن گفتن چرا بیشتر نخوریم بزار بیشتر بخوریم
رفتم کامنت دادم میگه شما برو از همون جا که داره 1790 میده برام چند تا بخر رفتو امدتم با من

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دیگه فک نکنم از 1600 پایین تر بیاد!! حالا نمیدونم شما نظرتون چیه؟!
معقولترین قیمت همینه. حالا اونم با توجه به اینکه بگیم برا خودشون 1400 در بیاد! (حالا این حرف دوستمون که بالا میگه روی تعداد 250$ در میاد رو فاکتور گرفتیم! )

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
با لانچ بعدی سونی مطمئنا قیمتا میاد پایین الان تو خود اروپاشم کنسول پیدا نمیشه تنها راه و بهترین راه صبر کردنه

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
با توجه به سیر نزولی قیمت دلار ، افزایش تولید کنسول و نزدیک شدن به ریلیز ژاپن واقعاً منطقی نیست الان کسی ps4 بخره من که حداقل 3 ماه دیگه میخرم تازه اگر قیمت ها واقعی بشن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
این حرف کدومه رو تعداد 250 ؟! منبعتون کجاست ؟! مگه اینایی که میرن جنس میارن نماینده رسمی سونی هستن که یه همچین تخفیفی بهشون بخوره ؟!! حتی من کاملا بعید میدونم که فروشگاههای بزرگ و مهم مثل Amazon و ... هم الان بتونن PS4 رو 250 دلار از سونی تحویل بگیرن !!

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
این حرف کدومه رو تعداد 250 ؟! منبعتون کجاست ؟! مگه اینایی که میرن جنس میارن نماینده رسمی سونی هستن که یه همچین تخفیفی بهشون بخوره ؟!! حتی من کاملا بعید میدونم که فروشگاههای بزرگ و مهم مثل Amazon و ... هم الان بتونن PS4 رو 250 دلار از سونی تحویل بگیرن !!
پ خ شد اقا نیما گل

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
اقا نیما من چیزیرو که میدونستم گفتم دیگه تصمیم گیریش با خودتون هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر