قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
قیمتا داره میاد پایین و فروشنده های بهشتی با تمام وجود میخوان جلوشو بگیرن. تقریبا اکثر فروم ها چنین جوی داره ایجاد میشه. مثل چیز (!) دارن هماهنگی میکنن که کسی قیمت کمتری نده :d

خوشبختانه بیشتر بچه ها هم چیزتر(!) :d هماهنگ شدن تا کنسول با این قیمت نامعقول تهیه نکنن. دم خودمون گرم :bighug:

رسما شده Buyer VS Seller

ریجن 2 امروز صبح تهران کف قیمت 2 تومن . البته با چونه 2100 + KZ هم میشه گرفت.

صرفا جهت خنده گرگان امروز ریجن 3 حدودا 2600 :d

عزیزان فروشنده مقاومت بیشتر = ترشی انداختن کنسول :-"

ایول . به والله اگر خرید نکنیم قیمت ها افت میکنه جچور. ولی متاسفانه یه سری ** هستند که میرن میخرن کار ما رو خراب میکنن. فروشده ها هنوز دارن PS3 رو 1 تومن به بالا میدن :-& اگر یکم صبر کنیم چون قیمتهای امارات هم داره میاد پایین (سری جدید کنسول ها داره وارد امارات میشه) و دلار و درهم هم داره افت میکنه مطمئن باشید میشه ارزونتر گرفت

این گمرک و اینا هم همش چرته. تمام این کنسول ها قاچاچی وارد ایران میشه و دو زار هم گمرک نمیخور :-o

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
قیمتا داره میاد پایین و فروشنده های بهشتی با تمام وجود میخوان جلوشو بگیرن. تقریبا اکثر فروم ها چنین جوی داره ایجاد میشه. مثل چیز (!) دارن هماهنگی میکنن که کسی قیمت کمتری نده :d

خوشبختانه بیشتر بچه ها هم چیزتر(!) :d هماهنگ شدن تا کنسول با این قیمت نامعقول تهیه نکنن. دم خودمون گرم :bighug:

رسما شده Buyer VS Seller

ریجن 2 امروز صبح تهران کف قیمت 2 تومن . البته با چونه 2100 + KZ هم میشه گرفت.

صرفا جهت خنده گرگان امروز ریجن 3 حدودا 2600 :d

عزیزان فروشنده مقاومت بیشتر = ترشی انداختن کنسول :-"

تو نگاه اول شاید به حرف میلاد سطحی نگاه کنید اما قسم میخورم من تو لباف دیدم مغازه دارا دور حوض جمع میشن و قیمت و با هم میبندن نه لباف همه صنف ها
شدیدا همه جا دارن میجنگن که جنسا نیاد پایین
اگه اونا حوض دارن ما هم بازی سنتر و داریم نشد فیس پوک ... ایجاد یه کمپین واسه نخریدن خیلی چیزا خیلی مفید تر از اینکه بشینیم اینجا اسپم بدیم یا اونجا سرچ بزنیم
به خدا این منت نیست بازم تکرار میکنم .. درسته سخته اما من همین الان پول پلیر پکم دارم اما میخوام با قیمت معقول بخرم و با همه بچه های اینجا بخرم
یه کاربری بود به نام kiami که از من رنجید و گفت : تو گفتی مردم نخرن موقع پیش فروشا.گفتی میاد رو 1700 تا قبل از عید . خدا شاهده من 20 بار رفتم بخرم حرف این اقا اومد تو ذهنم دیدم انصاف نیست من بخرم .
من نمیخرم مطمعن باشید اگرم مقاومت کنن نیاد پایین و معقول نشه محاله بخرم از بی کنسولی نمی میرم
حاضرم تمام چپترای کیلزونو تو یوتو ببینم اما پول مفت و زور ندم ... تا حالا دادم دیگه نمیدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستا مگه ریجن 3 مشکل خاصی یا محدودیتی داره که 200 تومن ارزونتره؟؟؟
نه چون ریجن 3 هست و ریجن اسیا هست و چون ملت پول ندارن کنسول بخرن ور میدارن کنسولهاشونو میارن تو دبی از اونجا هم میارن ایران چون به وفور پیدا میشه قیمتش پایینتره

hosseinspeak1

کاربر سایت
Dec 6, 2013
2
نام
حسین
دوستان عزیز اگر میخواهید که قیمت کنسول از اینی که هست پایینتر نیاد، برید بخرید اما بدونید که با قیمتی خرید کردین که غیر منطقی بوده و کارتون باعث میشه که یه عده زیاد که واسه پولاشون خیلی زحمت کشیدن و یه قرونم واسشون یه قرونه، به مشکل بر بخورن. چرا فروشنده همیشه مقاومت مارو میشکنه؟؟چون ما مقاومت نداریم و له له میزنیم واسه دستگاهی که هنوز بازی خفنی واسش نیومده و قیمتش منصفانه نیست. بیایید یکبار هم ما و دوستانمون مقاومت فروشنده هارو بشکنیم. بخدا امثال این تاپیکا خیلی کمک میکنه.اطلاع رسانی در حد وسیع کنید تا دوستاتونم نرن بخرن. فقط یه سوال داشتم: یک دستگاه ریجن2+دو دسته+کمرا+بازی قیمت منصفانه و منطقیش چقدره؟ بدون کمرا چقدره؟ پیشاپیش ممنونم از دوستان:x

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من الان راحت می تونم بخرم مشکلی هم نیست اما جفا در حق کسانی هست که منتظراند قیمتها بیاد پایین و با قیمت معقول خرید کنن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
2 تومن که معقول نیست. ولی یه حساب سر انگشتی که بکنید با سود حداکثر 30 درصد ومشکلات از آب گذروندن جنس و ... فکر کنم دیگه 1800 یا 1850 معقول باشه. درسته؟

بزرگترین مشکل ما اینه که روی بازار نظارت نیست. از طرفی اگر سونی توی ایران نمایندگی داشت خیلی از مشکلاتمون حل بود. ولی متاسفانه دولت روی این یه مورد اصلا نظارتی نداره.

پایدار باشید
شما خودت مطمئنی فروشنده نیستی؟ حالتون خوبه ایشالا؟ ملت رو چی فرض کردین؟ تو کجای دنیا 30% سود میکشن روی جنس و میفروشن؟ خودتون رو مسخره کردین یا مارو؟ حداکثر سودی که بر روی اجناس صوتی تصویری و از این قبیل وسائل میاد 15% هستش که اگه از 1400 حساب کنیم سودش میشه 210 تومن! که فکر هم هم نکنم کم باشه. اونموقع پول تمام شده کنسول با سود فروشنده های منصف!!! میشه 1 میلیون و 610 هزار تومن. حالا 40 تومن هم به خاطر روی گل شما میایم روش که بشه هزینه باربریش! این میشه 1650! حالا اینا رو با احتساب این بدست آوردیم که از دبی کنسول رو به قیمت مشتری بگیرن نه تعداد بالا و به قیمت عمده و فروشندگی! حاجی بورو خدا روزیت رو جای دیگه بده بچه های این جا رو چیز فرض نکن.

آخرین ویرایش:

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
دوستان اینکه گفته میشه نخرید تا قیمت ها بیاد پایین اونجوری نیست که شما فکر میکنید.این حرف در زمانی کاربر داره که مثلا شرکت خاصی واسه محصولش قیمتی بالا بده در اونصورت مردم با خرید نکردن شرکت مورد نظر رو وادار به پایین آوردن قیمت هاش میکنه که دچار ضرر و بر شکسته شدنشون نشه و یا اینکه چندین فروشنده خاص وجود داشته باشه در کشور در اونصورت هم با خرید نکردن ازشون فروشنده ها مجبور میشن قیمت رو پایین بیارن.موضوع ایران یک بحث جداست گرانی دلار و گمرک و دلال های اجناس, ps4 قیمت منصفانه ایی داره برای ما که تو ایران هستیم گیرون در میاد مغازه دار ها هم هر کدوم یک قیمت خاص میدن و الان ps4 دیگه در تمام شهر های کشور هست پس نمیشه گفت این فروشنده هارو رو تحریم کنیم ازش نخریم تا قیمت پایین بیاد .بهترین کار برای دوستانی که میخوان این کنسول رو به قیمت واقعی تهیه کنند بهترین کار صبره فقط صبر الان کنسول تازه وارد ایران شده و فروشنده ها هم قیمت های بسیار بالا میدن واسه افرادی که بچه پولدارن و قابلیت خرید رو دارند بعد از گذشت یکی دو ما قیمت هارو میارن پایین چون میدونند دیگه پولدارا کنسولشون رو گرفتند حالا نوبت اونایی که با قیمت پایینتر میخوان

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بوی فروشنده میاد تو این تاپیک ! دوستان لازم نیست هر صفحه یادآوری کنید مقاومت داشته باشیم ! چون ظاهرا خبرش به گوش فروشندگان هم رسیده ! کسایی هم که میگن نه صبر نکنید و بخرید و ... خوب دارین برید بخرین ! ما پولمون ارزش داره برامون میذاریم 6 ماه دیگه که 4 تا بازیه درست حسابی اومد بخریم !

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بابا من دفعه قبلم گفتم مشکل ما فقط و فقط یه چیزه و اونم عجله است .عجله بی خود برای خرید کنسولی که هنوز عنوان شاخی هم نداره .روند نزولی قیمت داره کاملا سیر طبیعی خودش را طی میکنه یکم دندون روی جیگر بزارید نهایت تا قبل عید به 1600 تا 1700 مبرسه مطمئن باشید.
بشینید با همین کنسول های فعلی خودتون بازی کنید که تو همین 2 ماه اینده کلی بازی نظیر lighting return lord of shadow 2 dark soul 2 thief 4 yiba ninja gaiden و کلی دیگه داره

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دقیقا کسایی که برای فروشنده ها دلسوزی میکنن معلومه کی هستن!! طرف کلا 4 تا پست داره همش هم تو این تاپیک!
حالا قضیه قیمت هم به کنار الان ارزش خرید کنسولا خیلی کمه! به نظرم حداقل در بدترین حالت باید درایو کلاب اومده باشه! چون مسخره میشه 1800-1900 بدی بعد 3-4 ماه بشینی فقط یه بازی بری:D
مخصوصا که برای فروش بازی الان خریدار کمه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر