قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این بابا یعنی کلا شوته :D یه دقیقه ادم بیاد تهران چیزی میشه به خدا؟؟؟؟ مگه از رشت تا تهران چه قدر راهه؟؟؟
در ضمن برای این که بحث به بیراهه نره منم قیمت میدم :
ps4 ریجن 1 : 1850 تومن
ریجن 2 : 2100 تومن
ریجن 3 : 1800 تومن
دالشوک 4 رنگ مشکی : 210 تومن
دالشوک 4 رنگ قرمز : 250 تومن
دالشوک 4 رنگ ابی : 260 تومن
ps4 پک پلیر ادیشن : 2050 تومن
قیمت ها تو یکی از فروشگاه های توپ خونه پاساژ لباف هست. مطمین باشید از این هم پایین تر میاد. :)
دوستان یه سوال دارم این ریجن 3 چرا قیمتش پایینه؟؟؟ :D
این قیمت خیلی نامعقوله. امکان نداره پک کیلزون با این قیمت باشه.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
قبلاً هم گفتم هر کاربری فیمت پایین میده بهش اطمینان نکنید ( شاید هم قیمت واقعی باشه ! ) به هر صورت هر کاری هم بکنیم باز تبلیغات غیر مستقیم اینجا انجام میشه. اینجا دنیای مجازی و هیچ اطمینانی بهش نیست اونم در حالی که تو دنیای واقعی اطمینانی به آدم ها نیست !!! فقط به صورت فیس تو فیس با یک فروشنده معامله کنید.

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
این پک پلیر ادیشن چیه؟چی باهاشه؟ عکسی نداری ازش؟
این دسته ابی چار از بقیه 10 تومن بیشتر!
درود همون پک کیلزون رو میگم که اسمش اینه توش دو تا دسته دالشوک ۴ هست و بازی کیلزون و یکی دو تا چیز دیگه

- - -ویرایش - - -

قبلاً هم گفتم هر کاربری فیمت پایین میده بهش اطمینان نکنید ( شاید هم قیمت واقعی باشه ! ) به هر صورت هر کاری هم بکنیم باز تبلیغات غیر مستقیم اینجا انجام میشه. اینجا دنیای مجازی و هیچ اطمینانی بهش نیست اونم در حالی که تو دنیای واقعی اطمینانی به آدم ها نیست !!! فقط به صورت فیس تو فیس با یک فروشنده معامله کنید.
برای اقای فردین توضیح دادم قضیه رو من بی کار نیستم برادر بیام این جا قیمت بدم!!

- - -ویرایش - - -

این قیمت خیلی نامعقوله. امکان نداره پک کیلزون با این قیمت باشه.
درود
پ خ کردم ماجرا رو براتون و قیمت واقعی هست ...

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.
شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
امیدوارم این پستم اسپم نباشه ولی اقا امید درست میگن.
در ضمن من قیمت واقعی دادم بیمار نیستم بیام این جا قیمت الکی بدم که!!! :D
در ضمن باز هم از یکی از دوستان تو پاساژ لباف قیمت گرفتیم اینو گفت:
دسته معمولی (سیاه) : 225 تومن
ریجن 1 : 1900
ریجن 2 : 2150
پک کیلزون : 2400
ریجن 3 هم گفت میتونه گیر بیاره 1830

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
پک Player Edition ریجن 2 که شامل کنسول + 2 تا دسته + کمرا + بازی Killzone هست پایینترین قیمتی که میتونه داشته باشه 2 میلیون و 89 هزار تومنه ، مگه اینکه کلا خود سونی بیاد قیمت کنسول رو کاهش بده یا اینکه نرخ ارز به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کنه . این 2 میلیون و 50 هزار تومن دروغه . شما همین الان با درهم 810 تومن بخوای این پک رو از دبی بخری بدون کوچکترین هزینه اضافی در میاد 2 میلیون و 89 هزار تومن ! بعد کی میاد این پک رو در ایران بفروشه 2 و 50 ؟!!!!!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
پک Player Edition ریجن 2 که شامل کنسول + 2 تا دسته + کمرا + بازی Killzone هست پایینترین قیمتی که میتونه داشته باشه 2 میلیون و 89 هزار تومنه ، مگه اینکه کلا خود سونی بیاد قیمت کنسول رو کاهش بده یا اینکه نرخ ارز به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کنه . این 2 میلیون و 50 هزار تومن دروغه . شما همین الان با درهم 810 تومن بخوای این پک رو از دبی بخری بدون کوچکترین هزینه اضافی در میاد 2 میلیون و 89 هزار تومن ! بعد کی میاد این پک رو در ایران بفروشه 2 و 50 ؟!!!!!
یه حالت داره اونم این که کسی بخواد وارد کنه (تعداد بالا) و براش کمتر در بیاد و بعد بدون سود تعدادیشو بفروشه به دوستان و نزدیکانش.
در ضمن این پک در اروپا ۵۰۰ یورو قیمتشه که اگه بخری و از اتحادیه اروپا خارجش کنی حدود ۴۵-۵۰ یورو به شما بازگردانده میشه که با یورو ۴۰۰۰ تومن قیمتش ۱۸۰۰ تومن در میاد.

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
يه شايت اينترنتي رجين ٣ رو الان داره ١٧٩٠ ميفروشه
خوب داره مياد پايين تا چند وقت ديگه احتمالا همون ١٥٠٠ و يا ١٦٠٠ ميشه !!!!
البته فراموش نكنيم كه امروز دلار شد ٢٩٠٠ تومن

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
یه حالت داره اونم این که کسی بخواد وارد کنه (تعداد بالا) و براش کمتر در بیاد و بعد بدون سود تعدادیشو بفروشه به دوستان و نزدیکانش.
در ضمن این پک در اروپا ۵۰۰ یورو قیمتشه که اگه بخری و از اتحادیه اروپا خارجش کنی حدود ۴۵-۵۰ یورو به شما بازگردانده میشه که با یورو ۴۰۰۰ تومن قیمتش ۱۸۰۰ تومن در میاد.

اینجا رو تعداد بالا هم که وارد کنن از قیمت جهانیش کمتر نمیشه ، ضمن اینکه دوستان و آشنا کسی میخواد بده خیلی فرق میکنه تا اینکه بگیم قیمت کنسول اینه الان ! وقتی کنسول 1 میلیون و دویست هزار تومنی رو دارن میدون 1 و 900 چطور ممکنه بقول شما 1 و 800 رو بدن 2 و 50 ؟!!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
اینجا رو تعداد بالا هم که وارد کنن از قیمت جهانیش کمتر نمیشه ، ضمن اینکه دوستان و آشنا کسی میخواد بده خیلی فرق میکنه تا اینکه بگیم قیمت کنسول اینه الان ! وقتی کنسول 1 میلیون و دویست هزار تومنی رو دارن میدون 1 و 900 چطور ممکنه بقول شما 1 و 800 رو بدن 2 و 50 ؟!!
من گفتم کمتر از اینم میشه تهیه کرد از خارج از کشور.حالا اینکه چقدر روی هر کنسول بخوان سود کنن رو نمیدونم. در ضمن حرف اون دوستمون رو تایید نکردم که.احتمالا بهشون گفتن براتون میتونیم این قیمت بیاریم ایشون هم اینجا اعلام کردن.

آخرین ویرایش:

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
من این همه حرف زدم میگی لیلی زنه یا مرد؟؟؟ :D جناب گفتم که پسر خالم با این قیمت گفت برام میاره :| باز شما میگی عجیبه؟؟؟؟

اقا قیمت گرفتم الان دوباره بدون فامیل بودن و ... با هزار تا چک و چونه طرف هم غریبه بود داد 2360 همین الان زنگ زدم پسرخالم از یکی از فروشنده های لباف سوال کرد.اسم فروشگاهش رو دقیق نمیدونم ولی گفت زیر زمینه.تو اسمش یه الف و میم داشت :D

یه چیز دیگه هم بگم بستگی داره فروشنده شما رو بشناسه یا نه و یا این که از مشتری های قدیمیش باشی. حالا میگم پسر خالم هچ خود فروشنده اگه من یکم باهاش چونه بزنم تا 2100 با من راه میاد.اینو هم در نظر بگیرید .

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر