قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
دوستان اون سایت معروف که 7روز تست میده بنده خریداری کردم برای پسرعموم...نکته مهم اینه که تو سایتشون اصلا نمیگن چه ریجنی هست با اینکه پست و میل حتی تماس گرفته شده بود...ریجن 3 میباشد قابل توجه دوستانی که نمیدونن بدونن(البته عکس کره زمین نداره که روش عدد باشه اما چینی نوشته بود وکشورهای تایوانو..بود واسه این حدس میزنم3 باشه):dبه قیمت 2099 تومان/:)بعدپسرعموم ریجن بندی نمیدونه چیه ولی خودم تماس گرفتم گفتن تا7روز اگه کوچکترین مشکلی داشت ما دستگاه رو تعویض میکنیم:-bتوکارتنشم گارانتی 7روزه بودl-)چی بگم واله ولی جوری مطمن حرف میزد زنه انگار نمایندگیps4تو ایران دارن...خدا میدونه واقعا راست بگن...تا الان که مشکل نداشته.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان اون سایت معروف که 7روز تست میده بنده خریداری کردم برای پسرعموم...نکته مهم اینه که تو سایتشون اصلا نمیگن چه ریجنی هست با اینکه پست و میل حتی تماس گرفته شده بود...ریجن 3 میباشد قابل توجه دوستانی که نمیدونن بدونن(البته عکس کره زمین نداره که روش عدد باشه اما چینی نوشته بود وکشورهای تایوانو..بود واسه این حدس میزنم3 باشه):dبه قیمت 2099 تومان/:)بعدپسرعموم ریجن بندی نمیدونه چیه ولی خودم تماس گرفتم گفتن تا7روز اگه کوچکترین مشکلی داشت ما دستگاه رو تعویض میکنیم:-bتوکارتنشم گارانتی 7روزه بودl-)چی بگم واله ولی جوری مطمن حرف میزد زنه انگار نمایندگیps4تو ایران دارن...خدا میدونه واقعا راست بگن...تا الان که مشکل نداشته.

چه کاریه آخه
الان تو بازار همه دارن حد اکثر 2 تومن میدن همه ام 48 ساعت تست میدن که زیادم هست
چرا از سایت میخرید؟ اونم گرونتر از بازار؟
جالبه که فروشه اینترنتی چون خیلی موارد مثله اجاره مغازه و مالیات و .... باید ترزونتر از مغازه باشه ولی عملا برعکس هست!!!!!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
PS4 ریجن 1 : 1950
PS4 ریجن 2 : 2200 - 2130 - 2100
PS4 ریجن 3 : 1900
-------------------------------------------------
DUALSHOCK 4 RED - BLUE : 270
-------------------------------------------------
شنبه 28 دی

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
یعنی واقعاً هیچ راهی به غیر از اخطار و بن نیست که قوانین رو رعایت کنید ؟!
اسم تاپیک کاملاً گویاست . " قیمت به روز PS4 " قوانینش هم که نوشته تو صفحه اول .
پس چرا بازم مباحثی که مربوط به تاپیک " همه چیز درباره PS4 " هست رو اینجا مطرح میکنید ؟
من بنا به خواهش ناظمی که تاپیک رو زده تا حالا خیلی دخالتی نداشتم ولی از اینجا به بعد با متخلفین به شدت برخورد میکنم .
امیدوارم رعایت کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد .

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
پک Killzone + دسته اضافه + Camera با 4 سال گارانتی رو از دبی خریدم 2579 درهم ( معادل 2 میلیون و 100 هزار تومن ) ...

فیمت این پک کلا شد 2579 درهم که میشه 2 میلیون و 100 هزار تومن :

KZSF-PS4-Bundle_002.jpg

این پکی که شما خریدید به همین شکل است یا اینکه فقط این کالا ها را با هم تحویل داده اند.
اخه یکی از دوستان یک پک مثلا کیلزون از دبی خریده بود ولی فقط یک دستگاه عادی بود که بازی را با چسب نواری روی جعبه چسبانده بودند و دورش نایلون کشیده بودند. در حقیقت باندل خودشان بوده است نه باندل سونی.
میخواهم بدونم اینی که شما خریدید باندل سونی است یا مثل همان باندل دوستم

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
این پکی که شما خریدید به همین شکل است یا اینکه فقط این کالا ها را با هم تحویل داده اند.
اخه یکی از دوستان یک پک مثلا کیلزون از دبی خریده بود ولی فقط یک دستگاه عادی بود که بازی را با چسب نواری روی جعبه چسبانده بودند و دورش نایلون کشیده بودند. در حقیقت باندل خودشان بوده است نه باندل سونی.
میخواهم بدونم اینی که شما خریدید باندل سونی است یا مثل همان باندل دوستم

خیر ، دقیقا همین باندل با همین جعبه ست که اسم باندل هم Player Edition هست . البته اینی که شما میگی هم درسته ، مثلا یکی از فروشگاهها در دبی باندل معمولی PS4 رو با 3 تا بازی که دور جعبه پیچیده بود میداد 2750 درهم ( 2,220,000 تومن ) و حتی کنسول تک رو بدون بازیها نمیفروخت !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
کنسول تو دبی با قیمت جهانی زیاد بشه قیمتهای میاد روی 1.600
فعلا نمی دونم چرا اینقدر سونی کم کنسول تولید میکنه..؟

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
PS4 ریجن 2 : 2
PS4 PLAYER EDITION : کیلزون + 2 دوال شاک + دوربین : 2600
DUAL SHOCK 4 قرمز و ابی : 255 - 260
---------------------------------------------------------------------------------------
دوشنبه 30 دی
---------------------------------------------------------------------------------------

دوستان ممنون که صبر میکنید ...
منم 2 هفتس پولم جوره اما نمیخرم انشالا همه با قیمت مناسب تر بگیریم ...
2 هفته دیگه صبر کنید اگر میتونید
بازم ممنون

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
رشت امروز غروب
همون جای معروف 2280
:|

این بابا یعنی کلا شوته :D یه دقیقه ادم بیاد تهران چیزی میشه به خدا؟؟؟؟ مگه از رشت تا تهران چه قدر راهه؟؟؟
در ضمن برای این که بحث به بیراهه نره منم قیمت میدم :
ps4 ریجن 1 : 1850 تومن
ریجن 2 : 2100 تومن
ریجن 3 : 1800 تومن
دالشوک 4 رنگ مشکی : 210 تومن
دالشوک 4 رنگ قرمز : 250 تومن
دالشوک 4 رنگ ابی : 260 تومن
ps4 پک پلیر ادیشن : 2050 تومن
قیمت ها تو یکی از فروشگاه های توپ خونه پاساژ لباف هست. مطمین باشید از این هم پایین تر میاد. :)

دوستان یه سوال دارم این ریجن 3 چرا قیمتش پایینه؟؟؟ :D

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
این بابا یعنی کلا شوته :D یه دقیقه ادم بیاد تهران چیزی میشه به خدا؟؟؟؟ مگه از رشت تا تهران چه قدر راهه؟؟؟
در ضمن برای این که بحث به بیراهه نره منم قیمت میدم :
ps4 ریجن 1 : 1850 تومن
ریجن 2 : 2100 تومن
ریجن 3 : 1800 تومن
دالشوک 4 رنگ مشکی : 210 تومن
دالشوک 4 رنگ قرمز : 250 تومن
دالشوک 4 رنگ ابی : 260 تومن
ps4 پک پلیر ادیشن : 2050 تومن
قیمت ها تو یکی از فروشگاه های توپ خونه پاساژ لباف هست. مطمین باشید از این هم پایین تر میاد. :)

دوستان یه سوال دارم این ریجن 3 چرا قیمتش پایینه؟؟؟ :D
این پک پلیر ادیشن چیه؟چی باهاشه؟ عکسی نداری ازش؟
این دسته ابی چار از بقیه 10 تومن بیشتر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر