قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
ببینید دوستان الان چون عده کمی PS4 دارن پس مغازه دارها و فروشنده ها مجبور هستن که قیمت بازی رو بیارن پایین تا بازی ها رو دستشون نمونه ولی وقتی که تعداد کسانی که به مرور زمان PS4 بخرن زیاد بشه مطمئن باشید که قیمت بازی ها هم دوباره میره بالا.
چقدر موج منفی میدید...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ممد جون فوقش 2 تومن اضافه تر میده 10 تا بازی میگیره فک کردی کسی 3 تومن میده واسش خیلی سخته 2 تومن پول بازی بده؟

این حرف تو یه سال پیش درست بود نه الان که ارزش پول اینقدر کمه!
اینجور بابا هایی که پول مفت میارن هم کم شده!
اصلا همه چیز واضحه! این آقا قبلا التماسش میکردی پیش فروش بزاره نمیزاشت! الان 2 تا 2 تا میزاره!!! به نظرت عجیب نمیاد ؟ :)

Sent from my Xperia Z1

hosseinspeak1

کاربر سایت
Dec 6, 2013
2
نام
حسین
دوستان اگر قصد دارید قیمت ps4 رو با قیمتی معقول خریداری کنید،باید چند ماه صبر کنید. باید همگی در این تاپیک هماهنگ باشید و نخرید و به دوستانتونم بگید که نخرید تا قیمتا منطقی و معقول باشه. میدونم بعضیا تحمل ندارن اما بیایید هماهنگ بشیم با هم و به دوستاتونم بگین همکاری کنن. توی همه جای دنیا وقتی قیمت کالایی بیخود و بی جهت بالا میره، مردم اصلا اون جنسو نمیخرن تا وقتی که قیمتش منطقی بشه. وقتی ps4 وارد بازار شد قیمتش 3.5 بود و فوقوالعاده غیر منطقی. یه عده که داشتن خریدن. ما به اونا کاری نداریم. اما امسال خدارو شکر خیلیا نخریدن و باعث شدن توی 1ماه،قیمت بیاد تا نزدیک 2تومن.این خیلی خوبه اما فکر کنم فروشنده حالا حالاها مقاومت کنه و زیر 2تومنو 1900 نیان تا بعد عید. باید تحمل کرد و نخرید تا قیمت منطقی بشه. قیمت منطقی هم 1600تا1700 هستش.دلار هم مطمئن باشین تا پایان سال 93،پایینتر از 3تومن نمیاد.بالاترم دیگه نمیره.بحثو به حاشیه نمیبرم. اگه دلتون میخواد قیمتا روی همین 2تومن و بیشتر باشه، برید بخرید با دوستاتون اما اگه میخواهین که با خیال راحت و بدون ضرر خرید کنید،صبر کنید و نخرید و به دوستاتونم بگین نخرن. چون خرید در حال حاظر مساویست با پررو شدن فروشنده و پایین نیامدن قیمت. حتی اگه 20نفر توی این تاپیک نرن بخرن و به دوستاشونم بگن فعلا نخرن، همین باعث میشه یه مقداری مقاومت دلال جماعت و فروشنده بی انصاف بیاد پایین. متاسفانه خودمون باعث شدیم که قیمت همه چیز در این مملکت غیر منطقی باشه. از ماست که بر ماست. اما خدارو شکر مردم تازه دارن متوجه میشن. امثال همین تاپیکا باور کنید خیلی کمک میکنه به مردم تا بدونن قیمت منطقی چقدره و خیلی چیزای مثبت دیگه از ps4 و........امیدوارم امثال این تاپیکا توی هر زمینه ای زیاد بشه تا بازار آرامش پیدا کنه. ببخشید طولانی شد. اولین پستمم در این سایت بود.ببخشید اگه پرگویی کردم. همگی موفق باشید:x:x:)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کنسول 200 تومن تو کرج ارزون شده :D
من صبر میکنم بیاد رو 2 یا 1800 700 برم بگیرم اونم بعد عید میشه دیگه ... ( یعنی روز 14 فروردین دقیقا منظورم 14 فروردین ساعت 11.30 صبحه :| )

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
من صبر میکنم بیاد رو 2 یا 1800 700 برم بگیرم اونم بعد عید میشه دیگه ... ( یعنی روز 14 فروردین دقیقا منظورم 14 فروردین ساعت 11.30 صبحه :| )
ميگي ٢٠٠ ارزون شده يعني چند شده؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

تقویم رو نگاه کن!زمان بندیت عوض میشه!!!
همچنان سایت معتبر 2099

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
پک Killzone + دسته اضافه + Camera با 4 سال گارانتی رو از دبی خریدم 2579 درهم ( معادل 2 میلیون و 100 هزار تومن ) ...

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
923
نام
کیوان
دوستان این سایت موجودی داره.
میخوام بگم یکی از فامیلامون که خارج هست از این سایت بخره بیاره این سایت مورد اطمینان هست؟بعد به صرفه هستش؟
شوخی میکنی؟ اعتبار؟ والمارت بزرگترین و خفن ترین فروشگاه های زنجیره ایه تو آمریکاست! اعتبار داره بیش از حد هم داره!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
قیمت تک تک شونو میگی!؟
کنسول خالی اینجا = کنسول و همه ی تجهیزات بیخ گوشمون!:|

فیمت این پک کلا شد 2579 درهم که میشه 2 میلیون و 100 هزار تومن :

KZSF-PS4-Bundle_002.jpg

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
فیمت این پک کلا شد 2579 درهم که میشه 2 میلیون و 100 هزار تومن :
مدير جون ميشه ادرس دقيق و شماره فروشگاه رو واسم پ.خ كني،به خدا مردم انقد گشتم و يك فروشگاه درست درمون با قيمت مناسب پيدا نكردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر