قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دم عید سروکله بچه های مدرسه ای با باباهای پول از پارو بلند شده پیدا میشه فروشنده هر قیمتی بگه بابا میگه چشم سریع پرداخت میکنه واسه همین قیمت میره بالا
مصطفی این سال بعید میدونم! چون این نسل خیلی گرونه اوریج! فروشنده ها هم نمیان به بچه قیمت واقعی بدن که! میاد ریجن 1 رو میگه سفارش آمریکاس کیفیتش عالیه 3 تومن! بابا ـه هم گا گول نیست اون همه پول بده! همشم به کنار این بچه ها که عادت کردن برن توپخونه 500 گیگ هارد بدن دست مغازه دار بگن بازی بریز فردا میام میگیرم دیگه نمیتونن با یه بازی بسازن اونم یدونش 200 تومن!
امسال دقیقا از اون سالها خواهد بود که همه چیز برعکس میشه! وارد کننده های ps4 کنسولا رو دستشون میمونه و مجبورن با قیمت خوب بدن چون اگه ندن میمونه رو دستشون! الان اون آقای اسمش رو نبر خیال میکنی نمیتونست بهمن بیاد کنسول رو بزاره 1900-2 تومن بفروشه؟ فقط به یه دلیل پیش فروش کرده چون میدونه کنسول تو عید رو دستش میمونه و بچه مدرسه ایا 4 نمیخرن!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی این سال بعید میدونم! چون این نسل خیلی گرونه اوریج! فروشنده ها هم نمیان به بچه قیمت واقعی بدن که! میاد ریجن 1 رو میگه سفارش آمریکاس کیفیتش عالیه 3 تومن! بابا ـه هم گا گول نیست اون همه پول بده! همشم به کنار این بچه ها که عادت کردن برن توپخونه 500 گیگ هارد بدن دست مغازه دار بگن بازی بریز فردا میام میگیرم دیگه نمیتونن با یه بازی بسازن اونم یدونش 200 تومن!
امسال دقیقا از اون سالها خواهد بود که همه چیز برعکس میشه! وارد کننده های ps4 کنسولا رو دستشون میمونه و مجبورن با قیمت خوب بدن چون اگه ندن میمونه رو دستشون! الان اون آقای اسمش رو نبر خیال میکنی نمیتونست بهمن بیاد کنسول رو بزاره 1900-2 تومن بفروشه؟ فقط به یه دلیل پیش فروش کرده چون میدونه کنسول تو عید رو دستش میمونه و بچه مدرسه ایا 4 نمیخرن!
ممد جون فوقش 2 تومن اضافه تر میده 10 تا بازی میگیره فک کردی کسی 3 تومن میده واسش خیلی سخته 2 تومن پول بازی بده؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان تو ساری هفته قبل از یه بابایی سوال کردم ps4 چند؟
گفت 1600!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون موقع تو این تاپیک نیومده بودم زیاد که قیمتها دستم باشه.بهش گفتم اگه مشکلی داشته باشه چی گفت 50 تومن میگیریم 1 سال ضمانت میکنیم کامل.بهش گفتم تست میکنین مثل اینکه بعضیها مشکل hdmi دارن گفت همینجا هم برات تست میکنیم و هم تا دو روز مهلت تست داری که اگه مشکلی داشت تعویض میشه برات.
یعنی الان بدوم برم ازش بگیرم برگردم!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تو ساری هفته قبل از یه بابایی سوال کردم ps4 چند؟
گفت 1600!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون موقع تو این تاپیک نیومده بودم زیاد که قیمتها دستم باشه.بهش گفتم اگه مشکلی داشته باشه چی گفت 50 تومن میگیریم 1 سال ضمانت میکنیم کامل.بهش گفتم تست میکنین مثل اینکه بعضیها مشکل hdmi دارن گفت همینجا هم برات تست میکنیم و هم تا دو روز مهلت تست داری که اگه مشکلی داشت تعویض میشه برات.
یعنی الان بدوم برم ازش بگیرم برگردم!!!
بار اون اقای توی ساری قرار بود یه ماه پیش برسه این قیمت بدن الان هم ازشون بپرسید خیلی ریلکس میگن اخر این هفته یا هفته بعد بارم میرسه این قیمت میدم ;))

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان ps4 فکر کنم 2 ماهه که ریلیز شده.....زمان میبره تا قیمتش بیاد پایین.....الانم که تولید انبوه که زیاد تولید شده باشه نیست....شما قیمت روز اول رو با الان مقایسه کنید......برای پاییتن اومدن زمان لازمه.....هر کسی میخواد کنسول رو با قیمت 1500 بخر کم کم باید تا 4 یا 5 ماه صبر کنه.....منم اگه قیمت بیاد رو 1700 یکی میخرم.....الان هم میتونم بگیرم ولی دارم فکر میکنم میبینم بازی شاخی واسش نیومده ....شاید اگه یه آنچارت یا گاد اف وار...یا یه بازی شاخ بود همین الان میخریدم.....ولی فعلا با همین ps3 دارم حالشو میبرم.....اگه هم ps4 بگیرم بازم ps3 رو نگه میدارم حیفه......:d

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بار اون اقای توی ساری قرار بود یه ماه پیش برسه این قیمت بدن الان هم ازشون بپرسید خیلی ریلکس میگن اخر این هفته یا هفته بعد بارم میرسه این قیمت میدم ;))

اوه به نکته ظریفی اشاره کردی داداش!!!ازش سوال نکردم همین الان داری یا نه!!!
ولی یه ps4 رو میزش بود که وصل کرده بود به tv اش و تریلر fifa رو در حال پخش بود و خودش هم مثل همیشه نشسته بود دست به سینه{در اصل دست به شکم بود}

mab_altair

کاربر سایت
Oct 22, 2011
27
نام
امین
عجب وضعیه. ظاهراً ریجن 2 که یه مدتی کمتر و گرون تر از ریجن 3 و 1 بود الان تو بازار زیاد شده.
قشنگ دارن با قیمتا بازی می کنن
یکی داره ریجن 1 و 2 رو هم قیمت میده، ولی 100 تومن بیشتر از قیمت دیروزش.
یکی 3 و 1 رو هم قیمت می ده، 2 رو 200 تومن گرون تر
یکی قیمت ها رو زیاد نکرده ولی 40 تومن گذاشته روی قیمت بازی ها
اینا قیمت های سایت ها بود
کسی قیمت بازار تهران رو گرفته امروز ؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
ببینید دوستان الان چون عده کمی PS4 دارن پس مغازه دارها و فروشنده ها مجبور هستن که قیمت بازی رو بیارن پایین تا بازی ها رو دستشون نمونه ولی وقتی که تعداد کسانی که به مرور زمان PS4 بخرن زیاد بشه مطمئن باشید که قیمت بازی ها هم دوباره میره بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر