قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اونایی که کنسول خریدن بیشترشون اصلاً اینجا نیستند شما ها هم که منتظر پایین اومدن قیمت هستید همدیگرو متهم می کنید به اینکه " شما نخر قیمت بیاد پایین " در نتیجه این میشه یه بحث بیخود بی جهت و نقل قول های بی جهت تر که در آخر هیچ کمکی به جلو بردن تاپیک به صورت معقول نمی کنه، در نتیجه مراعات کنید این موضوع رو تمومش کنید.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
باید تماس گرفت؟ سایتی چیزی دارن ؟:D
سايت هم دارن تماس هم ميشه گرفت اما الان موجود ندارن تو سايت و تا حضوري نري گيرت نمياد

- - -ویرایش - - -

فاميلمون گفت ارزش ريال ايران داره بالا ميره احتمالا تا چند ماه ديگه قيمت ها حسابي بياد پايين، الان خودش يدونه گرفته ١٦٩٠ ريال، گفتم واسه منم يدونه بگيره دعا كنين من هم كنسول دار بشم البته با قيمت خوب

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,708
نام
شیخ صدرا
فردا كنسول دوباره مياد دوبى و همه گفتن همون اول وقت ساعت 9 صبح بيايد بگيريد كه تموم ميشه.
فروشگاه سونى تو دويى مال فقط 20 تا براش مياد.

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
فاميلمون گفت ارزش ريال ايران داره بالا ميره احتمالا تا چند ماه ديگه قيمت ها حسابي بياد پايين، الان خودش يدونه گرفته ١٦٩٠ ريال عربستان، گفتم واسه منم يدونه بگيره دعا كنين من هم كنسول دار بشم البته با قيمت خوب
مگه قیمت عربستان 1799 ریال نیست؟
........
خودم قراره برم مکه. خواستم ps4 هم از همونجا بگیرم (مکه یا مدینه). الان کسی از وضعیت ps4 تو عربستان خبر داره ؟گیر میاد؟فروشگاهی میشناسید اونجا که قابل اعتماد باشه؟

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
مگه قیمت عربستان 1799 ریال نیست؟
........
خودم قراره برم مکه. خواستم ps4 هم از همونجا بگیرم (مکه یا مدینه). الان کسی از وضعیت ps4 تو عربستان خبر داره ؟گیر میاد؟فروشگاهی میشناسید اونجا که قابل اعتماد باشه؟
اشتباه نوشته بودم ببخشيد،هنوز فرق عربستان و قطر رو نميفهمم =))ا قا راستي از مكه نخري كه بنداز بندازه،عمرا بتوني قيمت خوب اونجا پيدا كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر