قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
برای امارات رایگانه و برای کشورای اون زی معادل 20 درهم یا 16000 تومن است

خب اگه يكي بخريم و ٢٠ درهم هم پول پست بديم ميارن در خونه يا ميبرن گمركي ميگيرن ؟
چقدر ميگيرن براي گمرك ؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
چرا خودت جواب خودت رو میدی؟!!:d
اینطور که روی خودش نوشته شیپمنت مجانی هست دیگه حالا من اطلاع زیادی از این ندارم!

فقط واسه امارت رایگانه و اسه بقیه کشورا هزینش ناچیزه

- - -ویرایش - - -

خب اگه يكي بخريم و ٢٠ درهم هم پول پست بديم ميارن در خونه يا ميبرن گمركي ميگيرن ؟
چقدر ميگيرن براي گمرك ؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4
والا این رو خودمم نمیدونم حالا بزار چند تا از بچه های وارد بیان توضیح میدن ولی مطمین باش به صرفه ترهb-)

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
وب پدر جان اینایی هم که میگم یه جورایی مربوط به قیمت توی ایران هم میشه دیگه :| وقتی اونجا برسه قیمت ایران هم میاد پایین . در ضمن اونایی که توی دوبی فامیل ندارن خیالشون راحت این عکس رو بخونید
free-shipping-home-banner.jpg

گفته ایران هم پست میشه
wtf
خوب از اینچا سفارش بدیم با پول پست تو بدترین شرایط 1450 در میاد که.....

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
wtf
خوب از اینچا سفارش بدیم با پول پست تو بدترین شرایط 1450 در میاد که.....

اولا این کیلویی 20 درهمه
که ps4 حدود 5.5 کیلو اه که 6 کیلو حساب می شه

بعدم Geekay کلا Out Of Stock اه ، روی اینترنتی اشم حساب نکنید زیاد حتما تماس بگیرید باهاشون

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
اولا این کیلویی 20 درهمه
که ps4 حدود 5.5 کیلو اه که 6 کیلو حساب می شه

بعدم Geekay کلا Out Of Stock اه ، روی اینترنتی اشم حساب نکنید زیاد حتما تماس بگیرید باهاشون
خوب میشه 1500:|
اره دیدم ولی تا یک ماه دیگه مثل اینکه دوباره کنسول پخش میشه با گفته دوستان
o:-)
850*1700=1445
با شیپینگ میشه 1550
تازه درهم پایینتره و کلا خیلی بدبینانه حساب کردم:d
قیمت دقیق:1514240:|=))

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
850*1700=1445
با شیپینگ میشه 1550

در کل می شه 1699 + 120 هزینه نهاییش
کلا هزینه ارسال از دبی به ایران همین حدوداست ربطی به فروشگاهش نداره
من خودم از Geekay اول کنسول رو با یه Knack سفارش داده بودم اما وقتی Epic Fail شدن Knack رو دیدم کنسلش کردم

تاکید می کنم روی فروش اینترنتی اش حساب نکنید حتما تماس بگیرید

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من خودم تو شک افتادم از یه جا که ریجن1 برا 3 هفته دیگه میده 1700 بخرم یا نه ؟ نهایت یه بازی هم بتونم براش بخرم چون امشب آخرین مهلتشه و فکر نکنم حالا حالاها قیمتش پایین بیاد ، من خودم به بقیه میگفتم پیش خرید نکنن ولی این وب مطمئن هست و تصمیم گرفتم اینکارو بکنم آیا صد درصد امکانش هست تا 1 ماه دیگه به این قیمت برسه ؟ یا جایی میشناسید ارزون تر داشته باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .
کسی نظری نداره؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
کسی نظری نداره؟

هیچ جای مطمئنی وجود نداره و اون فروشگاه نهایت کاری که میتونه انجام بده پیگیری کردن هست و اگه مشکلی پیش بیاد اولین کسی که ضرر میکنه خود شما هستی!

شما میخوای 3 هفته صبر کنی یکم بیشتر صبر کن و میبینی که هر روز داره قیمت میاد پایین و حضوری خرید کن!

دستگاه هم که فعلا ریخته تو بازار و کم مونده سوپر مارکت محل بیاره واسه فروش!!!!

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
کسی نظری نداره؟

والا من که ترجیح میدم کمتر از اینم بود پیش خرید نکنم تو این کشور ... اونم از سایت از مغازه دار اعتمادی نیست چه برسه سایت !!!! قیمت کنسول هم داره میاد پایین الحمدلله من بودم این کارو نمی کردم حالا باز خودت میدونی دوست عزیز ..

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
والا من که ترجیح میدم کمتر از اینم بود پیش خرید نکنم تو این کشور ... اونم از سایت از مغازه دار اعتمادی نیست چه برسه سایت !!!! قیمت کنسول هم داره میاد پایین الحمدلله من بودم این کارو نمی کردم حالا باز خودت میدونی دوست عزیز ..

منم موافقم من یه جفت کفش از سایت چینی خریدم الان یک ماه شده نیومده همینجا بخر حالا یکم گرون تر اما صبر کنین

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
850*1700=1445
با شیپینگ میشه 1550
قیمت دقیق:1514240:|=))

داداش من احتمالن زنگ میزنم این جریان گمرک و اینا رو میپرسم ببینم چی میشه . ولی فک کنم خیلی مقرون به صرفه باشه

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
من خودم تو شک افتادم از یه جا که ریجن1 برا 3 هفته دیگه میده 1700 بخرم یا نه ؟ نهایت یه بازی هم بتونم براش بخرم چون امشب آخرین مهلتشه و فکر نکنم حالا حالاها قیمتش پایین بیاد ، من خودم به بقیه میگفتم پیش خرید نکنن ولی این وب مطمئن هست و تصمیم گرفتم اینکارو بکنم آیا صد درصد امکانش هست تا 1 ماه دیگه به این قیمت برسه ؟ یا جایی میشناسید ارزون تر داشته باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

از روزی که این تاپیک قیمت راه افتاد (البته اون تاپیک خدابیامرز قبلی) و هر شرکت و سایتی پیش فروش کرد، همه گفتند که نخرید و آنموقع که فلانی میخواهد تحویل دهد مسلما بوفور با همین قیمت و ارزان تر در بازار ریخته و یا گفتند که قیمت xxx چه خبر است و باید قیمت دستگاه yyyy باشد ولی در عمل تا به امروز دیدم که کسانیکه پیش خرید مطمئن انجام داده بودند برد کردند و با قیمتی پایین تر از بازار دستگاه بدستشان رسید.
البته که برخی از این پیش فروش ها هم یا تحویل ندادند یا با قیمتی بالاتر و خارج از توافق به مشتری ها تحویل دادند ولی شما خودت میگویید که این وب سایت مطمئن است پس انشالله مشکلات اینچنین پیش نخواهد آمد.

من کاری به اینکه کدام وب سایت میفروشد ندارم ولی بنظرم شما خودت باید تصمیم بگیری و با خودت دو 2 تا بکنی ببینی چه قیمتی برایت ارزش دارد که بابت کنسول بدهی .
شما اول قیمت مورد نظرت را مشخص کن ، بعد طبق آن خرید فوری یا پیش خرید کن. اصلا فرض کنیم که همین الان 1700 تحویل فوری بشما دادند ، شما هم خریدی .
میخواهی هر روز بشینی و فکر کنی که اگر فردا دستگاه ارزان تر شد چیکار کنم؟ ، یا اینکه هر دفعه که به این تاپیک سر میزنی بگی چه اشتباهی کردم به فلان قیمت خریدم؟!!
یا اینکه میخواهی با استفاده از آن لذت ببری و بگی اصلا شد 100 تومن!! برای من 1700 ارزش داشت و به اندازه 1700 هم لذتش را دارم میبرم و از این کارم پشیمان نیستم .

بله قیمت ها افت کرده است و باز هم افت خواهد کرد ، ولی اگر هر روز قرار است که به امید اینکه فردا شاید ارزان تر شود نخریم که پس هیچ وقت کالای مورد نظر را نخواهیم خرید
اصولا ایرانی حماعت در زمان ارزونی چیزی را نمیخرد ولی امان از روزی که چیزی 2 تومن گران شود ، همه هجوم میبرند برای خرید آن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر