قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سلام.مبارکه مشکل تو گیم نه اما برایه دیدن فیلم چرا باید بگردی دونبال بلوری ریجن۴ البته شاید ریجن ۲اروپارم تو فیلم ثاپورت کنه ریجن۴

نوید الان دیگه اکثر بلوری ها ریجن فری هستن اما خب برای اونایی که یه ارشیو مثلا ریجن 2 بلوری دارن قطعا دستگاه ریجن 2 انتخاب بهتریه

قیمت امروز توپخونه : 2050 و 2100 ریجن 1 ... ریجن 3 هم 2 تومن بود 1980 هم میدادن
یه نکته بسیار تاسف اور تو توپخونه اینه که اونجا تمام مغازه دارا همدیگرو میشناسن کاملا متحدن کسی اصطلاحا زیر فروشی کنه با اعتراض بقیه مواجه میشه( من 5 ساله که شناخت دارم به جرات بهتون میگم 6 تا مغازه اونجا کاملا هماهنگن با هم)
اما نکته + اینه که پول حتی ادمای متحدم به جون هم میندازه و اگر بر کسی ثابت بشه اونجا شما 2100 از حسن قیمت دارید حسین 2050 هم میده بهتون در حالیکه تا 2 دقیقه قبل حسین قسم میخورد براتون که به جون بچم خریدم بالاتر از این حرفاس
پس اگر شما میبینید قیمت فروشگاهی کم میشه دلیلش دلسوزی اونا برای مصرف کننده نیست و یه جنگ و رقابت داخلیه

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
اقا ما زنگ زدیم Geekay Games شعبه دوبیش گفت کنسول داره میاد واسه دوبی قیمت گرفتم الآن خر کیفم :d
کنسول+دسته+1سال پلاس+BF4+COD Ghosts+Fifa14+Killzone Shadow Fall
در اومد 2 میلیون و 100 :|
حالا نمیدونم شایدم کیلزون رو نگرفتم زیاد خوشم نمیاد ببینم چی میشه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
قیمت امروز توپخونه : 2050 و 2100 ریجن 1 ... ریجن 3 هم 2 تومن بود 1980 هم میدادن
یه نکته بسیار تاسف اور تو توپخونه اینه که اونجا تمام مغازه دارا همدیگرو میشناسن کاملا متحدن کسی اصطلاحا زیر فروشی کنه با اعتراض بقیه مواجه میشه( من 5 ساله که شناخت دارم به جرات بهتون میگم 6 تا مغازه اونجا کاملا هماهنگن با هم)

پیشنهاد من اینه که به هیچ عنوان از توپخونه خریداری نکنید، من خیلی اونجا رفتم، فروشنده ها هم کرایه مغازه، خرج سفر خارج از کشور و تحصیل مدرسه فرزندانشون رو می خوان از مشتری در بیارن به اضافه اینکه خیلی بد برخورد می کنن و اصلاً احترام و ادب هم ندارند، البته همه فروشندگان اونجا منظورم نیست و حتماً آدم با انصاف و محترم هم اونجا هستش، اما اگه بدون اطلاعات قبلی برای خرید در اونجا اقدام کنید خیلی سرتون کلاه میره، البته با اطلاعات هم برید بی نصیب نمی مونید.
اگر صبر کنید تا قیمت ها متعادل شه و بخرید خیلی بهتر از اینه که به چند نفر اجازه بدید که احساس کنن جنسی رو به شما انداختن و احساس زرنگی کنن !! با حرف زور فرقی نداره این قضیه.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اقا ما زنگ زدیم Geekay Games شعبه دوبیش گفت کنسول داره میاد واسه دوبی قیمت گرفتم الآن خر کیفم :d
کنسول+دسته+1سال پلاس+BF4+COD Ghosts+Fifa14+Killzone Shadow Fall
در اومد 2 میلیون و 100 :|
حالا نمیدونم شایدم کیلزون رو نگرفتم زیاد خوشم نمیاد ببینم چی میشه
شما چجوری حساب کردی؟:D چون من بدون پلاس حساب کردم شد 2.250.000!!! حالا پول پست بماند!
(تقریبا 600 تومن هم پول پستش میشه!)

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
شما چجوری حساب کردی؟:D چون من بدون پلاس حساب کردم شد 2.250.000!!! حالا پول پست بماند!
(تقریبا 600 تومن هم پول پستش میشه!)
ما اونجی فامیل داریم میفرسته مجانی :d
بعدشم geekay یه باندل داره که دسته اضافه و پلاس داره و قیمت رو یه کوچو کم کرده (البته به پول ما)بازی هم که 300 هست من جمع زدم از تبدیل نرخ بانک پاسارگاد استفاده کردم همین در اومد :|
2 میلیون و 100

بعدشم داداش اگه 2 میلیون 250 هم باشه با یه دسته اضافه و یه سال پلاس و چهار تا بازی هست :| خداوکیلی همه اینارو بخوای توی ایران بگیری چند در میاد ؟ :d

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
امروز 18 دی 1392 ... قیمت PS4 در گرگان 2800 ! مفت :|

شما اگه قصد خرید داشتی از تهران سفارش بده واست بیارن! اون که میده 2800 احتمالا کنسول از قبل داشته، قیمت خرید قدیمشو داره میده و اگه خودش همون حدودا خریده باشه هیچ وقت پایین تر نمیده.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز
اقا چرا پستمو پاک کردین مگه چی گفتم گفتم ۲تا کنسول با هم بخره قاطی میکنه برای کدوم بازی رو بخره و هزینه اضافس تازه انحصای های ps4 هم بهتره پس عقل میگه اینکارو نکنه ادم با اون پولی که اضافه داری میتونی چندتا بازی و یک دسته اضافه بخری و یک پلاس ولی باز خودت میدونی چون من این اشتباه با ps3 و 360 داشتم اخرم مجبور شدم یکیشو بفروشم

آخرین ویرایش:

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
امروز 18 دی 1392 ... قیمت PS4 در گرگان 2800 ! مفت :|
شما اگه قصد خرید داشتی از تهران سفارش بده واست بیارن! اون که میده 2800 احتمالا کنسول از قبل داشته، قیمت خرید قدیمشو داره میده و اگه خودش همون حدودا خریده باشه هیچ وقت پایین تر نمیده.

هفته پیش 3 تومن بود. معمولا افرادی که آپدیت نیستن از اینا میخرن. فقط کافیه بری 2 تا سوال در مورد همین جنسی که میفروشه بپرسی.
مثلا برو بپرس DS4 موجود دارید. میگه" عزیزم یه چیزی شنیدی ها! PS4 هست منظورت؟!" :|

البته شاید الان گرفته باشه طرف. چون قبلا سوتیشو به من داده.:d
بهترین سورس برای خرید شهرستانیها همین بازارسنتر خودمونه یا اون جای معروف :d.
البته اگه آشنا دارین خارج کشور اون اولویت اوله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر