قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
قيمت ٢ ميليون، امروز

- - -ویرایش - - -

خب اون سایتی هم که ما پیش خرید کرده بودیم ، داره پولارو پس میده !! :|
اينا پولو جلو جلو ميگيرن ميرن باهاش جنس وارد ميكنن بعد سودشونو ميخورن و پول مشتريارو پس ميدن من اگه بخرم نقد ميخرم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیگه منم مجبورم نقدی بخرم
اما ....
اما من حاضر نیستم دو تومن و یا بیشتر پول کنسول بدم ، زورم میاد انقد پول ازم بخورن ! :|
صبر میکنم !

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دیگه منم مجبورم نقدی بخرم
اما ....
اما من حاضر نیستم دو تومن و یا بیشتر پول کنسول بدم ، زورم میاد انقد پول ازم بخورن ! :|
صبر میکنم !
منم حاضر نيستم دو تومن پول كنسول بدم
ولي عمرا پيش خريد كنم ،انشالله قيمت امارات رو اين يكي دو روزه بهتون ميدم ببينيم چقد فرق ميكنه اگه فرق چنداني نداشت از همينجا ميگيرم.
من موندم واقعا بعضي از سايتا با چه اعتماد به نفسي هنوز قيمتاشون ٢٦٠٠ اينا هستش=))

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این آخرین باری ِ که میگم اسم، لینک هیچ فروشگاهی رو نیارید. حالا می خواد طرف معصوم باشه یا هفت خط ِ روزگار
تعریف و تمجیدهاتونم در تاپیک مورد نظر انجام بدید اینجا قیمت اعلام میشه.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
دوستاني كه ميگن صبر كنيد و اين حرف ها !
باو من الان داره يه ماه ميشه PS3 عزيزم رو دادم رفته شب ها فقط ميشينم در و ديوار نگاه مي كنم جاي بتل بازي كردن :((
چرا مهدی؟
چرا این کار رو کردی؟:d
با شرایط فعلی و روند نزولی قیمتها پیش بینی من اینه که تا بهمن ماه قیمت دستگاه به همون 1600-1700 می رسه.

erfan2014

کاربر سایت
Dec 24, 2013
32
نام
عرفان
ریجن 3 ......2050 تومن
ریجن1- 2......2150

قیمت خیلی نسبت به اخر اذر خوب شده ولی خدا کنه بیشتر از این پایین بیاد چون هنوز هم گرون هستش
یادمه سال2010یه پلی استیشن3با بازی اورجینال با وسایل جانبی خریدم جمعش شد 350 تومن حالا یکی مثل منو شما باید 2میلیون بدیم وپشتیبانی از نظر مشکلات فنی هم نداشته باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر