قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
من از یه جایی دیگه پیش فروش ثبتکردم.اﻣﺎ اﻭﻥ ﺯﻳﺮﺵ ﻧﺰﺩﻩ و ﮔﻔﺘﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﻣﻴﺪﻡ. ﭼﻮﻥ ﺩﻩ ﺩﻭاﺯﺩﻩ ﻧﻔﺮﻳﻢ. اﺯ ﺗﺮﺱ اﻋﺘﺒﺎﺭﺵ. ﻫﻮﺭا.
بده عکس میزارم تا ببینید که اونجا فرق داره.

آخرین ویرایش:

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
بابا عجله نکنید بخدا نسل هشتم فرار نمیکنه...لااقل بزارید قیمتا شکسته بشه.
والا بنده الان دارم عناوین انحصاری ps3 رو دوباره مرور میکنم آنلاینم کنارشون میزنم تا زمانی که بتونم قیمت معقول که بنظر من 1500 نهایتش 1600 بشه بخرم.
هیچ عجله ای هم ندارم.فعلا دارم با ps3 یم لذت میبرم...حتی بازیهای میکرو تا ps2 هم روش اجرا میکنم:d
تا 2500 هم پول برام جور میشه که بخرم ولی دیوانه نیستم یک میلیون اضافه بدم واسه 3 ماه زودتر بازی کردن نسل بعد...
تنها مشکل ماها اینه که میخوایم زودتر بیفتیم تو چاه...وگرنه نه سونی فرار میکنه...نه ps4...نه بازیها
ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست.
بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
بابا عجله نکنید بخدا نسل هشتم فرار نمیکنه...لااقل بزارید قیمتا شکسته بشه.
والا بنده الان دارم عناوین انحصاری ps3 رو دوباره مرور میکنم آنلاینم کنارشون میزنم تا زمانی که بتونم قیمت معقول که بنظر من 1500 نهایتش 1600 بشه بخرم.
هیچ عجله ای هم ندارم.فعلا دارم با ps3 یم لذت میبرم...حتی بازیهای میکرو تا ps2 هم روش اجرا میکنم:d
تا 2500 هم پول برام جور میشه که بخرم ولی دیوانه نیستم یک میلیون اضافه بدم واسه 3 ماه زودتر بازی کردن نسل بعد...
تنها مشکل ماها اینه که میخوایم زودتر بیفتیم تو چاه...وگرنه نه سونی فرار میکنه...نه ps4...نه بازیها
ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست.
بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند...
دقیقا باهات موافقم ولی خبر بد اینه که من شنیدم تا عید قیمت ها تغییر نمی کنن!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یکی از سایت هایی که قبلا هم پیش فروش کرده بود باز هم شروع ب این کار کرده تا حدوددی هم قیمتش خوبه و تخویل هم زیاد طولانی نیست

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

نمیخوام نقش ادم بزرگتر یا باهوش تر یا هرچیزی که فکر کنید داشته باشم ... به خدا اینطور نیست.
اما فقط یک چیزی رو میگم، دلم برای بچه های این کشوری که توش زندگی میکنیم میسوزه ...

واقعا باید بگم، جوون های ما کمترین خواسته ها رو دارن، وقتی اونور بودم دیدم اونوری ها چطوری زندگی میکنن، اما بچه های این سایت به کمترین چیز یعنی یک تفری سالم علاقه مند هستند، واقعا افتخار میکنم از اینکه میبینم طرز فکر یک عده این شکلیه ...

متاسفانه خبر رو خوندم راجع به Blow-out اون سایت اما همیشه میشه آدم شخصیت خودش رو نشون داد، شخصیتی که کاربر های این سایت بعد از اونهمه فشار و اعصاب خوردی بهشون وارد شد.

امیدوارم اتفاق های خوبی بیوفته، قیمت پایین بیاد و یا هرچی ...

شک نکنید با بی احترامی به کسایی که زره ای اعتبار تو بازار ندارند (مثل این آقا بدون هیچ اعتباری نمیتونه جنس وارد کنه و یا اون اقای که همکارش هست ) یا مافیا هستند ( که اسم اون آدم دزد توی بیانیه بود)

چیزی درست نمیشه، همچی دست خودتونه ... میتونید با تاخیر بگیرید، چون بازی خاصی رو از دست نمیدید تا چند ماه دیگه، اما اگه هم تصمیم گرفتید الان بگیرید با قیمت بالاتر بازم میگم، مبارکتون باشه.

امیدوارم هرکی تو زمانی که مد نظرش هاست بتونه کنسولی ک میخواد رو با قیمت مناسب تهیه کنه ...

اما باید بگم، کسی که نه اعتبار داره و نه سرمایه داره و نه کاری ازش بر میاد تو گمرک، لازم نیست یک تعداد از بچه های این سایت رو سر بدوبونه از چیزی که مطمئن نیست ... همیشه تا وقتی قراردادی روی کاغذ نباشه نمیشه روی حرف ها حساب کرد، حرف باد هواست ...

امیدوارم پول تمامی بچه ها کامل برگشت داده بشه.

پیروز و سربلند باشد، مسائل بزرگتری تو زندگی پیش میاد ولی میدونم نا امیدی و فشار های الکی که به آدم وارد میکنن جای توضیحی نداره ...

موفق باشید

----------

تعداد زیادی کنسول روز ۱۱ ژانویه وارد امارات میشه ... امروز پرسیدم از چندتا فروشنده تو امارات.
بعدش هم همینطور ادامه پیدا میکنه تا فوریه و ماه بعد!

بزارید ببینم کاری میشه کرد که با Aramax بتونن به ایران بفرستن یا خیر...

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
بچه هایی که به خرید کنسولهای ریجن 1 تن می دن با قیمت 2.080 یکی از سایتها توجه کنید که حتمن تحویلتون حضوری باشه تا بتونید نگاهی کنید به جعبه و یا برچسبهای کنسول که روش نوشته ریفر یا ریفرش نباشه چون اینها همون کنسولهای خرابی هست که به سونی برگش خورده و اونها رو تعمییر کرده و دوباره در بسته بندی با این تفاوت که روش نوشته ریفر یا ریفرش داده به خرده فروشها...و یه سریها به اسم قیمت ارزون تر میارن می فروشند البته هنوز مقدار این کنسولهای ریفر به اون زیادی نیست که بشه زیاد وارد کشور کرد...

در مورد قیمتها هم که کار مثبتی که پیش فروش آقای X داشت با اینکه کنسل شد این بود که یه حس رقابتی بین فروشنده ها ایجاد کرده که همه دارن قیمت رو میارن پایین و سر این پایین آوردنها با هم رقابت می کنند که نتیجش رو دارید می بینید...(کاهش صد هزار تومنی در هر یکی دو هفته...)

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
آرش جان،

یک چیزی هست وقتی جنس به صورت کادو ارسال بشه و تکی باشه گیر نمیدن...

اطلاع راجع به این موضوع داری یا اشتباه میکنم ؟

مرسی

اگه کادو پیچش کنی یه تولدت مبارکی چیزی توش هم بزاری و اگه جنست تک باشه یعنی 1 دونه ps4 باشه ، معمولا گیر نمی دن
اما اگه 2 تا Ps4 با بالا باشه هر بلایی سرش بیاری 99% گمرک گیر می کنه :d
امکان این که دستگاه توی گمرک جعبش باز بشه هست ، این نکته رو مد نظر داشته باش

سری دوم پیش فروش یکی از فروشگاه ها:

پیش فروش PS4 Console 500GB - Standard Edition ریجن 1 (پک آمریکا):
قیمت کل : یک میلیون و هفتصد و چهل و پنج هزار تومان (1.745.000 تومن)
زمان تحویل : 10 تا 20 بهمن ماه
شرایط پرداخت:
- پرداخت مبلغ 295.000 ( دویست و نود و پنج هزار) تومان بعنوان بیعانه اولیه
- پرداخت مبلغ 1.450.000 تومان بهنگام تحویل دستگاه
نکته : در صورت افزایش نرخ دلار به هنگام تحویل کنسول در تهران به مبالغ بالای 3000 تومان ، مبلغ دریافتی قسمت دوم که بهنگام تحویل است ، ممکن است افزایش یابد .

شرایط پیش فروش:
1- فقط برای نسخه معمولی ( غیر باندل ) ریجن 1 ( سفارش امریکا ) بیعانه و سفارش قبول میکنیم .
2- حداکثر زمان واریز بیعانه قطعی نمودن پیش خرید ، پایان روز شنبه 21 دیماه میباشد.
3- پس از پرداخت پیش پرداخت و قطعی نمودن سفارش ، در صورتیکه خریدار منصرف شده و بخواهد سفارش خود را کنسل کند مبلغ 150.000 ( یکصد و پنجاه هزار) تومان از بیعانه دریافتی کسر شده و الباقی مبلغ طی حداکثر دو روزکاری عودت داده میشود.
4- با توجه به اینکه این معامله بصورت پیش فروش است و تا زمان تحویل دستگاه ممکن است که اتفاقات غیر منتظره و خارج از کنترل ما رخ دهد که تحویل دستگاه را غیر ممکن سازد ، در صورت عدم تحویل کنسول حداکثر تا 3 اسفندماه 92 ، بیعانه دریافتی بصورت کامل بعلاوه 22 درصد سود روزشمار سالانه عودت داده خواهد شد.
5- جهت تهیه بازی های این کنسول و دسته مشکی آن ، مشکل خاصی وجود ندارد . کسانیکه مایلند تا بهنگام تحویل دستگاه ، دسته اضافه و یا بازی مورد نظرشان را دریافت نمایند ، میتوانند بعنوان بیعانه ، به ازا هر عنوان بازی مبلغ یکصد هزار تومان به مبلغ بیعانه فوق اضافه نموده و واریز نمایند. (جهت اضافه نمودن بیعانه بازی ها و یا دسته ، از کارت های پیش پرداخت استفاده نمایید)

زمان تست :
این کنسول بصورت اکبند و پلمپ اصلی تحویل شده و زمان تست ندارد . در صورت تمایل مشتری ، میتوانیم بدون هیچگونه هزینه اضافه ، قبل از ارسال ، دستگاه را از لحاظ روشن شدن و تصویر دادن تست نموده و سپس آنرا ارسال نماییم.

پیش فروش PS4 Console 500GB - Standard Edition ریجن 1 (پک آمریکا):
قیمت کل : یک میلیون و ششصد و نود و پنج هزار تومان (1.695.000 تومن)
زمان تحویل : 10 تا 20 بهمن ماه
شرایط پرداخت:
- پرداخت مبلغ 1.495.000 ( یک میلیون و چهارصد و نود و پنج هزار) تومان بعنوان بیعانه اولیه
- پرداخت مبلغ 200 هزار تومان بهنگام تحویل دستگاه
نکته : در صورت جهش قیمت زیاد و ناگهانی نرخ ارز به هنگام تحویل کنسول در تهران ، مبلغ دریافتی قسمت دوم که بهنگام تحویل است ، ممکن است افزایش یابد . ( افزایش قیمت دلار به مبالغی بیش از 3200 تومان )

شرایط پیش فروش:
1- فقط برای نسخه معمولی ( غیر باندل ) ریجن 1 ( سفارش امریکا ) بیعانه و سفارش قبول میکنیم .
2- حداکثر زمان واریز بیعانه قطعی نمودن پیش خرید ، پایان روز شنبه 21 دیماه میباشد.
3- پس از پرداخت پیش پرداخت و قطعی نمودن سفارش ، در صورتیکه خریدار منصرف شده و بخواهد سفارش خود را کنسل کند مبلغ 150.000 ( یکصد و پنجاه هزار) تومان از بیعانه دریافتی کسر شده و الباقی مبلغ طی حداکثر دو روزکاری عودت داده میشود.
4- با توجه به اینکه این معامله بصورت پیش فروش است و تا زمان تحویل دستگاه ممکن است که اتفاقات غیر منتظره و خارج از کنترل ما رخ دهد که تحویل دستگاه را غیر ممکن سازد ، در صورت عدم تحویل کنسول حداکثر تا 3 اسفندماه 92 ، بیعانه دریافتی بصورت کامل بعلاوه 22 درصد سود روزشمار سالانه عودت داده خواهد شد.
5- جهت تهیه بازی های این کنسول و دسته مشکی آن ، مشکل خاصی وجود ندارد . کسانیکه مایلند تا بهنگام تحویل دستگاه ، دسته اضافه و یا بازی مورد نظرشان را دریافت نمایند ، میتوانند بعنوان بیعانه ، به ازا هر عنوان بازی مبلغ یکصد هزار تومان به مبلغ بیعانه فوق اضافه نموده و واریز نمایند. (جهت اضافه نمودن بیعانه بازی ها و یا دسته ، از کارت های پیش پرداخت استفاده نمایید)

زمان تست :
این کنسول بصورت اکبند و پلمپ اصلی تحویل شده و زمان تست ندارد . در صورت تمایل مشتری ، میتوانیم بدون هیچگونه هزینه اضافه ، قبل از ارسال ، دستگاه را از لحاظ روشن شدن و تصویر دادن تست نموده و سپس آنرا ارسال نماییم.

پیش فروشش دو حالتست و در مبلغ بیانه فرق می کنه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بچه ها گمرک چیه هی میگین:d
والا ما دو تا کنسول آوردیم با یه سری وسیله دیگه این حرفا چیه گمرک میخوره!!!!
البته معمولا به مسافرهای امارات حساس هستن چون بیشتر از امارات جنس میاد!
ولی از کشور های دیگه هر چی میخواین جنس بیارین خبری از گمرک نیس:d...

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
همون فروشگاهی که الان دوباره پیش فروش کرده یادتونه شهریور ماه پیش فروش کرد و کل پول کنسول رو می گرفت و یکسری از بچه ها هم هرچی از دهنشون در اومد بهش گفتن و بهش تهمت دزد و ... زدن ، یادتونه که؟؟؟؟
دیشب دستگاه رجیون 2 من رو با همون قیمتی که گفته بود 100+1600 بهم تحویل داد. آکبند و پلمپ و تمیز بدون کوچکترین مشکلی
توی شرایط پیش فروش گفته بودن تحویل بهمن اما دیروز 16 دی تحویل داد.
این پست رو هم واسه این زدم که بگم آدم خوبه همیشه قبل از اینکه حرفی رو بزنه و کسی رو متهم کنه یکم بیشتر فکر کنه!

albums3493-picture50485.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستاني كه ميگن صبر كنيد و اين حرف ها !
باو من الان داره يه ماه ميشه PS3 عزيزم رو دادم رفته شب ها فقط ميشينم در و ديوار نگاه مي كنم جاي بتل بازي كردن :((

اين پيش فروش ه خوبه قيمتش !
افت قيمتي هم كه به وجود اومد عالي بود ولي متاسفانه 200-300 تومن از بودجه ما بالاتره :|

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
باو من الان داره يه ماه ميشه PS3 عزيزم رو دادم رفته شب ها فقط ميشينم در و ديوار نگاه مي كنم جاي بتل بازي كردن
:((
مرد حسابی نون شب نیست که بهش محتاج باشی:D حالا 1 ماه دیگه صبر کن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر