قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
الان یارو تو توکیو و نیویورک هم کنسول گیرش نمیاد حالا حداقل خوبه تو ایران موجود هست فقط قیمتها بالاست..
الان کلا موجودی کمه و این توپخونه چی ها هم از دبی گرون می خرن حالا شاید چندتایش رو قیمت جهانی بخرن ولی خیلی ها گرون می خرن و قاعدتا گرون هم می فروشن
اگر سونی لطف کنه یکم به خودش زحمت بده کنسول برسونه دست مردم بازار روند عادی طی میکنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من امروز به یکی از بچه ها که بندره زنگ زدم بنده خدا قیمت گرفت گفت 1800 بنده خدا ساکن بندرعباس بود

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
داره حالم ازین قیمت و قیمت بازی بهم میخوره...
همشم تقصیر خودمونه....اگه یدفعه همه هجوم نیارن این فروشنده های...مجبور میشن کمش کنن.
یکی پولش زیاده میره 3تومنم میخره...
اون بدبختی که عشق بازیه با بدبختی پول جمع میکنه 1500-600 چه خاکی به سرش بریزه آخه؟؟؟
واقعا عصبانی هستم)x)x)x

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
آقایون شب زنده دار :d من امروز یه چیزی رو فهمیدم:
عمرا هیچ پیش فروشی زیر قیمت بازار کنسول رو تحویل نمیده l-)

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
من امروز به یکی از بچه ها که بندره زنگ زدم بنده خدا قیمت گرفت گفت 1800 بنده خدا ساکن بندرعباس بود
بله ایشون همون هستن که قبلا تو سایت هم بودند بن شدند حالا با یه یوزر جدید تبلیغ میکنن کاملا حواستون رو جمع کنید بچه ها تو پرشین هم تاپیک معروفی زده بودن و کلی عکس گذاشتن از جعبه که میگفتن پایین میاد الانم موجود ندارند که (دلیل بر کلاه بر دار بودنشون نیست این حرف سو تفاهم نشه گفتم که بشناسید):)
جالبه همه هم بهانشون نقدینگیه پول پیش میخوان قبلا 2 خوردی میدادن الان میگن 1.800 من که بیخیال ایران شدم اصلا ارزش نداره......همون دبی 1.900 میگیرم گور سر ضرر ! اینم اخرین پیام من بود این تاپیک به امید اینکه همه بچه ها با قیمت معقول گیرشون بیاد بدرود

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
آقایون شب زنده دار :d من امروز یه چیزی رو فهمیدم:
عمرا هیچ پیش فروشی زیر قیمت بازار کنسول رو تحویل نمیده l-)
[FONT=&quot] [/FONT]تازه فهمیدی ؟؟
[FONT=&quot]کلا پیش خرید تو ایران اونم تو این اوضاع اشتباهه, من خودم میخواستم برای دوره بعد پیش فروش که بعضی از سایتا باز دارن شروع میکنن ثبت نام کنم یه لحظه فکر این بنده های خدایی که پیش خرید کرده بودن افتادم دیگه بیخیالش شذم.فکر کن الان نزدیک عیده میخوان کنسول بدن دست مردم انقدر میپیچونن تاااا بعد عید اون موقع هم یه 300 تومن میکشن روش میگن بیا اینم کنسولت بعد یه عکس یادگاری ازت میگیرن اخرش هم خدافظی[/FONT].
([FONT=&quot]زمان تحویل که میشه به جای اینکه کنسول بدن سکته تحویل مردم میدن[/FONT])

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بله ایشون همون هستن که قبلا تو سایت هم بودند بن شدند حالا با یه یوزر جدید تبلیغ میکنن کاملا حواستون رو جمع کنید بچه ها تو پرشین هم تاپیک معروفی زده بودن و کلی عکس گذاشتن از جعبه که میگفتن پایین میاد الانم موجود ندارند که (دلیل بر کلاه بر دار بودنشون نیست این حرف سو تفاهم نشه گفتم که بشناسید):)
جالبه همه هم بهانشون نقدینگیه پول پیش میخوان قبلا 2 خوردی میدادن الان میگن 1.800 من که بیخیال ایران شدم اصلا ارزش نداره......همون دبی 1.900 میگیرم گور سر ضرر ! اینم اخرین پیام من بود این تاپیک به امید اینکه همه بچه ها با قیمت معقول گیرشون بیاد بدرود

نه دوست عزیز تهمت نزنید ایشون نیستن

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
نه دوست عزیز تهمت نزنید ایشون نیستن
داداشم قبلا باهاش حرف زدم صداشو میشناسم با لهجشو :d من خودم گربه رنگ سفید میکنم جا خرگوش میفروشم اسم شمارم گفت که میخواید ازش بخرید من چیزی بدی نگفتم تهمتم نزدم اگه مطمئن نبودم حرفشم نمیزدم من خودم بچه بندرم ! قیمتشم خیلی خوبه اگه بیاره...! لطفا خواستی بازم جواب بدی بیا پیغام خصوصی اسپم بازی میشه همین الانم فردا بنمون نکن مدیر محترم خیلی :-s

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دوستان خواهشن قیمت بالای 1.700.000 تومن رو تحریم کنید...این رو چندین صفحه پیش هم گفتم و این بار هم می گم (البته اگر ناظرین محترم دوباره پاک نکنند:| ) فراموش نکنید که تعیین کننده اصلی قیمتها من و شما هستیم اینقدر نخرید تا کنسولها رو دستشون باد کنه بیان التماس کنن...تورو خدا سریع جو نگیرتتون برید تا گقتن 1.900 یا 1.800 پول بدین بخرین!!! همیشه می گن عجله کار شیطونه اما هر کس این تشبیه جمله رو اختراع کرده اشتباه کرده چون عله کار انسانه چرا که شیطون همیشه با برنامه ریزی و صبوری کارشو پیش می بره پس شما هم بیاییدو مثل اون شیطون صبر و برنامه ریزی داشته باشید...

این داستان کوتاهی که تعریف می کنم واستون واقعیه،قیمت مرغ چند وقت پیش تو یک کشور که دقیقن یادم نیست الان کدوم بود به یک باره افزایش یافت،مردم ریختن بیرون اعتراض کردن و همه تصمیم گرفتن که برای مدتی از خرید گوشت مرغ خودداری کنند و در واقع تحریم کنن و همه محکم سر حرفشون ایستادند تا اینکه تولید کننده های گوشت مرغ و مرغداریهای اون کشور وقتی دیدن حجم زیادی گوشت مرغ رو دستشون مونده و در معرض فاسد شدن هست تصمیم گرفتن به خواسته مردم تن بدن و قیمت رو به روال ابتدایی برگردونن و ضرر و زیانهایی هم دچار بشن...

این ماجرا در تمام زمینه ها جواب میده،ماجرای تحریم خیلی موثر هست،دقت کنید همین کسانی که تا یک ماه پیش داشتن PS4 رو به قیمت 2.800 میدادن همونهایی هستند که به خاطر کمبود خریدار مجبور به قیمت گذاری در حدود 2.000.000 تومن تا 2.200.000 تومن شدند پس خواهشن شیطون باشیدو عجله نکنید...

Last edited by a moderator:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کلا ما ایرانی ها همیشه عجله داریم اولش که کنسول اومده بود بالای 3 تومن بود بعد از یک ماه به قیمت حدود 2800 رسید الان حدود 2200 تا 2300 هستش قبل عید هم به 2 تومن میرسه بعد از عید هم میاد روی حدود 1700 .
داره روند طبیعیش را طی میکنه حالا اینقدر عجله نکنید فکر کنید دستگاه را هم خریدید چیز خاصی نداره بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر