قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
قیمت امروز بازی های PS4:
185 هزار تومان(کل عناوین همین قیمت هستند.)

نتیجه اخلاقی:گر تو صبر کنی دلال نمیتواند صبر کند پس قیمت را کاهش خواهد داد.
من بازيهاى ps4 فرقى هم نداره 180 سراغ دارم و دسته 230

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
بازیهارو از کجا با قیمت 180 میگیرد؟ (پ.خ کنید) من بهترین قیمتی که گیر آوردم 190 بود که یکی از بچه های همین سایت میداد.
داش اين سايت ول كن اونى كه 190 ميده اينجا به يكى از رفقا داد بازى 210 فردا تو سايت 190 كرد
هر بازى عنوانش فرقى نداره 180 موجوده

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
تازه قیمت بازی هاش دیشب 180 زده بود و 180 هم میشه گیر آورد ولی اینجور که من متوجه شدم مثل اینکه یکی بهش خبر داده بود قیمت رو کرد 185 زیاد قیمت نشکنه . به نظر من تا 170-75 هم راه داره ولی چه فایده بازی بدون کنسول . نمیدونم کیا میرن الان با این قیمت میخرن کار رو خراب میکنن که فروشنده ها هم این قیمت نگه میدارن .

دلتون رو به قیمت های حاضر بازی خوش نکنین، به احتمال فراوون وقتی قیمت دستگاه معقول بشه (بیاد پایین) قیمت بازیهاش میره بالا

الان چون بازی ها مشتری ندارن (چون تعداد افرادی که PS4 گرفتن بسیار محدود هست) قیمتا رو آوردن پایین این فروشنده و دلالا !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دلتون رو به قیمت های حاضر بازی خوش نکنین، به احتمال فراوون وقتی قیمت دستگاه معقول بشه (بیاد پایین) قیمت بازیهاش میره بالا

الان چون بازی ها مشتری ندارن (چون تعداد افرادی که PS4 گرفتن بسیار محدود هست) قیمتا رو آوردن پایین این فروشنده و دلالا !
این حرفا چیه آخه؟؟؟؟ الان بازیهای ps3 160 تا 180 هست! قیمت بازیها هم که فرق نکرده پس برای ps4 هم باید همین قیمت باشه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
این حرفا چیه آخه؟؟؟؟ الان بازیهای ps3 160 تا 180 هست! قیمت بازیها هم که فرق نکرده پس برای ps4 هم باید همین قیمت باشه
حق با شماس در تکمیل حرفت دسته و کمری ۴ هم قیمت یک بازی ۶۰ دلاری چرا باید ۵۰تا۸۰ تومن تفاوت قیمت داشته باشه! واقعا هیچ نظارتی نیست؟ وقتی خودمون به خودمون رهم نمیکنیم چرا بقیه بکنن.باید به سودمون به روزیمون راضی باشیم همیشه.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین

خب من هم منظورم همین تا 190 195 واسه بازی های جدید هست نه بالای 200 !

جمع بندی این بحث میشه حرف دوستمون: هر قیمتی که الان بازی های PS3 داره PS4 هم خواهد داشت، (حالا دیگه بر اساس قیمت ارز و ... بالا پایین ممکنه بکنه)
حتی یادمه وقتی FIFA جدید واسه PS3 اومد قیمتش 250 تومان بود !!!

آخرین ویرایش:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
خب من هم منظورم همین تا 190 195 واسه بازی های جدید هست نه بالای 200 !

جمع بندی این بحث میشه حرف دوستمون: هر قیمتی که الان بازی های PS3 داره PS4 هم خواهد داشت، (حالا دیگه بر اساس قیمت ارز و ... بالا پایین ممکنه بکنه)
حتی یادمه وقتی FIFA جدید واسه PS3 اومد قیمتش 250 تومان بود !!!

اون قیمتای 250 تومن و اینا که برای همه بازی های پرطرفدار هست. همین GTA V هفته اول تا 350 تومن هم میفروختن نامردا. بعد که تو ایران توزیع شد همون روز اول صد تومن اومد پایین الآن هم که 200 هست. پس نگران بازی های PS4 هم نباشید. فقط هر بازی رو دو هفته دیرتر ولی با قیمت معقول تر بگیرید.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان این پیش فروش های داخل کشور اطمینان دارن؟!
چون من میخوام برم از اونا بگیرم امکان داره مشکلی پیش بیاد و به هر صورتی پول ما هاپولی شه؟!:d
چون بعد این پیش فروش ها هم طبق گفته خودشون دیگه کنسول نیست تا چند ماه دیگه!! این حقیقت داره!؟
اگه میشه یه سایت مطمعا برای پیش فروش رو برای من PM کنید ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر