قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
PS4 ریجن 2 : 1850 توپخونه
PS4 ریجن 2 : 1800 تحویل 5 روزه
PS4 ریجن 2 : 1900 فروشگاه اینترنتی ( اماده تحویل به روز)
---------------------------------------------------------------------------
شنبه 5 بهمن

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منکه صبر میکنم هر دو کنسول نسخه اسلیم ـشون بیاد ایراد تو طراحی و ... هم نداشته باشن 4 5 تا بازی واقعا نسل بعدی هم بیاد بعد برم سراغ نسل بعد :|
هرجوره حساب میکنم چه از لحاظ گرافیکی چه از لحاظ نوآوری یه بازی واقعا نسل بعدی نداریم ...

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
قیمت یکی از فروشگاه های اینترنتی دبی 2059 درهم. جواب دوستانی که گفتن 2700 قیمت دارن و قیمت خیلی بالا هست. in stock

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خیلی جالبه تا جایی که پاچه ای وجود داره کنسول رو با بالاترین قیمت ممکن به ملت می فروشن و شرط هم می زارن که به شرطی و شروطی ما راضی میشیم که دیگه 800 تومن سود نگیریم 700 تومن سود بگیریم ..
جالبه واقعاً وقتی اینقدر اشتیاف و خریدار وجود داره نباید هم قیمت بیاد پایین و توقعی داشت ..

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
کسی قیمت از اهواز نداره ؟

سلام. من چند روز پیش رفتم و قیمت گرفتم ریجین 1 داشتن با ریجن 3 .ریجین 2 رو که اصلا نداشتند قیمت ها هم ریجین 1 یک ملیون و 900 بود ریجین 3 هم یک ملیون و 800 .

تو تاپیک زیر هم میتونی سوالت رو از بچه ها اهواز مطرح منی

[h=1]تاپیک PS4 اهوازی ها (خوزستان)[/h]

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
خیلی جالبه تا جایی که پاچه ای وجود داره کنسول رو با بالاترین قیمت ممکن به ملت می فروشن و شرط هم می زارن که به شرطی و شروطی ما راضی میشیم که دیگه 800 تومن سود نگیریم 700 تومن سود بگیریم ..
جالبه واقعاً وقتی اینقدر اشتیاف و خریدار وجود داره نباید هم قیمت بیاد پایین و توقعی داشت ..

سوء تفاهم نشه اما وقتی "بعضیا" انصاف و نون حلال رو فراموش کنند ...
خودمون به خودمون رحم نمیکنیم اونوقت انتضار داریم ...

تا آخر ماه احتمال داره بیاد پایین یا الان بگیرم ؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سوء تفاهم نشه اما وقتی "بعضیا" انصاف و نون حلال رو فراموش کنند ...
خودمون به خودمون رحم نمیکنیم اونوقت انتضار داریم ...

تا آخر ماه احتمال داره بیاد پایین یا الان بگیرم ؟
این نون حلال اینا که ولش کلا ... تا سر ماه هم قطعا باز پایین تر میاد ... قیمت خامش خیلی بخواد باشه 1200 هست هرچند اینا تعداد بالا میخرن کمترم شاید بیوفته من میگم رو 1600 اینا بیاد وایسه

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
یکی از دوستان بنده از حدود 20 روز پیش از یکی از سایت ها به قیمت 1700 ریجن 1 پیش خرید کرده بود امروز بهشون زنگ زدن گفتن بیاید تحویل بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر