قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
امروز ساعت 7 به وقت دبی کنسول دوباره عرضه شد و جالبیش اینه که همه جا تموم کردن به سرعت فقط یه جا بود که اونم دو کنسول موجود داشت که با عملیات پلیسی هر جفتش رو خریدیم البته چون فقط با بازی میداد یکی اش که برای دوستم گرفتم با KNACK شد!(خودم با کیلزون) جالبه که اجازه نمیداد دو تا کنسول بخرم اما با دست به سر کردنش که برو بگو مدیرتون بیاد باهاش صحبت کنم سریع رفتم پای صندوق و کنسول هارو حساب کردم و اومدم بیرون! قیمت هم همون 1699
مگه 15 هم نبود. این که 2 روز زود تر شد.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان یه پرسش:
من یکی از فامیلامون بلژیک زندگی میکنه...اونجا در حال حاضر کنسول وجود داره؟قیمتش همون 399 یورو هست؟
اگر بخوام بگم برام بفرسته چطوریاست؟هزینه پست کردنش چقدر میشه؟می صرفه بخرم؟زورم میاد پول تو ایران واسه کنسول جدید بدم که خیلی بیشتر از قیمت اصلیش به فروش میرسونن
قیمت ایده عال من 1.600 تا 1.700 هست نه بیشتر...

از کشور های اروپایی خرید پستی به صرفه نیست

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,788
نام
شیخ صدرا
امروز ساعت 7 به وقت دبی کنسول دوباره عرضه شد و جالبیش اینه که همه جا تموم کردن به سرعت فقط یه جا بود که اونم دو کنسول موجود داشت که با عملیات پلیسی هر جفتش رو خریدیم البته چون فقط با بازی میداد یکی اش که برای دوستم گرفتم با KNACK شد!(خودم با کیلزون) جالبه که اجازه نمیداد دو تا کنسول بخرم اما با دست به سر کردنش که برو بگو مدیرتون بیاد باهاش صحبت کنم سریع رفتم پای صندوق و کنسول هارو حساب کردم و اومدم بیرون! قیمت هم همون 1699

از كجا خريدى؟
من امروز چند جا سر زدم و تماس هم گرفتم نرسيده بود هنوز.

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
351
عربی بهش گفتی یا فارسی هم بلدن؟؟
عزیزم با زبان انگلیسی!! مگه حتما باید فارسی صحبت کنن یا عربی!!! امروز اورده بودن نمیدونم چه دلیلی داره که بخوام خالی ببندم وظیفه ام این بود که بیام اطلاع بدم دوستانی که دبی دسترسی دارن بگیرن بقیه دوستان هم با جو دادن قیمت اینجا رو ببرن بالا کسی هم واقعا سوال داشت و قصد مسخره کردن نداشت مسیج بده جوابشو میدم !از جایی که من گرفتم رو چرخی که اورد 10 -12 کنسول بود فروشنده گفت سری جدیده که اوردیم خودم دو جا سر زدم گفتن تموم شده.اگه گفتم خریدیم چون شوهر خواهرم هم اومده بود باهام.اشتباه نکنید پشت تلفن هیچوقت بهتون درست جواب نمیدن لطفا حضوری برید تا از وجود یا عدم وجود کنسول مطمئن شید از دوستانی هم که کل اقتصاد و خرید وفروش امارات زیر نظرشونه عذر میخوام!

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
یکی از سایت های فروش اینترنتی:

"به محض رسیدن کنسول با قیمتکمتر از 1700 به تمام کسانیکه از طریق اس ام اس
ثبت نام کردند اطلاع رسانی خواهد شد (به احتمال قوی نیمه اول بهمن ماه )"

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
351
گفتن اين كه از كجا خريديد سخت نيست.
اینقد که لحن ها خوب بود آدم دیگه نمیتونه چیزی بگه طرف هنوزن میدونه تو دبی همه انگلیسی بلدن اون یکی از ایران تلفن گرفته دستش پاشو انداخته رو پاش زنگ میزنه فک مکینه اونا هم میگن آره آدرس بده بفرستیم ! بنده از فروشگاه ویرجین دبی مال خریدم کسی واقعا دبی هست فردا بلند شه بره حضوری سوال کنه چیزایی من گفتم بهشون بگه تا از صحت و سقم حرفای من مطلع بشه .

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
اینقد که لحن ها خوب بود آدم دیگه نمیتونه چیزی بگه طرف هنوزن میدونه تو دبی همه انگلیسی بلدن اون یکی از ایران تلفن گرفته دستش پاشو انداخته رو پاش زنگ میزنه فک مکینه اونا هم میگن آره آدرس بده بفرستیم ! بنده از فروشگاه ویرجین دبی مال خریدم کسی واقعا دبی هست فردا بلند شه بره حضوری سوال کنه چیزایی من گفتم بهشون بگه تا از صحت و سقم حرفای من مطلع بشه .

پویا جون ناراحت نشو اینقد 1% از دوستان خالی میبندن که دیگه بچه ها هم تر و خشک رو با هم میسوزونن . کاشکی یه عکس از فروشگاه و کنسول جونت می نداختی تا بعضی ها حرف نزنن .

منم خبر دارم الان فروش حضوری و فوری و رسمی امارات شروع شده 1699 درهم 1 میلیون و 376 هزار رو 190 تومن ( 1.376.190 تومن ) نه 2.100.000 قابل توجه خون خوارهای فرصت طلب

به این دلالها باج ندین بچه ها میاد پائین صبور باشین مثه خودم . دلار هم که داره همین جور سقوط میکنه .

Lord Byron

کاربر سایت
Nov 13, 2013
220
نام
نصرالله
راست میگه دوستمون دیگه از داخل نگیرین گه سوخته میشن تا نوک انگشتاتون
والا اگه بخوام منتتظر فرج پایین اومدم دلار باشیم موهامون مثل دندونامون آرد میشه

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه ها پس اگه اینجوری باشه که Ps4 تو فروشگاه هایی مثل Virgin وجود داشته باشه ؟ درسته ؟ اگه نه که پس کی میاد ؟

- - -ویرایش - - -

در ضمن یکی از سایت ها که تحویل فروم2080 گذاشته بود امروز کرد 2010 . همینجوری داره میاد پایین

fifa13cup

کاربر سایت
Jul 29, 2013
35
سلام به دوستان گلم
دوستان عزیز قیمت ps4 در بندرعباس امروز ریجن 1 1.900.000 هست یه ماه دیگه صبر کنید قیمت 1.600.000 میشه نگاه کنید کی گفتم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,013
نام
محمد امین
اگر کنسول هک نشه همین روند نزولی رو طی میکنه و به 1.600 هم می رسه الان هم با توجه به کمبود سراسری کنسول در دبی و نبود کنسول با قیمت اصلی این 1.900 قیمت خوبی هست

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان اگه خدا بخواد واسه یه سفر داریم میریم دبی :d
الان تویه دبی موجود هست یا نه؟آخه من تا حالا نرفتم و باید بگید از کجا خرید کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر