قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خوب فروش های 1.600.000 هم تو نت پر شده تو فروشگاه های اینترنتی .

5de1aee93ff8c8bdbe9a80b50c339730.jpg

حرکت جالب اینکه یه سری سایتها سیستم اجاره بازی گذاشتن ! که فوق العاده جالبه در نوع خودش !

با 20 - 25 تومن میتونید یه بازی PS4 رو یک هفته اجاره کنید !

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان PS4 داره قیمتش پایین میاد کم کم. اون سایت ها و فروشنده های ثالثی که گرون میفروشن احتمالاً خرید قدیم هستن! ولی X1 حالا حالا پایین نمیاد به این پایینی ها!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
5de1aee93ff8c8bdbe9a80b50c339730.jpg
حرکت جالب اینکه یه سری سایتها سیستم اجاره بازی گذاشتن ! که فوق العاده جالبه در نوع خودش !با 20 - 25 تومن میتونید یه بازی PS4 رو یک هفته اجاره کنید !
من جاییومیشناسم که دوسالم داره کار میکنه بازیارو همه اورجینال میده الان ۴،۳،وان،ویتا همه رو اجاره میده مثلا قیمت کل بازی به درصد ۱۰روز ۵ درصد قیمت ۲۰ روز ده درصد و ۳۰ روز بیست درصد قیمت بازی اورجینال بازی کیلزون ۲۷۰قیمت اورجینال زده ۱۰ روز اجاره ۱۳تومن ۲۰ روز فکر کنم ۲۱تومن و ۳۰روز ۴۱ تومن .از همه ارزشمنتر بازیا ویتاشه که خیلی ارزون میافته ۱۰ روزش چیزی حدوده ۶تومن. خیلیم معتبرن

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کاربران عزیز این تاپیک فقط به ضمانت و خواهش o|d snake بازه .
پس لطفاً مواردی که تو پست اول تاپیک نوشته رو رعایت کنید .
این تاپیک یه اخطار عمومی داره و فکر نکنید در صورت تخلف اول بهتون اخطار میدن و بعدش ... با اولین تخلف امکان بن شدنتون وجود داره .
پس لطفاً به قوانین احترام بذارید .

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
تو اروپا 399 یورو هست یعنی هرجور بخوای حساب کنی اگه کسی از اونجا بیاره 1600 فقط پول دستگاه رو میده هزینه حمل و نقل گمرک سودشم حساب کنی 1900 بخواد بده ( سود کم )

حالا من نمیدونم چی جوری از اروپا میخوان ps4 1600 بیارن

امکان کلاه برداری بسیار شدید هست حتی اگه هم نشه 1 ماه کلی پول دستشون میاد باهاش کار میکنن تحویل شما میدن

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
کاربران عزیز این تاپیک فقط به ضمانت و خواهش o|d snake بازه .
پس لطفاً مواردی که تو پست اول تاپیک نوشته رو رعایت کنید .
این تاپیک یه اخطار عمومی داره و فکر نکنید در صورت تخلف اول بهتون اخطار میدن و بعدش ... با اولین تخلف امکان بن شدنتون وجود داره .
پس لطفاً به قوانین احترام بذارید .

سلام.ببخشید فقط یک نکته!من پست اول کامل خوندم گفته شد اسم فروشگاه اورده نشه من دوست ندارم به خاطر پست من اگر خلافه این تاپیک قفل بشه اخه برایه کسای که میخوان بخرن اینجا مرجع کامل از نظر شما که مدیری پست من اشکال داره اگه اره پاکش کنم یا خودتون میکردین من اسمی نیاوردم هر کسیم ازم پرسید هرچی میدونستم پیام خصوصی کردم نا تایید میکنم نه تکذیب نیتم فقط راه انداختن دوستان بود تحقیق با خودشون.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
تو اروپا 399 یورو هست یعنی هرجور بخوای حساب کنی اگه کسی از اونجا بیاره 1600 فقط پول دستگاه رو میده هزینه حمل و نقل گمرک سودشم حساب کنی 1900 بخواد بده ( سود کم )

امکان کلاه برداری بسیار شدید هست حتی اگه هم نشه 1 ماه کلی پول دستشون میاد باهاش کار میکنن تحویل شما میدن
روى ٤٠٠ يورو، حدود ٤٠ تا ٥٠ يورو مالياته، وقتى از اتحاديه اروپا خارج بشى اونو بهت پس ميدن

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
روى ٤٠٠ يورو، حدود ٤٠ تا ٥٠ يورو مالياته، وقتى از اتحاديه اروپا خارج بشى اونو بهت پس ميدن

هر کشوری مالیاتش فرق داره سوئد دانمارک نروژ و چند کشور دیگر اجناس لوکس ۲۵ درصد مالیات داره و کسی که اقامت کشورهای بازار مشترک داره در هنگام خروج از کشورهای عضو تاکس فری .فری شاپ اعتبار نداره
و مالیاتی پس داده نمیشه کسی که توریست باشه از امریکا آسیا افریگاه و بعضی از کشورهای اروپای که عضو EU نیستن در حد خیلی کمی ۵ درصد با ارایه پاسپورت و پر کردن فرم مخصوص و شماره حساب بانکی آدرس و غیره پول به پرداخت میشه یعنی شما فقط ۵ درصد ۲۰ درصد را دریافت میکنید .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
هر کشوری مالیاتش فرق داره سوئد دانمارک نروژ و چند کشور دیگر اجناس لوکس ۲۵ درصد مالیات داره و کسی که اقامت کشورهای بازار مشترک داره در هنگام خروج از کشورهای عضو تاکس فری .فری شاپ اعتبار نداره
و مالیاتی پس داده نمیشه کسی که توریست باشه از امریکا آسیا افریگاه و بعضی از کشورهای اروپای که عضو EU نیستن در حد کمی خیلی ۵ درصد با ارایه پاسپورت و پر کردن فرم مخصوص و شماره حساب بانکی آدرس و غیره پول به پرداخت میشه یعنی شما فقط ۵ درصد ۲۰ درصد را دریافت میکنید .
ما كه شهروند اتحاديه اروپا نيستيم پس بهمون پول رو پس ميدن با ارائه ى پاسپورت، براى خود من XBOX One رو از آلمان گرفتن به قيمت ٥٠٠ يورو و تو فرودگاه ٥٤ يا ٥٦ يوروشو پس دادن (دقيقشو يادم نيست)٠

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
ما كه شهروند اتحاديه اروپا نيستيم پس بهمون پول رو پس ميدن با ارائه ى پاسپورت، براى خود من XBOX One رو از آلمان گرفتن به قيمت ٥٠٠ يورو و تو فرودگاه ٥٤ يا ٥٦ يوروشو پس دادن (دقيقشو يادم نيست)٠

من نمیدانم مالیات آلمان چند درصد است شاید ۲۵ درصد باشه هیچ وقت ۲۵درصد مالیات را به شما پس نمیدهند اگر کاغذ خرید را داشه باشی نوشته چند درصد مالیت از شما گرفته شده

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
من نمیدانم مالیات آلمان چند درصد است شاید ۲۵ درصد باشه هیچ وقت ۲۵درصد مالیات را به شما پس نمیدهند اگر کاغذ خرید را داشه باشی نوشته چند درصد مالیت از شما گرفته شده
چه جورى حساب كردى كه ٥٠ يورو از ٥٠٠ يورو ميشه ٢٥ درصد؟!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

اون 399 برای مصرف کننده هست برای یه خرده فروش که برای مثال 10 هزار تا کنسول تو یه خریدش میکنه قیمت 50 یورو میاد پایین و فروشنده های ایرانی هم میرن از این ها وارد میکنن و در نهایت قیمت میرسه زیر 1600

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

حرکت جالب اینکه یه سری سایتها سیستم اجاره بازی گذاشتن ! که فوق العاده جالبه در نوع خودش !

با 20 - 25 تومن میتونید یه بازی PS4 رو یک هفته اجاره کنید !

چه بلایی سر آنلاین کد بازی میاد اینجوری!(البته اگر داشته باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر