ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
ممنون :Flowers:
اصلا یه شوتر و fps باشه چه اول شخص و چه سوم شخص فقط باشه همچین بازی و با کیفیت خوب و جذاب و زیبا
چیزی که مثلا رو 3ds اصلا وجود نداره
تو یه کنسول باید به اندازه کافی تو هر سبک گیم چنتا بازی خوب و زیبا و جذاب باشه و بتونه تمام صلایق گیمر ها پوشش بده که 3ds اسنطور نیست فقط 85 درصد بازیاش rpg ه
حالا من که نمیخوام کل نسل rpg بازی کنم - میخوام در کنار بازی ها سبک ها دیگه ام بازی کنم مثل fps ها و ............

ویتا همه رو دور هم داره , درسته سونی پشتشو خالی کرد اونم بخاطر ترمکز خیلی زیادش روی ps4
اما هیچی از ارزش ها ps vita کم نمیشه و واقعا ارزشمنده و قابل احترام
با ارزش بالا برای خرید :Angel:
سلام الان ویتا خریدی؟ اصلا تا حالا داشتی؟ پس حرف نزن:)) وقتی با 3ds درست بازی کنی خوشت میاد و این کنسول الان که 2020 داره برای 2021 براش بازی میاد برنامه دارن<:-Pبا اینکه سوییچ و مدل لایتش اومده!

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
مقایسه ps vita با switch

75vo_switch-lite-vs-psvita.jpg

مقایسه psp با nintendo switch

snpk_switch-lite-vs-psvita3.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
الان حدودا قیمتش چنده؟
ریموت پلی ps4 روی vita راحته یا دردسر داره؟

Ps vita فقط دست دوم داره
اگر تا ۲ سال پیش میخریدی ۳۵۰ هزارم پیدا میشد
الان بالا ۱ میلیون تومنه

سال هاست ساپورت نمیشه سونی رسماً ساپورتشو گذاشت کنار
اما بازی ها خوب زیاد داره

کیلزون . آنچارتد . خدا جنگ و ....
همه گرافیک بالا و hd

ریموتش راحته

ویتا فت صفحه اش oled ه

البته یه کنسول دیگه ام داره ویتا
به اسم playstation tv
همون ویتاه اما به تلویزیون وصل میشه و با دسته پلی ۳ و پلی ۴ بازی میکنی

• Like
Reactions: a.messi10

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
همینو ببینی متوجه میشی
بازی killzone کنسول ps vita

ps3-game-6469-ss3

1.jpg
پیشنهاد میکنم سویچ رو از نزدیک بازی کنی تا بدونی گرافیک ویتا یک دهم سویچه.و دوستان رو اشتباه راهنمایی نکن.یعنی خدای کنسولی که از لحاظ سخت افزاری نزدیک 70.5 برابر قوی تره رو میگی ضعیف تره؟؟؟؟بازی های این نسل مثل ولفنتاین 2 براش اومده کرایسیس ریمستر داره براش میاد میگی ضعیفتره؟سویچ رو با ps4 دارن مقایسه میکنن تو با ویتا مقایسه میکنی میگی ضعیف تر؟توان پردازش سویچ 1 ترافلاپسه و ویتا 14.2 گیگافلاپسه.بازی های ویتا حد اکثر 720 هستن ولی سویچ 1920*1080
تو عکس پایین هم سویچ رو نه تنها با ps4 بلکه با ps4 pro مقایسه کردن

158627

158626

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
? ⭐شاید کسی ندونه ما از چی صحبت میکنیم و نینتندو چجوری هست اصلا

اون عزیزان با دیدن کلیپ بامزه زیر همه چی متوجه میشن

نینتندو ۴۰ ساله همین رویه کنسول سازی در پیش گرفته

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
من قصد بی احترامی به شما رو ندارم حتی پست هایی که با شما چت کردمو پاک میکنم.ولی گفتم اگه میخواد اینجا بنویسه مسئولیت خرید کنسول برای کاربری که به خاطر حرف اون قبول کرده سویچ گرافیکش پایینتر از ویتاست من همرو پاک میکنم.خودتم میدونی کسی که این حرفو زده و داره یکی رو اشتباه راهنمایی میکنه چقدر منطقیه خدایی یک بار بهش گفتی مردم تو این گرونی میخوان کنسول بخرن چرا دروغ میگی؟
آقا راهنمایی کن ولی با اسکرین شات با حرف و دلیل اینجوری که شما میگی هر کی ببینه میگه کم آورده تو بحث. گفت هم از موتوری جنس نگیر بگو حداقل از پارک نمیگیرم که کور چشمی گرفتی فرق گرافیک ویتا و 3ds رو نمیبینی... یا در این حد. من با شما دشمنی ندارم عزیز دل.

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آقا راهنمایی کن ولی با اسکرین شات با حرف و دلیل اینجوری که شما میگی هر کی ببینه میگه کم آورده تو بحث. گفت هم از موتوری جنس نگیر بگو حداقل از پارک نمیگیرم که کور چشمی گرفتی فرق گرافیک ویتا و 3ds رو نمیبینی... یا در این حد. من با شما دشمنی ندارم عزیز دل.
من 2 تا اسکرین شات گذاشتم گفتم اینه برگشت بحث خانوادرو کشید وسط ندیدی؟؟؟؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان با هم مهربونتر باشید و اجازه ندین بحثهای اين چنینی بین شما فاصله ایجاد کنه. شما همه اعضای خانواده بازیسنتر هستید پس بحث رو در مورد کنسول ها ادامه بدین نه طرفدارهای کنسول ها که موضوع تاپیک هم همینه. هر کس آزاده سلایق خودش رو دنبال کنه و نباید بابت سلایقش مواخذه بشه یا مورد تمسخر قرار بگیره. انشاالله همه شاد و سلامت باشید.

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
ps vita vs 3ds فقط ببین تو جواب این پست که خیلی مودبانه نوشتم چی تحویلم داد و بحث شروع شد
من الان نظرم رو بگم شما میگی طرف گرفتی. من خوندم داره میگه بازی های ps4 رو نمیشه با خانواده مثل پدر و مادر و خواهر و برادر بازی کرد چون کژوال و کنسول خانوادگی نیست. چیزی که من دیدم این بود. حالا مدیر داره فروم منم یه کاربر سادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر