ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
چون هم PSP ، هم Ps ViTa و هم 3ds دارم ، نظر شخصی خودم رو مینویسم :

PSP : یک کنسول عالی از نظر بازی های نسل خودش و پشتیبانی از بازی های نسل های قبل از خودش ، شرکت سونی انصافا روی این کنسول سرمایه گذاری خوبی کرد و باعث شد تبدیل به یکی از بهترین کنسول های همراه بشود و در یادها بماند . در همین روزها هم برای خیلی ها ( همچنین خودم ) هنوز بهترین گذینه برای بازی کردن و بیشتر از اون خاطره بازی هست . البته من مدل Go رو ترجیح میدم چون هم جمع و جورتره و هم امکانات بهتری نسبت به مدل های دیگه دارد . مزایا : سبک ، جمع و جور و منطبق با خواست مصرف کننده | معایب : قدیمی بودن

PsViTa : کنسولی همراه که در نیمه های راه مسیرش را با خیلی از دوستارنش جدا کرد ! کنسول خوبیه ، امکانات زیادی داره ، بازی های با گرافیک خوب و حتی بالایی هم داره ، از فناوری لمسی خوبی بهره برده ، دکمه های کنسول واقعا عالی و کاربردی هستن ، زیباست ، از سخت افزار رویایی برخورداره و خیلی چیز های دیگر که داره و اکثرا اونها رو میدونیم ، اما یک چیز هایی هم از نظر من نداره ، 1 : سیستم عامل کنسول که اصلا شایسته کنسولی در حد و اندازه ویتـا نیست و شرکت سونی باز روی آن تاکید میکند ! 2 : با اینکه کنسول ویـتا توانایی اجرای بازی های Ps2 رو داره ، شرکت سونی ترجیح میده فقط روی Ps4 این کار رو اجرا کنه و با اون شرایط ! 3 : با این که اجرای بازی های PSP و Ps1 روی PSP خیلی بهتر و راحت تر انجام میشد اما دلیل بعضی از دوستان برای عالی بودن ویـتا اجرای بازی های PSP و Ps1 هست ! مزایا : سخت افزار قوی ، کنترلر کامل ، نمایشگر خوب و کنسولی زیبا | معایب : نداشتن پشتیبانی که از اون مزایا درست استفاده کند !

3ds : کنسول همراه عالی با تکنولوژی منحصر به فرد و بازی های دوست داشتنی و انحصاری زیاد که باعث شده اگر دنبال بازی کردن و سرگرمی باشید ، شما رو راضی کنه و راضی نگه داره ! بر خلاف کنسول های همراه دیگر هم سخت افزاری به اندازه نیاز دارد و هم گرافیکی برای یک همراه کوچک را ارائه میدهد . چیز کوچکی را بزرگ نکرده و چیز بزرگی را کوچک به شمار نیآورده است . مزایا : بازی های نسبتا زیاد و راضی کننده ، پرداختن بهتر به مفهوم بازی و سعی در بالا بردن سطح لذت | معایب : جای خالی بعضی از بازی ها که میتوانستند باشند .

آخرین ویرایش:

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
hpba_2f7r_ps_sony.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
خودت 3ds داری؟
ps vita چطور؟ داری؟

نه هیچ کدوم رو ندارم ....فقط عشقشون رو تو سینه دارم...:-s.....
انتخاب بین این دو تا خیلی سخته.....توی 3DS از دانکی کونگ و ماریو و کربی و کید ایکاروس و چجوری میشه گذشت ..هتل ترنسیلوانیا و TMNT ,Shantai ساخته WayForward رو کجای دلم بزارم.. این آخری ها هم متروید تیر خلاص رو به قلبم زد......:((.....
از اون طرف توی PSVITA از اmuramasa , dragon crown, odin sphere به علاوه 4 تا sly , ratchet ...
PlayStaition All star رو چکار کنم ...تازه کیل زون و رسیستنس و آنچارتد بماند......~X(.....
اینقدر دست دست کردم که حالا تخم مرغ هر دو تاشون رو یوشی خورده....اگرم پیدا بشه قیمت هاش به اندازه یه کنسول PS4 حباب داره....... اگه 2 تومن پول دستم بیاد یا هر دوتاش یا هیچ کدوم.....8->....

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
انتخاب بین این دو تا خیلی سخته.....توی 3DS از دانکی کونگ و ماریو و کربی و کید ایکاروس و چجوری میشه گذشت ..هتل ترنسیلوانیا و TMNT ,Shantai ساخته WayForward رو کجای دلم بزارم.. این آخری ها هم متروید تیر خلاص رو به قلبم زد......:((.....
از اون طرف توی PSVITA از اmuramasa , dragon crown, odin sphere به علاوه 4 تا sly , ratchet ...
PlayStaition All star رو چکار کنم ...تازه کیل زون و رسیستنس و آنچارتد بماند......~X(.....
اینقدر دست دست کردم که حالا تخم مرغ هر دو تاشون رو یوشی خورده....اگرم پیدا بشه قیمت هاش به اندازه یه کنسول PS4 حباب داره....... اگه 2 تومن پول دستم بیاد یا هر دوتاش یا هیچ کدوم.....8->....

خوب این کنسول 3ds نداشتی تو دستت نگرفتی و تجربه نکردی اما من 3ds آکبند خریده بودم 6 سال داشتمش و میدونم چیه و نظرمو از اون جهت دادم
بنظر من 3ds ارزش خرید نداره
اصلا تنوع گیم نداره , حتی یه بازی شوتر و fps رسمی و خوب نداره حتی یه دونه
خیلی از بازی ها 3ds دوربین از بالا و ...... هستن مثل ds که بخاطر سخت افزار فوق العاده ضعیفش همه بازیاش دوربین از بالا و ...... بود

این بخاطر سخت افزار فوق العاده ضعیف 3ds ه

5mnt_yuiuy.jpg

الان یه new 3ds بحری حدود 1 میلیون پولشه ( پول خرید xbox one s و ps4 هست )
حالا توان ps4 و xbox one s کجا و 3ds
( آخه میخوای برا همچین سخت افزاری انقدر پول بدی؟ )

همین الان یه new 3ds بخری - تو پک بسته بندیش شارژر نداره ( باید جدا 100 هزار تومن بدی شارژر اصلی بخری )
چون new 3ds کیفیت بدنه پایینی داشت جا پیچ ها ترک میخورد خیلی وقته تولید new 3ds متوقف شده

من 3ds خودمو با psp خودم مقایسه کردم بنظرم رزولشن تصویر psp بیشتر از 3ds بود , دیگه ps vita جا خودشو داره

و .......................

• Like
Reactions: New Shredder

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459

این کنسول ها مقایسه کردی
و تا حدودی در چند پست قبل طرف 3ds گرفتی
منم گفتم خودم 3ds داشتم 6 سال و اینکه میدونم چیه و عکس از سخت افزار به شدت ضعیف 3ds برات گذاشتم و گفتم 3ds ارزش خرید نداره از نظر منی که داشتمش
و اینکه بهت گفتم 3ds خودمو با psp خودم مقایسه کردم و دیدم رزولشن psp نسل هقتی از 3ds نسل هشتی بیشتره و ps vita جا خودشو داره

من الان میخوام از یه بعد دیگه نگاه کنم مقایسه psp ( نسل هقتی ) با 3ds ( نسل هشتی )
3ds_psp-1.jpg

images
images

دیگه ببین ps vita ( عشق :Rose: ) چجوریه و چه عظمتی داره :love:
طراحی کنسول ها psp و ps vita رو ببین حال کن :hug:
اصلا کنسول میبینی حال میایی چه بره باهاش بازی کنی

ps vita

g5kg_vitahero.jpg

psp

8h6n_uyi.jpg

f82s_%D9%82%D9%81%D8%BA.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: New Shredder

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
مقایسه این دو کنسول از دو منظر مثل شوخی میمونه !
1 طراحی و سخت افزار که اصلا هیچی قابل مقایسه با ویتا نیست!
2- بازی و حمایت نینتندو و 3rdparty ها که خنده داره با سونی مقایسش کنی

شوخی نیست اصلا
من تو نسل هفت هم psp داشتم , هم ds داشتم , هم gameboy micro که سال 2005 اومد داشتم
این نسل کلا 3ds داشتم از اول نسل تا الان 6 ساله داشتم

همون ds بقول رفقا انگار سگا جنسیس جدید بود , با گرافیک ترین بازیاش در حد ps1 بودن
حالا 500 هزار تا بازی هم رو ds میاد انگار یه کنسول ریترو داری بازی میکنی نه یه کنسول نسل هفتی ( سی پیو ds کلا 67 مگاهرتز بود , گوشیا ساده که جاوا ساپورت هم نیستن الان چیپ سی پیوشون 260 مگاهرتزه )

3ds ام همینه قضیه اش

زمانی که من 3ds خریدم عکسشو تو این سایت گذاشتم درباره این کنسول تو بخش مربوطه فعالیت کردم 95 درصد اعضا سایت مسخرم میکردن میگفتن اسکولی nintendo 3ds خریدی
الان بعد از سال ها میگم واقعا ps vita بهتر بوده من اشتباه کردم یهو همه طرفدار 3ds شدن :lol:
من حرفم یکیه 3ds ارزش خرید نداره فقط ps vita

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
دوستان عزیز ، با آرامش صحبت کنیم !
به گمانم اون دوستمون که نظرشون تاکید بر بد بودن 3ds هست ، دارن نظر شخصی خودشون رو اعلام میکنن پس نباید بد برداشت کنیم .
ایشون همون طوری که فرمودن ، چند سال 3ds داشتن و خب طبیعیه که دیگه براشون مثل قبل نیست ، اما اشتباهی که رخ میده مقایسه کردن با Ps ViTa ـست !
کنسول ویـتا اصلا قابل قیاس با 3ds نبوده و نیست ! انصافا ویتا برای کسانی که ازش استفاده نکردن خیلی جذابیت دارد .
اول به خودم میگم : سلیقه رو نمیشه ثابت کرد ، پس سلیقه ـمون رو فقط ارائه بدیم ولی تحمیل نکنیم .

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دوستان عزیز ، با آرامش صحبت کنیم !
به گمانم اون دوستمون که نظرشون تاکید بر بد بودن 3ds هست ، دارن نظر شخصی خودشون رو اعلام میکنن پس نباید بد برداشت کنیم .
ایشون همون طوری که فرمودن ، چند سال 3ds داشتن و خب طبیعیه که دیگه براشون مثل قبل نیست ، اما اشتباهی که رخ میده مقایسه کردن با Ps ViTa ـست !
کنسول ویـتا اصلا قابل قیاس با 3ds نبوده و نیست ! انصافا ویتا برای کسانی که ازش استفاده نکردن خیلی جذابیت دارد .
اول به خودم میگم : سلیقه رو نمیشه ثابت کرد ، پس سلیقه ـمون رو فقط ارائه بدیم ولی تحمیل نکنیم .

بله من 6 سال داشتم و میدونم درباره چی نظر میدم
ولی کسی که نداشته کنسولی رو از رو باد هوا میاد نظر میده فکر نکنم نظرش قبل استناد باشه
منو خوب میشناسی خودم فعال بودم برای سال ها تو تاپیک ها کنسول ها nintendo اعم از wii - ds - 3ds - wii u - gamecuve و .................
پس میدونم درباره چی صخبت میکنم

وقتی من تاپیک wii فعال نگه داشته بودم اون مدت زمانی حداقل 30 نفر wii خریدن از اون 30 نفر بعد از چند ماه فقط یه نفر wii نگه داشت از دم فروختن همه
نینتندو خاصیتی داره تا نداری برات جذابه وقتی میگیری سریع دلتو میزنه
سر ds هم همین بود راحت تاپیک زدم و بالا 50 نفر دیدم ds خریدن قشنگ به یک هفته نمیرسید میفروختن - از اون حداقل 50 نفر فقط به اندازه انگشت ها یه دست ds نگه داشتن

سر 3ds ام همین بود خیلی از دوستانم و بچه ها دیگه 3ds خریدن بخاطر 3d بودن بخاطر قیمت به مراتب خیلی پایینتر از ps vita داشتن
بخاطر اینکه رزیدنت اویل رولیشنز انحصاری این کنسول دستی بود ابتدا - و مولتی داشت میشد رایگان آنلاین زد
اما از اون همه خرید اگر تمام فروم ها بخش نینتندو رو هم جمع کنی - گروه ها تلگرامی فن ها نینتندو جمع کنی و .... روی هم الان به زور 20 نفر 3ds دارن

خود من 3ds داشتم شهره عام و خاص شده بودم صبح تا شب خیلی از اعضا همین فروم بهم توهین میکردن , میگن 3ds برا بچه هاست و ....................................
انقدر 3ds کم فروخت تو ایران بخوای 3ds لانچی آکبند پلمپ اورجینال ( نه ریفر ) هر تعداد بخوای برات میارم با قیمت 550 تا 600 هزار تومن
کسی نمیخرید 3ds رو دست فروشنده ها بعد از 6 سال باد کرده ( دوست خودم یه 3ds لانچی مشکی داشت میخواست 350 بفروشه دس دوم اما با آک مو نمیزد بعد از 2 ماه آگهی کردن وسپردن آخرش 240 هزار فروخت بعد از 2 ماه )

• Like
Reactions: nimaazmayesh

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
شوخی نیست اصلا
من تو نسل هفت هم psp داشتم , هم ds داشتم , هم gameboy micro که سال 2005 اومد داشتم
این نسل کلا 3ds داشتم از اول نسل تا الان 6 ساله داشتم

همون ds بقول رفقا انگار سگا جنسیس جدید بود , با گرافیک ترین بازیاش در حد ps1 بودن
حالا 500 هزار تا بازی هم رو ds میاد انگار یه کنسول ریترو داری بازی میکنی نه یه کنسول نسل هفتی ( سی پیو ds کلا 67 مگاهرتز بود , گوشیا ساده که جاوا ساپورت هم نیستن الان چیپ سی پیوشون 260 مگاهرتزه )

3ds ام همینه قضیه اش

زمانی که من 3ds خریدم عکسشو تو این سایت گذاشتم درباره این کنسول تو بخش مربوطه فعالیت کردم 95 درصد اعضا سایت مسخرم میکردن میگفتن اسکولی nintendo 3ds خریدی
الان بعد از سال ها میگم واقعا ps vita بهتر بوده من اشتباه کردم یهو همه طرفدار 3ds شدن :lol:
من حرفم یکیه 3ds ارزش خرید نداره فقط ps vita

خوب منم حرفم همین بود دیگه چیز دیگه ای نگفتم ! گفتم شوخیه کنسول دیگه ای رو با سخت افزار ویتا مقایسه کرد!

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
خوب منم حرفم همین بود دیگه چیز دیگه ای نگفتم ! گفتم شوخیه کنسول دیگه ای رو با سخت افزار ویتا مقایسه کرد!

درسته من اشتباه متوجه شدم شرمنده
البته 3ds نمیشه با ps vita از نظر سخت افزاری مقایسه کرد
از نظر خود بازی هام بازم مسخره اس 3ds با ps vita مقایسه کرد ps vita خیلی خیلی خیلی بهتره

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
همین که تو این فاروم توی بخش ویتا 3ds چهل درصد آرا رو به خودش اختصاص داده نشون میده این کنسول خارق العادست. تازه از این بگذریم که نینتندو زیاد تو ایران طرفدار نداره ..
من هیچ تعصبی رو هیچ کنسولی ندارم .. بازی خوب باشه انجام میدم.
3ds رو هم تازه خریدم و با اینکه وضع اقتصادیم اصلا جالب نیست میگم که ارزش تک تک ریال هایی که پاش دادم رو داره..!
باور کنید فقط یه دونه اوکارینا آف تایم می ارزه که هزینه بکنید برا این کنسول. شاهکارایی مثل مجموعه ماریو که بازی کردنشون قند تو دل آب میکنه بماند..
واقعا از لحاظ بازی به شدت غنی هستش 3ds. فکر نمیکنم ویتا از لحاظ بازی حتی قابل قیاس باشه با کنسول شرکت نینتندو.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
همین که تو این فاروم توی بخش ویتا 3ds چهل درصد آرا رو به خودش اختصاص داده نشون میده این کنسول خارق العادست.
بعلاوه اینکه بعد برتری قاطعانه 3DS تو فروش، یه عده هنوز میان اینجا ترول میکنند
لاقل این حرفا که کنسول نینتندو برای بچه هاست اگه چند سال پیش که هنوز نتیجه رقابت 3DS و ویتا مشخص نبود زده میشد قابل قبول بود ولی الان واقعا رو اعصابه

پ.ن: طرف 6 سال 3DS داشته در حالیکه هنوز تاپیکش که همین 2017 زده (با اون یکی اکانت) خرید و تجربه متفاوت من از 3DS بالاست:Mrgreen:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ramaz and habibmp3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر