PSN | قرار برای گرفتن تروفی های Red Dead

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
سلام دوستان
بدلیل تغییر اکانت PSN مجبورم دوباره تروفی های Red Dead رو 100% کنم و تقریباً تنهام!
اگه کسی قصد گرفتن تروفی ها رو داره یا تو همین تاپیک یا به خودم اعلام کنه تا تروفی ها رو با کمک هم بگیریم
برای گرفتن تروفی ها باید نسخه Game Of The Year Edition رو داشته باشید یا DLCهای Liar's Dice و Undead Nightmare رو داشته باشید
هدف اصلی, گرفتن دو تا از سخت ترین تروفی های بازی به اسم pa_pa_pa_poker و kingpin است
pa_pa_pa_poker: برای گرفتن تروفی به 6 نفر نیازِ (کسانی که نسخه GOTY یا dlcه Liar's Dice رو داشته باشن این تروفی میگیرن)
kingpin:برای گرفتن تروفی به 9 نفر نیازِ (کسانی که نسخه GOTY یا dlcه Undead Nightmare رو داشته باشن این تروفی میگیرن)
البته به جز گرفتن این دو تا تروفی میتونیم تروفی های دیگه یا Golden Gun یا بقیه مسابقات رو کنار این ها بازی کنیم
ممنون

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سلام
باز داری گروه جمع میکنی! :d
دفعه قبلی که با بچه ها جمع شدیم این دانشگاه نذاشت بیام من هم بگیرم :(
رو من هم حساب کن ;) اما نه 100% چون ممکنه نیام :d
idیم هم که داری

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
من تویه این دو سه روز پایه هستم
اگه بخواید من هم هستم
شمارم رو میدم باهام هماهنگ کنین که بزنیم توو کارش
آخه تعداد کافی نیست هنوز برا گرفتن دو تا تروفی که گفتم
اما اگه تروفی های دیگه رو میخواید یا گولدن یا همینجوری میخواید بازی کنید تا جمع شن شما رو ادد میکنم که بزنیم تو کارش :d
سلام به همه به خصوص پسر عمه ی گرامی.
yahoo_4.gif

منم که همیشه تو آنلاین RDR پلاسم.
yahoo_4.gif

روی منم حساب کن، هدست هم موجوده.
yahoo_16.gif

تو کلا 100 بارم RDR رو 100% کنی باز بیخیال نمیشی.
yahoo_29.gif
yahoo_4.gif

دوستان بیاین جمع شین، من KingPin رو دارم ولی این pa_pa_pa_poker لامصب رو تا دقائق آخر رفتم، که طرف بازی رو ترک کرد.
yahoo_22.gif
کلا تنهایی گرفتن این دوتا تروفی خیلی سخت هست.
سلام بر پسر دایی گلم :d
تو که بودی تو لیست ,آره به خدا این دو تا تروفی واقعاً کلافه کنندست :|

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام به همه به خصوص پسر عمه ی گرامی. :d
منم که همیشه تو آنلاین RDR پلاسم. :d
روی منم حساب کن، هدست هم موجوده. b-)
تو کلا 100 بارم RDR رو 100% کنی باز بیخیال نمیشی. 8-| :d
دوستان بیاین جمع شین، من KingPin رو دارم ولی این pa_pa_pa_poker لامصب رو تا دقائق آخر رفتم، که طرف بازی رو ترک کرد. :| کلا تنهایی گرفتن این دوتا تروفی خیلی سخت هست.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا من زیاد اهل تروفی نیستم تروفی من بازی در کنار دوستانه(اونم از نوع خر سواری :با خر بیوفتیم دنبال هم همیدیگه رو نفله کنیم خیلی حال میده):d البته الان لولم رفته بال خر نمیاد:p یه اسب خیلی شیکو مجلسی دارم:d

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
آقا من زیاد اهل تروفی نیستم تروفی من بازی در کنار دوستانه(اونم از نوع خر سواری :با خر بیوفتیم دنبال هم همیدیگه رو نفله کنیم خیلی حال میده):d البته الان لولم رفته بال خر نمیاد:p یه اسب خیلی شیکو مجلسی دارم:d
دمت گرم داش داریوش ;;)
اهل تروفی نیستی اما اگه بتونی پلات این شاهکار بگیری حالا 100% کردنش به کنار ,بدون شک ارزش اکانتت بیشتر میشه
باشه پس فعلاً شما و داداش عرفان ادد میکنم با هم بازی کنیم و شاد باشیم :d تا کامل جمع بشن ;)
------------------------------------------------------------------------------------------
تقریباً هم تکمیل هستیم برا تروفی pa_pa_pa_poker :d
در حال حاضر 3 نفر به صورت قطعی هر دو dlc دارن
اگه داریوش و عرفان جان هم هر دو dlc داشته باشن میشیم 5 نفر :d یک بنده خدایی هم هست که قرار گوتی بخره که اگه اون هم بخره میتونیم تروفی pa_pa_pa_poker بگیریم :bighug:
و صبر کنیم زیاد شیم برا تروفی kingpin

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دمت گرم داش داریوش ;;)
اهل تروفی نیستی اما اگه بتونی پلات این شاهکار بگیری حالا 100% کردنش به کنار ,بدون شک ارزش اکانتت بیشتر میشه
باشه پس فعلاً شما و داداش عرفان ادد میکنم با هم بازی کنیم و شاد باشیم :d تا کامل جمع بشن ;)
------------------------------------------------------------------------------------------
تقریباً هم تکمیل هستیم برا تروفی pa_pa_pa_poker :d
در حال حاضر 3 نفر به صورت قطعی هر دو dlc دارن
اگه داریوش و عرفان جان هم هر دو dlc داشته باشن میشیم 5 نفر :d یک بنده خدایی هم هست که قرار گوتی بخره که اگه اون هم بخره میتونیم تروفی pa_pa_pa_poker بگیریم :bighug:
و صبر کنیم زیاد شیم برا تروفی kingpin

من گوتی رو دارم همین فردا میرم تو کارش .گفتم که رویه من حساب کن ولی قرض الحسنه:d;)

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
میگم به دوستان بگو منظورت از 100% کردن, گرفتن تروفی های dls هم هست
فقط پلات نیست :d والا تر از پلاتِ
برای کسانی که پلات بازی دارن مهم تر هست تا اون ها که پلات رو ندارن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر