انتظار عرضه ی زود تر Metal Gear Solid 5: The Phantom را نداشته باشید

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
mgsv_e3_26.jpg

طبق گفته ی سازنده ی این سری Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ,Hideo Kojima مقدای زمان برای به اتمام رساندن نیاز دارد. بازی Ground Zeroes هنوز احتیاجات بازیکننان را بر طرف می کند اما آنها منتظر یک بازی کامل هستند.
Komija درباره ی عرضه شدن سری بازی MGS صحبت کرد. او می گفت که اول یک اتفاق کوچک رخ می دهد و بعد "BAM" بازی عرضه می شود و 9 سال پیش یک اتفاق بزرگ افتاد و آن هم عرضه ی اولین MGS بود. او گفت The Phantom Pain بازی ای Open World و بسیار بزرگ خواهد بود اما Ground Zeroes در یک دنیای کوچک تر اتفاق می افتد.
"در حقیقت عرضه ی این دو بازی هم زمان کار درستی بود اما این اتفاق در حال نیوفتاد و Phantom Pain در زمان عرضه ی جهانی PS 4 عرضه خواهد شد.این به این معنا هست که مردم دیگر باید انتظار بیشتری برای عرضه ی این بازی بکشند."
کجیما از فاکس انجین گفت و او گفت که اندازه ی بازی به بهتر بودن آن می افزاید.
"این بازی حجم و اندازه ی بیشتری دارد و همین باعث می شود که وقت بیشتری روی آن صرف شود . "
او گفت که ما با تیمی که داریم قادر به این خواهیم بود تا این بازی را سر وقت خود عرضه کنیم.
کجیما همچنین گفت که اگر شما بازی قبلی را انجام داده باشید و سیوی از آن داشته باشید در Phantom Pain دارای یک قابلیت خواهید بود ولی او درباره ی این قابلیت صحبتی نکرد.
این بازی برای پلتفرمر های PS4, Xbox One, PS3و Xbox 360 در بهار 2014 عرضه خواهد شد.
Don't Expect Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Anytime Soon - IGN

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مرسی
این خبر رو هر هفته کوجیما با یه لحن جدید میگه و به همین منوال تو این چند ماه اخیر فعلاً داره تکرار میشه !
وگرنه چیزی که 1000 بار گفته تا حالا !‌ احتمالا برای تاکید بزرگ بودن TPP که دیگه کچل کردن مارو با این موضوع !

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
من که مشکلی ندارم حتی اگر ماکسیمم تا 2016 هم طول بکشه !
ولی به شرط اینکه به کیفیت بازی اضافه کند !
:d
کلا گیمر ها همشون صبر ایوب دارن !‌

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بعد از شاهکار متالگیر 4 و بازی کردن اون ، دیگه صبر و حوصله ای برام نمونده تا بتونم تاب تاخیر رو داشته باشم!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
The Phantom Pain و Ground Zeroes دو تا بازی جدا هستن ؟ جداگانه عرضه میشن یا با هم دیگه ؟
Ground Zeroes پیش در آمد و مقدمه ای برای The Phantom Pain هستش. در اصل یک بازی هستند اما طبق گفته کوجیما به علت اشتیاق مردم، پیش درآمد فعلا عرضه میشه تا همه با بازی و المان های جدیدش آشنا بشند. تا اون موقع هم بازی اصلی آمادست

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
اقا این The Phantom Pain هم برای کنسولهای نسل حاضر میاد؟
بعد اگر قرار باشه که 2015 یا 2016 بیاد روکنسولهای نسل فعلی یه کوچولو ضایع نیست؟؟؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بعد اگر قرار باشه که 2015 یا 2016 بیاد روکنسولهای نسل فعلی یه کوچولو ضایع نیست؟؟؟

شما به این موضوع دقت کن که اصالتاً برای این نسل بوده و تازه به نسل بعد کوچ کرده و آیا این کار درستیه که وقتی حدود 100 و خورده ای میلیون PS3 و 360 تو بازار هست روی این پلتفرم ها بازی ارائه نشه ؟ اون هم با این همه هزینه سنگین برای ساخت بازی ؟!

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
شما به این موضوع دقت کن که اصالتاً برای این نسل بوده و تازه به نسل بعد کوچ کرده و آیا این کار درستیه که وقتی حدود 100 و خورده ای میلیون PS3 و 360 تو بازار هست روی این پلتفرم ها بازی ارائه نشه ؟ اون هم با این همه هزینه سنگین برای ساخت بازی ؟!
حرف شما درسته ولی این رو هم حساب کن که تا 2 یا 3 سال دیگه اکثر گیمرهای حرفه ای به نسل هشتم کوچ کردن
من خودم هم فکر میکنم که به خاطر فروش بالای کنسولهای این نسل شرکتهای بازی سازی به همین راحتی ول کن این کنسولها نمیشن
ولی اگر قرار باشه که مثلا به 2016 بره من فکر میکنم که تفاوت روی این دو نسل چه از نظر گرافیکی چه در بقیه موارد خیلی زیاد میشه و این به خود بازی لطمه میزنه

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
هرشماره ی MGS یه خاطره از یه دوره زندگی فناش میشه
معلومه که باید خوب روش کار بشه
فقط ازاینکه صبر نکرد کاملا بازیرو براساس پلتفرم NextGen تولید کنه منو نگران میکنه که مثل شماره های قبل اون boost چشمگیر هرشماره ازنظر پیشرفت گیم پلی و گرافیک رو شاید نداشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر