Grand Theft Auto Online - "Tehran Thugs" | XBL

borhan70

کاربر سایت
Jun 4, 2010
106
نام
برهان
Tehran Thugs

8cdb42ae91d183e527fa25a972a5ac87c51d6946_512.png

یک crew ایرانی با بچه های با حال و فعال برای بازی GTA Online. دوستان ایرانی که xbox و PS دارن، از همه جای دنیا می تونن request بفرستن تا ما عضوشون کنیم.
crew دارای یک پیج اختصاصی در فیس.بوک با همین نام است که تمام هماهنگی ها قرار ها و فعالیت های گروه در آنجا انجام می شود. تمام اخبار بر روی این گفت و گو نیز به اشتراک گذاشته می شود. دوستان برای ارتباط راحت تر می توانند در اینجا پیام داده یا در فیس.بوک پیام بدهند.
در این Crew مسابقاتی برگزار می شود که جوایزی نیز به همراه دارد. هزینه ی تهیه ی این جوایز از تمام اعضای شرکت کننده تامین می شود و هزینه های آنها بالا نیست و بیشتر به صورت بسته های مجازی مانند پوینت، کردیت یا انواع اکانت های مورد استفاده در دنیای مجازی است. البته تمام این تصمیمات با اعضای رتبه دار گروه هماهنگ می شود.

قوانین و ضوابط:
1. افرادی که درخواست عضویت دارند باید احترام تمام اعضا را حفظ کنند. کوچکترین حرکت ناشایست باعث BAN شدن عضو می شود.
2. حداقل میزان بازی کردن اعضا در هفته باید معادل 14 ساعت در هفته باشد. (اگر این مقدار زمان برای شما مقدور نیست اطلاع دهید.)
3. فعالیت های گروه همه در Page نوشته و برنامه ریزی می شوند. اعلام حضور اعضا برای شرکت در هر یک از برنامه ها الزامی است. شرکت در برنامه ها و کمک کردن به گروه مهمترین بخش کار است.
4. اعضای گروه به جز در مسابقات داخلی که در گروه برگزار می شود، در دیگر درگیری ها و مسابقات باید با دیگر اعضای آنلاین گروه همکاری کرده و در یک جبهه قرار گیرند.
5. ایجاد Gang Attack بی مورد و بدون برنامه ریزی توسط هر یک از اعضا موجب BAN شدن عضو می شود.
6. درجه دهی و ترفیع اعضا توسط Crew Leader انجام می شود. اساس درجه بندی ها در یک جدول جدا در پیج قرار دارد.
7. اعضایی که درجه ی آن ها Muscle است موظف به اجرای درخواست های اعضا با رتبه های بالاتر را هستند تا آن ها نیز پیش رفت کنند.
8. پست کردن موارد بی معنی و spam روی wall گروه جریمه دارد.
9. عکس ها، نظرها، پیشنهادها، قرار های ملاقات و فعالیت های اعضا روی wall گروه share می شود.
10. به اعضای خلاق گروه تشویقی ها و به اعضای بی مصرف جریمه هایی داده می شود.
11. قبل از پست کردن هر نوع event یا فعالیت، ابتدا با Crew leader و Commissioners گروه هماهنگی ها انجام شود.
12. رعایت این قوانین الزامی است و دوستانی که نمی توانند خود را با شرایط وفق دهند لطفا درخواست عضویت نفرستند.
با آرزوی موفقیت

چارت رتبه بندی اعضای گروه:
1. Crew Leader : Lord0Borhan
2. Commissioners : برای رسیدن به این رتبه عضو باید بسیار فعال بوده (هفته ای 24 ساعت) و در بیشتر مسابقات حضور داشته باشد و بیشترین تعداد برد را داشته باشد. میزان Skill های فرد باید میانگین 80 را دارا باشد، نسبت کشاتار 1 یا بزرگتر از 1 داشته باشد. حداقل میزان رنک عضو باید 35-40 باشد تا به این رتبه برسد. میزان محبوبیت عضو باید در بین اعضا بالا باشد. عضو با این درجه تقریبا اختیار کامل دارد. اعضای بسیار فعال اما با رنک کم هم شانس گرفتن این رتبه را دارند.
3. Lieutenants : برای رسیدن به این رتبه باید فعالیت نسبتا مناسب داشته باشد ( هفته ای 20 ساعت) و میزان JP که در بازی جمع آوری می کند مناسب باشد (هر دور 60JP) فعالیت های مسابقه ای مناسبی داشته باشد و در مجموع 3 نفر اول هر مسابقه باشد. نسبت کشتار مناسبی باید داشته باشد. میانگین Skill های drive و shooting باید 60 باشد. رنک بازیکن باید 25-35 باشد. اعضای فعال اما با رنک کم هم شانس گرفتن این رتبه را دارند.
4. Representatives : اعضای در حال پیشرفت که تلاش مناسبی را در گروه دارند و کمک حال بقیه ی اعضا هستند اما حضور زیاد و فعالی نسبت به Lieutenants و Commissioners ندارند و میانگین همان 14-16 ساعت را بازی را در هفته دارند این رنک را کسب کرده و تقریبا میانگین Skill های 40 و میزان قابل قبولی JP را باید دارا باشند.
5. Muscle : اعضای تازه وارد و معمولی که فقط جهت سرگرمی بازی می کنند. این اعضا هیچ اختیاری ندارند و پیرو بقیه ی بازیکنان می باشد. اگر علاقه به شرکت در مسابقات پولی را داشتند، می بایست نسبت به بقیه هزینه ی بیشتری پرداخت کنند.
تمام زیر مجموعه ها توجه داشته باشند که این فقط یک دنیای مجازی و بازی است.

****توجه توجه****

10 نفر اولی که درخواست بفرستند و عضو گروه بشن به قید قرعه برنده اکانت 48 ساعته می شوند و رتبه Lieutenants را دریافت م کنند.

دوستانی که می خواهند عضو شوند، در سایت rockstar socialclub باید ابتدا ثبت نام کنند و اکانت rockstar خود را با xbox یا ps هماهنگ سازی کنند.

Last edited by a moderator:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام و خسته نباشید دوست عزیز ...
برای شروع این کار بزرگ اولین نفر خودم اعلام حضور میکنم ...

گیمر تگ = Hat3cker

در خدمتم ...

borhan70

کاربر سایت
Jun 4, 2010
106
نام
برهان
دوست عزیز خوش آمدید. می تونید دوستانتون رو هم که GTA ONLINE بازی می کنن دعوت کنید از داخل سایت rockstar socialclub. در ضمن از داخل این سایت هم می تونید اکانتتون رو مدیریت کنید. شما رتبتون در حال حاضر lieutenent میشه!

borhan70

کاربر سایت
Jun 4, 2010
106
نام
برهان
کاشکی بعضی از قوانین کشور هم به همین میزان دقیق بود
رفیق خعلی جدی گرفتی!!!!

داداش اگه میبینی قوانین رو اینقدر جدی گرفتم برای اینکه دیدم چطوری بچه ها با هم برخورد می کنند و یه وقتایی رفیق صمیمی ها چطوری با هم دعوا می کنن و چه مشکلای الکی پیش میاد. من می خواستم اینجوری نشه و یه گروه خوب برای بازی کردن با هم باشه که فقط به بازی کردنشون دقت کنن.
انشاالله که قوانین کشور هم دقیق می شن! :)))

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
دادا منم میام ایکس باکس دارم میشه منو کمیسر بزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دادا رنکمم زیاد نیست 50 هم تو سوشیال کلابم solidNote206 هشتم

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
دادا join شدم تو ایکس باکسم گیمر تکم amirali babaee هست ادتون کردم

- - -ویرایش - - -

بعد داداش قوانین خیلی سخته gang atack اینا بعد منظور از ban شدن kick شدنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

اقا اشتباه رفتم بیرون از کرو یه بار دیگه invait میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

borhan70

کاربر سایت
Jun 4, 2010
106
نام
برهان
دادا join شدم تو ایکس باکسم گیمر تکم amirali babaee هست ادتون کردم

- - -ویرایش - - -

بعد داداش قوانین خیلی سخته gang atack اینا بعد منظور از ban شدن kick شدنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

اقا اشتباه رفتم بیرون از کرو یه بار دیگه invait میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

داداش درست شد. قوانین کجاش سخت هست؟ این قوانین رو گذاشتم تا همه مجبور باشن گروهی کار کنن و دقیق. آره همون kick هست.

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
بچه ها گیمر تک منم add کنید : amirali babaee
هستم تو ایکس باکس
بعد دادا join شدم حالا کمیسر میدی دادا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

آخرین ویرایش:

borhan70

کاربر سایت
Jun 4, 2010
106
نام
برهان
از همکاری royal_star هم بسیار ممنونم.

از همه دوستان پوزش می طلبم، قرعه کشی انجام نشد چون دوستان جدیدی به crew اضافه شدند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر