از چه کارت گرافیک استفاده میکنید ( همه شرکت کنن )

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
یادش بخیر یه موقعی R9 290 داشتم (البته هنوز دارمش ولی توی جعبه ش هست)، برای خودش بخاری بود و تا ۹۴ درجه هم راحت بالا میرفت
خیلی وقته GTX 1070 گیگابایت دارم
کلا با PC دیگه بازی نمیکنم و کنسول راحت تره و بی دردسر تره

خیلی قدیم تر هم یه ATI Radeon X1900 XT داشتم، اونوقت کسی اصلا گرافیک در این سطح نمی بست
مرد مومن کجای کنسول راحتتره؟ دانلود بازیش با این اینترنت شخمی یا قیمت بازیهای فضاییش
دو دو تا چهارتا کنی میفهمی پی سی راحتتر و مقرون به صرفه تره اینترنت شبانه میخری میزاری idm تا صبح 200 گیگ بازی کرکی دانلود میکنه یدونه هم کارت گرافیک دست دوم میندازی حال میکنی

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مرد مومن کجای کنسول راحتتره؟ دانلود بازیش با این اینترنت شخمی یا قیمت بازیهای فضاییش
دو دو تا چهارتا کنی میفهمی پی سی راحتتر و مقرون به صرفه تره اینترنت شبانه میخری میزاری idm تا صبح 200 گیگ بازی کرکی دانلود میکنه یدونه هم کارت گرافیک دست دوم میندازی حال میکنی
شاید شما درست بگید
ولی من تا از سال 2006 به اینور حتی ۱ دونه بازی کرکی بازی نکردم
دیسک یا دیجیتال میخرم و با خیال راحت بدون دردسر با کنسول بازی میکنم
کما اینکه الان یک ساله اصلا بازی نکردم و گرفتار کار و زندگی هستم
من سنم کم نیست و سالهاست دارم کار میکنم
اینترنت هم مشکلی نیست و راحت توی شهر ما جواب میده برای دانلود و تا الان مشکلی نداشتم
البته قبول دارم اخیرا سخت شده

در هر صورت نظر شما محترم و امیدوارم شرایط جوری بشه همه بتونند اون چیزی که دوست دارند رو تهیه کنند

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
683
نسل قبل اولش 980 gtx داشتم
۲ سال آخرش ۱۰۷۰ گرفتم
بعدش تو اوضاع داغ ماینینگ که ملت مثل چی کارت گرافیک میخریدن ۱۵ تومن فروختمش ۵ تومن گذاشتم روش یه ps5 گرفتم:D

ما بدون گرافیک بودیم تا ۲ هفته پیش که 6900xt دسته دو گرفتم و بشدت راضیم ازش

اون دوستمون که میگه بازی رو کنسول بدون دردسر و راحت هست کاملا درست میگه
ولی یه مسئله ایی بگم
Dead space ریمیک رو با ps5 تمام کردم
الان دارم روی pc بصورت 4k واقعی و تنظیمات آخر گرافیک بازی میکنم
یه سری جزئیات دارم رو pc میبینم که روی ps5 بخاطر رزولوشن پایین رندر اصلا قابل تشخیص نبودن یا سخت تشخیص داده میشدن
Image quality واقعا تفاوت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر