امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های Xbox

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
سلام

این اولین تاپیکیه که تو بازیسنتر میزنم.:d
این تاپیک رو زدم تا شما عزیزان به بازی هایی که روی Xbox بازی میکنید امتیاز بدید و نظرتون رو در مورد بازی بگید.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,943
نام
حسین
Gears of War Ultimate Edition
6f12a6aa-3aa3-4912-b890-7f98fbeaf2cd.jpg

بازی دارای گیم پلی عالی و طراحی مراحل منحصر به فرد خودش هست هیچ وقت فکر نمیکردم بازی بیاد تا بتونه 9 ساعتی پای ایکس باکس وان قفلتون کنه !
سیستم کاور بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شده تنوع اسلحه حرف اول می زنه
تنها ایراد بازی مربوط به هوش مصنوعی برخی عناصر دربازی هست.
گیم پلی درگیرکننده به همراه گرافیک پیشرفته به همراه مراحل بیاد ماندی از نون شب برای تمامی کسانی که ایکس باکس وان دارن واجب تره به نوعی به نظرم تنها بازی هست که تو این چند وقت ارزش بازی کردن داشت
امتیاز نهایی:9

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Metro Last Light 8.5

داستان بازی بسیار عالی و پرکشش و با پایانی زیباس و ادامه غیر مستقیم 2033 و تعامل گروه های داخل تونل و ترفند های هر کدام برای خودشان...
و عجیب زندکی در این مترو جریان دارد بعضا تصمیم های جالبی باید بگیرید و صحنه های زیبا زیاد میبینید مثل بازی بچه ها ..
گیم پلی و بخش گان پلی بازی متوسط هست ولی هوش مصنوعی خوبی ندارد بازی و بعضا نوسانش بالاست جاهایی خوب جاهایی بده
ولی کنترل و مدیریت کردن تیر و فیلتر تو بخش بیرونی خیلی مهمه و قابلیت مخفی یا با تیراندازی رفتنم دست بازیبازه
ولی واقعا این تیم 4A games در خلق اتمسفر بی نظیر یا کم نظیرن اتمسفر فوق العاده رعب اور در تومنل و مترو و همچین بسیار زیبا در بخش محیط بیرونی دارد که واقعا جای تحسین دارد همچین اتمسفر غم زده در حین حال بسیار زیبا ویرانی اتمی و محیط ها با طراحی عالی و سطح بالای جزییات و گرافیک
واقعا بازی یک Survival Horror واقعی هست خیلی جاها در محیط بیرونی و حتی توناول های تاریک و مخوف وقتی تنهایی میرید جلو همش احساس میکنید یک جونور الان میپره جلوی تصویر با اون فضاسازی های عالی و واقعا احساس ترس میده
در کل تجربه خوبیه حتما این بازی امتحان کنید ارزش دارد

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
forza_horizon_4-t2.jpg

به میمنت ترکوندن هورایزن 3 و بعد از به اتمام رسوندن هورایزن 2 ( ساعاتی پیش ) ، اومدم به شماره دوم بازی نمره بدم.
اول که بازی رو خریدم به خاطر پایین بودن گرافیکش کمی تو ذوقم زد . اما هرچی جلو رفتم، بازی بیشتر به دلم نشست . گیمپلی بازی عالی کار شده . تنوع مسابقات ، جهان باز زیبای فرانسه ، ماشین ها بیشمار در کلاس های متفاوت ، صداگذاری بی نقص و آهنگ های زیبا از نقاط بارز این بازی هستن .
بعد اتمام 15 تا چمپیونشیپ ، مسابقه آخر بسیار عالی بود و آدرنالین رو به ته میرسوند .

آخرین ویرایش:

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
forza_horizon_4-t2.jpg

به میمنت ترکوندن هورایزن 3 و بعد از به اتمام رسوندن هورایزن 2 ( ساعاتی پیش ) ، اومدم به شماره دوم بازی نمره بدم.
اول که بازی رو خریدم به خاطر پایین بودن گرافیکش کمی تو ذوقم زد . اما هرچی جلو رفتم، بازی بیشتر به دلم نشست . گیمپلی بازی عالی کار شده . تنوع مسابقات ، جهان باز زیبای فرانسه ، ماشین ها بیشمار در کلاس های متفاوت ، صداگذاری بی نقص و آهنگ های زیبا از نقاط بارز این بازی هستن .
بعد اتمام 15 تا چمپیونشیپ ، مسابقه آخر بسیار عالی بود و آدرنالین رو به ته میرسوند .

پايين بودن گرافيكش؟؟!!
خداييش يكي از زيباترين گرافيكارو تو اين نسل داشت البته نظر شما محترمه ولي من كه خيلي رو گرافيك حساسم به نظرم اين بازي خيلي گرافيك زيبايي داشت نسخه سومم كه ديگه تركونده

• Like
Reactions: sadegh93

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
Rise Of The Tomb Raider:10/10
من به بازی آنچارتد 4 نمره 10 دادم ولی حقیقتا از این بازی بیشتر لذت بردم.(هر دو لایق 10 هستن ولی توم ریدر برای من یه خورده لذت بخشتر بود)

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
h5-guardians-concept-campaign-battle-of-sunaion-firestorm-ef8a6c8eacfd4d42ac50c16edc834486.jpg

خوب یه امتیاز و نقد مختصری بر هیلو 5 داشته باشیم . هر چند خیلی دیره خخخخ
من اول بگم متسفانه هیلو 3 و 4 رو درست نرفتم و فقط بخش کمپین هیلو 5 رو تک نفره رفتم و نظرم راجع به این بخشش هست و نه بخش مولتیش

خوب در درجه اول من داستان بازی رو کلیاتش رو تقریبا فهمیدم ولی اینکه چطور یهو یکسری اتفاقات برای کورتانا افتاد که ... (اسپویل نشه ) (اسپولیر چطوریه ؟) حالا من چون هیلو 3 و 4 رو درست نرفتم به اون ربط داره فکر کنم و یکسری اتفاقات دیگه . اینا رو درست نفهمیدم کلا !
به نظرم روایت داستانش خیلی خوب نبود - به خوبی هیلو 2 نبودش به نظرم برای مثال
پایان بازی از جهاتی زیبا و قشنگ بودش ولی خوب ناقص بود به نظرم پایانش

گیم پلی بازی کلا خوب بودش اما نکته بدی که داشت به نظرم همش تکرار یک باس بودش به نظرم - میدونم که فلسفه اون باس یا فلسفه وجودش طوری بودش که اینطور میشد ولی کلا تکرار یک باس خیلی جالب نیست به نظر من
متسفانه چون آپدیت نکرده بودم ولی هوش مصنوعی یارها چند بازی اذیت کردش منو . نمیدونم بعد آپدیت چطور شده ؟
اضافه شدن قابلیت کمک گرفتن از یارها برای زنده شدن یا revive شدن هم جالب بودش

گرافیک بازی کلا خیلی خوب بودش - به خصوص 60 فریم هم بودش ! ولی به نظرم اگه 30 فریم بودش ولی مثلا وضوح تویر یا بافت ها یا .. نزدیک به سینماتیک های (غیر cg ) بازی میشد بهتر میشدش اما کلا خوب هستش گرافیکش و من راضی بودم کلا - هنریش هم خوب بودش
اتمسفر بازی هم خیلی زیبا بود برام - مرحله بیابانی و مرحله جنگلی و مرحله ای که در یک شهر بودش که فکر کنم برای covenant ها بود هم زیبا بودش

موسیقی بازی کلا خیلی خوب بودش
صدا گذاری هم خیلی خوب

اما نمره من بدین صورته :

گیم پلی 8 از 10
گرافیک 8.5 از 10
داستان 7.5 از 10
موسیقی و صدا گذاری 9 از 10

در نهایت >> 8.05 ! از 10

گیم پلی از 10 برای من 5 نمره - داستان 2.5 نمره - گرافیک 1.5 نمره و موسیقی و صدا گذاری هم 1 نمره داره

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
Forza Horizon 3 - 9.5 / 10
Gears of War 4 - 9 / 10
Inside - 9 / 10
Rare Replay - 9 / 10
Rainbow Six Siege - 8 / 10
Quantum Break - 8 / 10
Jotun - 8 / 10
The Evil Within - 7.5 / 10
Overwatch - 7.5 / 10
Doom - 7.5 / 10
WWE 2K16 - 7.5 / 10
Costume Quest 2 - 7 / 10
Layers of Fear - 6.5 / 10
Pneuma Breath of life - 6 / 10
Goat simulator - 5 / 10
Batman the telltale series EP1 - 4 / 10

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خیلی دوست ندارم بعده اینکه یک بازی رو تموم کردم سریع نظر بدم دربارش چون میدونم تحت جوگیری مثبت و یا منفی هست به هر جهت سعی کردم یک مدتی از تجربه بازیها بگذره و بعد بهشون نمره بدم.

Forza Horizon 3

در کنار ویچر 3 یقینا بهترین بازی نسل برای من تا به الان بوده. جزه اون دسته بازیهای جهان باز قرار میگیره که روی تک تک عناصر محیط و تک تک جزییات نقشه با فکر کار شده و اونطوری نیست که کیلویی کپی پیست کرده باشند و به نظرم رعایت همین مورد + ویژگی های مثبت همیشگی سری باعث شده به صورت خارق العاده ای بازی خوب بشه. بازی بعد از ساعت ها (30 الی 40 ساعت) بازهم عناصر سوپرایز کننده زیاد داره و اینکه کو اپ چهار نفره بازی محشره
10/10

Titanfall 2

همم به نظرم بازی خوبی برای سلیقه من اصلا نیست. گیمپلی بخش تک نفره بازی به شدت خسته کننده و قدیمی هست هوش مصنوعی بازی بخش تک نفره خیلی ضعیف هست و گرافیگ ( طراحی هنری بیشتر منظورمه) خیلی تو دیوار کار شده. داستان هم با اون نحوه روایت بدی که داره اصلا جایی برای بحث کردن نداره. خلاصه شاید خیلی ها بگن تمرکز اصلی بازی روی بخش مولتی پلیر هست ولی من بازم از این بخش خوشم نیومد انچنان بیشتر مثل این میمونه 2xblack ops3 + titans برای مخاطب های مولتی پلیر کالاف میتونه فقط جذاب باشه وگرنه باقی گیمر ها رو بعید میدونم بتونه جذب کنه. البته شما وقتی مولتی پلیر رو بازی میکنی واقعا جذب میشی ولی خیلی سریع هم این جذابیتش رنگ میبازه. به نظرم تو ea اکسس امد برای تجربه بد نیست، ارزش 60 دلاری که کردم نداشت. حداقل کاشکی یک کو اپ برای بخش تک نفره میذاشتند.

6.5/10

Fifa 17
بهترین نسخه چندین سال اخیر ! حرف نداره از جهش گرافیکی عظیم+ انیمیشن های جدید + پیشرفت های زیاد در هوش مصنوعی یارای خودی در نتیجه به نظرم باعث شده این نسخه خیلی کامل و با ارزش تلقی بشه. البته هر نسخه با تغییراتی که تو گیمپلی داره باعث میشه مخالف ها و موافق های زیادی داشته باشه ولی در مجموع اکثر تغییرات در فیفا 17 به سمت جلو و پیشرفت بوده. بخش داستانی هم متاسفانه برخلاف شروع قویی که داشت در ادامه خیلی ضعیف ظاهر شد ولی برای شروع یک بخش داستانی در سری بدک نبود. اینم بگم کیفیت های سرور های بازی واقعا فوق العاده است تو بخش مولتی واقعا نظیر نداره بازی.

8.5/10

Gears of War 4

دیگه سره این بازی بحث زیاد شده. من بعده مدت ها از تموم کردن کمپین بازی ( اهل مولتی پلیرش نیستم زیاد) متوجه شدم که بهترین اتفاقی که برای این نسخه افتاد این بود که سازنده های برای پیشرفت دادن گیمپلی بازی به سمت گسترده کردن محیط بازی و پیچیده کردن مکانیزم های گیمپلی نرفتند. با یک هوش مصنوعی به شدت قوی + اساس قدرتمند گیمپلی نسخه های قبلی، یک کمپین خطی فوق العاده ازش در اوردند. دقت کرده باشید تمام بازیهای روز برای پیشرفت کردن تو گیمپلی نسبت به نسخه های قبلی هی سعی میکنند پیچیده تر و گسترده تر بشند ولی کوالیشن اینکار رو نکرد و به نظرم بزرگترین نکته مثبت بازی اینکه شما یک شوتر کاملا خطی قدرتمند رو مشاهده میکنید و تک تک لحظات بازی واقعا لذت بخش هست. البته مشکلات بخش داستان بازی + عدم نواری های قابل توجه رو باید تو نسخه بعدی برطرف کنند. البته کو اپ دو نفره در بخش سینگل پلیر در نبود همچین قابلیتی بین کلیت بازیهای روز به نظرم نکته مثبت حساب میشه.

8.5/10

Outlast + DLC

بهترین بازی ترسناک تاریخ. همین جمله ارزش بازی رو مشخص میکنه بازی به شدت ترسناکه و حرفیم توش نیست، هم ترس روانی و هم ترس لحظه ای بسیار زیادی داره که ناگذیر باید بترسید در خیلی موارد. گیمپلی بازی هم زیاد پیچیده نبود در عین سادگی به شدت جذاب بود. طراحی هنری بازی حرف نداشت و اینکه DLC بازی از لحاظ ترسناک بودن و از لحاظ اهمیت داستانی و هم از لحاظ کیفی از بازی اصلی خیلی جلوتر بود ! یکجورایی اصلا DLC انگار ادامه داستان بود ولی به اسم DLC داده بودند خلاصه که کلا 6.5 دلار خریدمش ولی ارزشش خیلی بیشتر از بازیهای شصت دلاری این نسل هست. از اونجایی که بازی اصلی در ماه اینده free میشه برای اعضای گلد، به شدت تجربه DLC بازی در کنار نسخه اصلی توصیه میشه. یکی از بهترین ip های نسل جدیده.

9/10

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
Ryse : Son Of Rome

گــــــرافیکــ گرافیکـــ و گـــــــرافیک
موجودیت این بازی بر پایه گرافیک ساخته شده و مایکروسافت میخواست قدرت کنسولشو به رخ همگان بکشه
به شخصه ، اخیــرا موفق شدم کنســول ایکس وان رو تهیه کنم به عنوان کنسول فرعی(خودم بیشتر رو پی اس فورم :v )
نشستم پای این بازی انحصاری
با اینکه خــعــلی از این بازی انتقاد شده بود و نمرات پایینی رو تو بسیاری از نقد ها گرفته بود ولی دل چرکین نشدم و بازیش کردم
بازی گرافیک خیره کننده ای داره ، کمپایی Crytek که رو کرایسیس کار کرده بود رو تو این پروژه عظیم کار کرده...
گیمر فقط تحت تاثیر گرافیک قرار میگیره ولی ... :|
ولـــی بقیه چیزا میزنه تو ذوق .. مثل مبارزات تکراری ، حتی دشمنان هم تکراری هستن ، ینی 95% دشمنان از اول بازی یه شکل و قیافه هستن :| ینی تهه ضدحاله
داستان بازی میتونست خوب باشه ولی مشکل روایت بازی بود که همش فلش بک میخورد
هوش مصنوعی دشمنان افتضاح بود
ولی در کنار گرافیک فوق العاده بازی ، شخصیت پردازی ماریوس و موسیقی متن هم خوب بود
در کل با اینکه بیشتر زمان بازی حوصلم سر رفت ولی خوشم اومد

نمره کل : 70/100

• Like
Reactions: Frobary and Cj_sa

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
DOOM
پلتفرم : X Box1
___
بعد از مدتی تونستم این بازیو رو ایکس وان تموم کنم...
خــب تمام گیمر های قدیمی این بازی رو میشناسن،مخصوصا ماها دهه شصتی ها باش خاطره داریم
دووم همون راهه نسخه های قبل رو ادامه داد
خون و کشتار و جهنم و شاتگان و هیجان و بکش بکش
شما اصلا از این بازی انتظار یک داستان هالیوودی رو نداشته باشید
بازی از همون اول با کشتار و خونریزی شروع میشه و همینجوری تا اخر ادامه داره
اگر دنبال هیجان هستید این بازی و تجربه کنید
نقاط قوت :
+گرافیک
+گیم پلی روان
+تنوع زیاد اسلحه ها و آپگرید آن
+هوش مصنوعی دشمنان
نقاط ضعف :
-داستان آبکی
-زیادی آسون بودن باس ها
تکراری شدن روند بازی
(مثلا کل جنگ بازی تو یه محیط بسته شروع میشه و یه خروار دشمن میریزن سرت تموم میشه)
کاش یکم خلاقیت به خرج میدادن :|
نمره : 70/100

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
Gears Of War 4
بعد از اتمام 4 سری قبلی گرز آف وار ، نشستم پای گرز چهار و دو شبه تمومش کردم
واقعا نمیدونم از کجاش شروع کنم به تعریف و تمجید
همه و همه چی خوب و فوق العاده کار شده بود
+داستان فوق العاده
+شخصیت پردازی منحصر فرد ، مخصوصا جایی که مارکوس رو دیدم ، مو به تنم سیخ شد ، به جرات میشه گفت یک کارکتر با ابوهت در دنیای گیم هستش
+موسیقی متن بی نظیر
+گرافیک دیوونه کننده
+گیم پلی ارتقاع یافته
+تنوع اسلحه ها ، دشمنان
+هوش مصنوعی فوق العاده دشمنان
+بــاس ها
بازی یک سری باگ گرافیکی داشت که اصلا به چشم نمیاد...
یکی از پوان های مثبت بازی ، ادامه دادن راه نسخه های قبل است
در بازی گیمر فقط تحت هیجان بالای بازی است،طوری که گذران ساعت رو نمیفهمد،از جنگ با ربات ها تا اسوارم ها...
بنظرم تمام گیمر ها باید این سری شاهکار رو تجربه کنند <3
نمره من : 100/100
مارکوس فینیکس <3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر