همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
اگه با اینترنت سیمکارت دانلود میکنید همینجوریه
اگه با ADSL هستید این DNS ها رو ست کنید درست میشه
8.8.8.8
8.8.4.4

اره با نت سیم کارت دانلود می کنم. سرعتش بیشتره شبی 50 گیگ میشه دانلود کرد. پس مجبورم از psx استفاده کنم.

به تمامی دوستان تبریک می گم ،
اگر درست فهمیده باشم تمامی این مشکلات cannot download و غیره مستقیما با هیلتر شدن در ارتباطه چون سیستم میخواد با یه لینک چیزی رو بگیره بعد یهو سیستم اینترنت ایران میبردش به صفحه پیوندها، حالا سیستم به کل فکر می کنه فایل خرابه

الان حتی خودم هم نمیتونم دستگاه رو اپدیت کنم و همین خطارو می گیرم

مثل اینکه همیشگی نیست. بعضی از لینک ها مشکل داره. مثلا دیشب پارت آخر bloodbore میرفت صفحه پیوند ها. ولی الان درست شده.

آخرین ویرایش:

hijklmno

کاربر سایت
Feb 26, 2018
11
سلام دوستان من بازی ریختم قانونی هر بازی 60 تومن.بعد این بازی ها قفل اند و برای باز شدنشون باید یه تست اینترنت کانکشن رو بزنم بعد قفل اش باز میشه، ولی بعضی وقت ها مثلا این بازی جی تی ای بود که تست اینترنت رو میزنم و بعد قفلش باز نمیشه و این پیام میاد کسی معنی اینو نمیدونه یا برای خودش اتفاق میفته؟:blink1::blink1::blink1:

Attachments

• IMG_20180310_160430.jpg
    IMG_20180310_160430.jpg
    180.7 KB · مشاهده: 26

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام دوستان من بازی ریختم قانونی هر بازی 60 تومن.بعد این بازی ها قفل اند و برای باز شدنشون باید یه تست اینترنت کانکشن رو بزنم بعد قفل اش باز میشه، ولی بعضی وقت ها مثلا این بازی جی تی ای بود که تست اینترنت رو میزنم و بعد قفلش باز نمیشه و این پیام میاد کسی معنی اینو نمیدونه یا برای خودش اتفاق میفته؟:blink1::blink1::blink1:
یعنی اینکه کس دیگه ای وارد اکانتتون شده
ظاهرا بازیتون ظرفیت۳ هستش و فروشنده این اکانت رو به چند نفر فروخته یا خودش استفاده میکنه

• Like
Reactions: Abolfazl3007

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
سلام دوستان این مشکل دانلود نکردن راه حلی نداره .من می خوام بازی دانلود کنم و حجمی نزدیک به 44 گیگ داره الان 2 روز هست که نتونستم موفق به دانلود بازی بشم.بعضی وقتا بعد 10 دقیقه به مشکل میخوره و دانلود متوقف میشه بعضی وقتا هم کلا بعد 1 دقیقه .dns هم عوض کردم ولی تأثیری نداشت.اینترنت هم از شاتل سرویس می گیرم

hijklmno

کاربر سایت
Feb 26, 2018
11
یعنی اینکه کس دیگه ای وارد اکانتتون شده
ظاهرا بازیتون ظرفیت۳ هستش و فروشنده این اکانت رو به چند نفر فروخته یا خودش استفاده میکنه
خدا یارو رو لعنت کنه صبر کن فردا بش میگم بی همه چیزا می نویسن بازی قانونی بعد این طوری میکنن فکر میکنن مردم نفهمن پدر سگا:rage::rage::rage::rage:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خدا یارو رو لعنت کنه صبر کن فردا بش میگم بی همه چیزا می نویسن بازی قانونی بعد این طوری میکنن فکر میکنن مردم نفهمن پدر سگا:rage::rage::rage::rage:
اگه بازی جدیدو 60 میدن که شاید قانونیم نباشه
ولی اون اروری که شما گذاشتی نشون میده غیرقانونی نیس وگرنه کامل باید بسته میشد تا الان
شما وقتی میخری میزنن ظرفیت 2 یا سه
اگه ظرفیت 2 خریدی که نباید با اون اکانت بازی کنی باید اکانتو فعال کنی بعد با یه اکانت دیگه بازی کنی
اگه ظرفیت 3 هست که ظاهرا به کس دیگه ای هم دادن
انتظار نداشته باشید کمتر از هزینه یه بازیو بدید و تمام امکاناتشو در دسترس داشته باشید وقتی کمتر هزینه میکنید امکانات کمتر و دردسر بیشترم دارید

• Like
Reactions: mehran2190

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سلام دوستان این مشکل دانلود نکردن راه حلی نداره .من می خوام بازی دانلود کنم و حجمی نزدیک به 44 گیگ داره الان 2 روز هست که نتونستم موفق به دانلود بازی بشم.بعضی وقتا بعد 10 دقیقه به مشکل میخوره و دانلود متوقف میشه بعضی وقتا هم کلا بعد 1 دقیقه .dns هم عوض کردم ولی تأثیری نداشت.اینترنت هم از شاتل سرویس می گیرم
در حال حاضر بهترین کار اینه بازی و اپدیت هاش رو با کامپیوتر دانلود کنید و بعد با برنامه psx انتقال بدید به کنسول.

• Like
Reactions: Abolfazl3007

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
نزدیک 27 gig کینگدم هارتس رو dl کردم الان ارور curupte data داد ،، البته ۱۰۰ بار این ارور ۴۰۳ قبلش داده بود،، راهی هست دوباره این حجمو dl نکنم؟!

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
سلام چطوری فیلتر توی پلی استیشن رو میشه دور زد میخوام اسپاتیفای رو اجرا کنم چند وقت پیش ی تاپیک دیگه دیدم یکی‌از دوستان گفته بود با گوشی با یک شبکه وصل شیم به اسپاتیفای ps4 اما بدون قندشکن توی ps۴ باز نمیشه ارور میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر