همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چند تا سوال درمورد ps4 و ps vita داشتم .
1- الان من داخل ps4 اکانت دارم که پلاس هست . اگر ps vita بخرم میتونم همین اکانت رو روی اون هم بالا بیارم یا فقط مختص یک دستگاه است؟
2- بازی های پلاس : من مثلا پلاس یک ساله واسه ps4 خریدم و ماهانه هم دوتا بازی رایگان واسش میاد . اگر ویتا هم داشته باشم دوتا بازی رایگان اون هم میشه استفاده کرد؟ در کل چهار تا بازی دارم هر ماه؟ یعنی پلاس اضافه واسه ویتا نباید گرفت؟ ممنون
سلام ، شما در کل می توانید از همان یک اکانت برای تمام دستگاه ها استفاده کنید منظورم PS3,PS4 ,Psvita هست. اگر هم پلاس باشه از تمام امکاناتی که بروی هر سه پلتفرم برای پلاس ارائه میشه می توانید استفاده کنید احتیاج به خرید پلاس اضافه ندارید.

• Like
Reactions: xxxmah

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان بابا یکییه جوابی بده بعد این اپدیت سونی من اصلا نمیتونم بازی کنم یا جویین پارتی شم
پینگم درسته دانلودم ثابت 600 ایناست دی ان اس هم دادم درست نشده خواهشن یکی بگه چیکار کنم برا هیچکس این مشکل پیش نیومده منو هی از پارتی میندازه بیرون تو psn

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
دوستان بابا یکییه جوابی بده بعد این اپدیت سونی من اصلا نمیتونم بازی کنم یا جویین پارتی شم
پینگم درسته دانلودم ثابت 600 ایناست دی ان اس هم دادم درست نشده خواهشن یکی بگه چیکار کنم برا هیچکس این مشکل پیش نیومده منو هی از پارتی میندازه بیرون تو psn
سلام دوست من ! ببینم نت شما پارس انلاین نیست احیانا ؟ چون پارس انلاین الان مشکل شبکه ای داره ! و تا اخر خرداد یا حتی تیر ماه هم این مشکل پا برجاس متاسفانه ! البته این حالت شامل همه جا و همه کاربران نمیشه ! ولی خب خودشون میگن پهنای باند کم اوردیم و این مشکل بر میگرده به زیر ساختو از این حرفا !

من بعد از پرس و جو اینطور متوجه شدم که الان مشکل نت هست تو ایران ! یعنی اینترنتها اذیت هستند ! و درست هم بعد از این اپدیت این مشکل ها بوجود اومدند ! که شک خیلی از بچه ها به این اپدیت رفته ! البته یه همچین مشکلی از طرف فریمور جدید سونی گذارش نشده ! پس بر میگرده به نت کوفتی ما تو ایران :|

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوست من ! ببینم نت شما پارس انلاین نیست احیانا ؟ چون پارس انلاین الان مشکل شبکه ای داره ! و تا اخر خرداد یا حتی تیر ماه هم این مشکل پا برجاس متاسفانه ! البته این حالت شامل همه جا و همه کاربران نمیشه ! ولی خب خودشون میگن پهنای باند کم اوردیم و این مشکل بر میگرده به زیر ساختو از این حرفا !

من بعد از پرس و جو اینطور متوجه شدم که الان مشکل نت هست تو ایران ! یعنی اینترنتها اذیت هستند ! و درست هم بعد از این اپدیت این مشکل ها بوجود اومدند ! که شک خیلی از بچه ها به این اپدیت رفته ! البته یه همچین مشکلی از طرف فریمور جدید سونی گذارش نشده ! پس بر میگرده به نت کوفتی ما تو ایران :|
بابا الان باید شکایت کرد باید جایی گفت دیگه چیکار باید کرد الان یه ماه دو ماهه بابا مثل ادم نمیتونم بازی کنم بعضی دوستام این مشکلو داره بعضی ها نه من نتم مخابراته

• Like
Reactions: Debronee

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
بابا الان باید شکایت کرد باید جایی گفت دیگه چیکار باید کرد الان یه ماه دو ماهه بابا مثل ادم نمیتونم بازی کنم بعضی دوستام این مشکلو داره بعضی ها نه من نتم مخابراته

بله دوست من ! من خودم دارم ماهی 250 تومن پارس انلاین میدم و به این شکل نتم مشکل داره ! البته نه به شدت شما ولی خب هی DC میشم ! پسرخاله خودم که تازه تهران هم هست اونم پارس انلاین داره ! اصلا نمیتونه بیشتر از 5 دقیقه توی بازی بمونه ! والا ما از جانب خودمون دعواهامونو کردیم ! ولی خب دهن مارو با 2 جواب میبندن هر بار ! یکی میگن گذارشی از مشکل اعلام نشده به ما ! شما برو مدم رو چک کن :| یکیم میگن از مخابراته منطقتون هست مشکل به ما ربطی نداره ! :| چی بگم والا برادر بزرگ بنده که تو کار شبکه و اینترنت اینها وارد هست به مرکز پارس انلاین زنگ زده بود دیروز دادو بیداد اونا گفتن که تا اون زمانهایی که گقتم ممکنه مشکل پابرجا باشه متاسفانه ! :| ... واقعا یعنی الان یه تفریح سالم و خوب داریم اونم اینطوری شده مایع عذاب بخدا ....

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
بله دوست من ! من خودم دارم ماهی 250 تومن پارس انلاین میدم و به این شکل نتم مشکل داره ! البته نه به شدت شما ولی خب هی DC میشم ! پسرخاله خودم که تازه تهران هم هست اونم پارس انلاین داره ! اصلا نمیتونه بیشتر از 5 دقیقه توی بازی بمونه ! والا ما از جانب خودمون دعواهامونو کردیم ! ولی خب دهن مارو با 2 جواب میبندن هر بار ! یکی میگن گذارشی از مشکل اعلام نشده به ما ! شما برو مدم رو چک کن :| یکیم میگن از مخابراته منطقتون هست مشکل به ما ربطی نداره ! :| چی بگم والا برادر بزرگ بنده که تو کار شبکه و اینترنت اینها وارد هست به مرکز پارس انلاین زنگ زده بود دیروز دادو بیداد اونا گفتن که تا اون زمانهایی که گقتم ممکنه مشکل پابرجا باشه متاسفانه ! :| ... واقعا یعنی الان یه تفریح سالم و خوب داریم اونم اینطوری شده مایع عذاب بخدا ....
باز اگه کسی راهی روشی داشت لطفا بگه یا میتونی کاری کنه یا از مدیران جمع بشن یه درخواستی بکنن

• Like
Reactions: Debronee

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
این مشکلات فقط و فقط برمیگرده به اینترنت شما 8->
خوب من ده نفر میشناسم که این مشکل بعده اپدیت اومده خواهشن اطلاع از چیزی ندارین جواب ندین این یه مشکلی هست که حتی دوست های من از کل کشور این مشکلو دارن که تو یه پارتی هستمیم هی میندازه بیرو مارو

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام . دوستان میشه با اینترنت 4 g ایرانسل بازی کرد؟ سرعت و پینگش خیلی خوبه
به هیچ وجه...در صورت استفاده ، مدام لگ و تو بازی دیسکانت میشی.

بازی من انچارتد ریجن 2 هست..اگر 2 روز دیگه DLC بدن برای بازی و با توجه به این که اکانت من ریجن 1 هست من میتونم با خرید گیفت از امریکا اکانت ریجن یک رو شارژ کنم و بخرم DLC رو و مپ رو با اکانت ریجن 2 دانلود کنم ؟ یا این که حتما باید خرید dlc رو هم با اکانت ریجن 2 اروپا انجام بدم؟
دوستان یه جواب 100% درست میخوام..ممنونم.

Last edited by a moderator:

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
305
بازی من انچارتد ریجن 2 هست..اگر 2 روز دیگه DLC بدن برای بازی و با توجه به این که اکانت من ریجن 1 هست من میتونم با خرید گیفت از امریکا اکانت ریجن یک رو شارژ کنم و بخرم DLC رو و مپ رو با اکانت ریجن 2 دانلود کنم ؟ یا این که حتما باید خرید dlc رو هم با اکانت ریجن 2 اروپا انجام بدم؟
دوستان یه جواب 100% درست میخوام..ممنونم.
شما هرچیز اضافه ای که میخوای بگیری باید با ریجن بازیت یکی باشه. اگر بازیت ریجن 2 هست باید با اکانت ریجن 2 براش dlc بگیری.

• Like
Reactions: Black Roz

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام و ارادت دوستان
یه راهنمایی میخواستم از عزیزان
من بازی آنچارتد 4 را روی اکانت خودم قانونی خریدم حالا دوستم هم میخواد شیر کنه رو کنسولش چون 2 نفری خریدیم حالا دقیقا باید چیکار کنم ؟؟
من از اکانت خودم باید ساین اوت کنم یا نه؟؟
من میخوام این بازی رو کنسول خودم ظرفیت 2 باشه و رو کنسول دوستم ظرفیت 1 دقیقا چیکار باید انجام بدم ؟؟
یه سوال دیگه : چندتا اکانت هکی دارم میخوام حذفشون کنم چون بعضی بازیاشون قفل شدن از کجا بفهم رو این اکانت چه بازیایی هست که اشتباهی پاکشون نکنم؟؟؟؟
خیلی تشکر از راهنماییتون

آخرین ویرایش:

aminkarimir

کاربر سایت
Jul 21, 2013
14
سلام.دوستان من یک اکانت شیرینگی ظرفیت سوم گرفتم. یک userجدید باز کردم اون ایمیل و پسورد زدم.حالا من روی اکانت خودم پلاس دارم و اکتیو پرایمری هستش حالا میخوام روی userجدید پلاس داشته باشم بتونن انلاین با دوستام بازی کنم چیکار باید بکنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
سلام.دوستان من یک اکانت شیرینگی ظرفیت سوم گرفتم. یک userجدید باز کردم اون ایمیل و پسورد زدم.حالا من روی اکانت خودم پلاس دارم و اکتیو پرایمری هستش حالا میخوام روی userجدید پلاس داشته باشم بتونن انلاین با دوستام بازی کنم چیکار باید بکنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه اکانت خودت پریمری هست و پلاس داره اکانت دوم به پلاس نیاز نداره ! بدون پلاس هم میتونی باهاش انلاین بزنی

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام من امروز یه مشکلی پیدا کردم نمیدونم چیکارکنم!!!
راحت به psn وصل میشم حتی از اکانتم sign out و sign in گردم با پشتیبانی نتمم تماس گرفتم مشکلی نبود.هربازی میزنم رو قسمت مولتیش میگه به psn وصل نیستی!چندتا بازی رو تست کردم اصلا مولتی هیچ بازی رو نمیتونم انجام بدم ولی psn وصله چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر