همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دوستان اگر مودم Vpn دار بخرم کلا همیشه با Vpn آمریکا نتم وصل باشه خطر بن و بلاک و اینا تو همه چی کمتر میشه دیگه درسته ؟ حالا نه برای فقط پلی استیشن . بعد استفاده از Vpn که خودش باعث بلاک شدن و بن شدن نمیشه به نظرتون ؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من تازه یک ps4 خرید و با نت ایرانسل آنلاین بازی میکنم دیروز میخواستم با یکی از دوستام ک از پارس آنلاین سرویس میگیره coll of duty black ops4 بازی کنم ک متاسفانه نمیزاشت ب نظرتون مال nat type میشه یا چیز دیگه؟
ولی پارتی چت ک ساختم راحت جوین شد و حتی تو بازی Apex هم تونستیم با هم بازی کنیم فقط coll of duty را نتونستیم!!!!
قبلا ک xbox داشتم با دوستم رینبو بازی میکردیم نت من هم ایرانسل بود اون هم پارس آنلاین بود.

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
یه مشکل عجیبی برام پیش اومده!
تا دیرو با نت adsl به دستگاه وصل میشدم و بازی میکردم یهو دیشب نشد زنگ زدم پشتیبانی گفتن اختلال بوجود اومده جالبه بعدش تونستم با نت گوشی به دستگاه وصل بشم ولی الان از صبح هر کاری میکنم نمیتونم دیگه دستگاه رو به نت خونه وصل کنم!هی آی پی میخواد و دستی هم تنظیم میکنم وصل نمیشه در حالیکه به راحتی به نت موبایل وصل میشه.موبایلمو و تبلت و پی سی هم وصل میشن به نت خونه!زنگ زدم پشتیبانی میگه بلد نیستیم.کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟نتم هم آسیاتک هست.

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
کسی راجب مشکلم نظری نداره؟؟
بعضی از بازی ها برای nat type محدودیت دارن مثلا نمی زارن نت تایپ ۳ به کسی وصل شه به خاطر همینه شما نمی تونین با دوست COD بازی کنی
اگه با اینترنت ایرانسل گوشی بازی می کنی راهی برای تغییر nat type نیست ولی اگه مودم ایرانسل داری می تونی nat type رو تغییر بدی اموزشش تو اینترنت هست

1377ahmadreza

عضو جدید
Jul 1, 2019
2
با سلام وخسته نباشید به کلیه ی اعضای سایت
من یسوال داشتم واون هم اینه که از پلی استور از طرق گیفت کارت یک سری اپشن خریدم که اکانت امریکا هستش الان که دانلود کردم توی waiting to install گیر کرده ومیزنم روش میره تو صفحه استور .
اینم بگم که بازی رجین دو هستش .
راه حلی هست که بگید ممنون میشم ازتون

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
با سلام وخسته نباشید به کلیه ی اعضای سایت
من یسوال داشتم واون هم اینه که از پلی استور از طرق گیفت کارت یک سری اپشن خریدم که اکانت امریکا هستش الان که دانلود کردم توی waiting to install گیر کرده ومیزنم روش میره تو صفحه استور .
اینم بگم که بازی رجین دو هستش .
راه حلی هست که بگید ممنون میشم ازتون
سلام، برای هر بازی با هر ریجنی باید محتوا از همون ریجن بخرید. یعنی برای بازی ریجن ۲ باید با اکانت اروپا محتوای اضافه میخریدید. متاسفانه هیچ راهی نداره بتونید از محتوای اضافه با ریجن مشخص روی بازی با ریجن متفاوت استفاده کنید.
به نظرم با چت سونی ارتباط برقرار کنید و بگید مبلغ خرج شده برای محتوای اضافه رو ریفاند کنن.

1377ahmadreza

عضو جدید
Jul 1, 2019
2
ممنون میتونید بگید دقیقا چی براشون بفرستم که این مبلغ رو ریفایند کنن اخه من ی کاربر تازه وارد سونی هستم زیاد از این چیزا سر در نمی یارم ،با تشکر.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
ممنون میتونید بگید دقیقا چی براشون بفرستم که این مبلغ رو ریفایند کنن اخه من ی کاربر تازه وارد سونی هستم زیاد از این چیزا سر در نمی یارم ،با تشکر.

دوست عزیز این کار حتمی نیست و طرف قانع نشه پس نمیده.
اون استوری که ازش خریدی باید به پشتیانی ش پیغام بدی با چت کنی باهاشون و توضیح بدی که بازیت ریجنش2 بوده و تو اشتباهی واسه ریجن 1 خرید کردی!
بعید میدونم پس بدن چون این شرایط و توضیح دادن همه جا.

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
....::::فوری::::....
سلام دوستان . من اینترنت مبین نت دارم که از نوع نت تایپ ۲ مدیریت هستش. نمیتونم با کسایی که نت تایپ ۳ دارن بازی فایتینگ کنم . میخواستم ببینم اگه آیپی استاتیک بگیرم نت تایپ من open خواهد شد . سپاس

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
سلام دوستان ۲ تا سوال داشتم
اولی‌:آیا می‌شه بازی‌های رو که خودمون از شاپ سونی گرفتیم پس بدیم من یه بازی ۵۷ پوندی گرفتم اصلا خوشم نیومد
۲:آیا بازی‌های ps3 رو می‌شه روps4 اجرا کرد یا نه?

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
سلام،من سوال دارم لطفا اگه ممکنه هرکسی وارده جواب بده ممنون میشم.من به تازگی مغازه زدم و سوالم اینه که من وقتی یک اکانت بازی از psn میخرم،این سه ظرفیت بازی رو چند بار میتونم بفروشم،در واقع میخوام بدونم هر ظرفیت رو به چند نفر میتونم بدم مثلا ظرفیت ۱ رو میتونم به چن نفر بفروشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر