همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
من اکانتام رو کنسولم اکتیو نمیشه در حالی که رو هیچ کنسولی قبلا اکتیو نکرده بودم! از طریق سایت هم اقدام میکنم باز هم جواب نمیده!

AlirezaK

کاربر سایت
Feb 24, 2017
99
دوستان ببخشید یه سوال داشتم میخواستم ببینم آیا امکانش هست بازی رو که تو پلی استور خریداری کردیم پس داد مثلا اشتباه خرید کردم و پس بدیم و پولش بره تو اکانتمون ؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
دوستان ببخشید یه سوال داشتم میخواستم ببینم آیا امکانش هست بازی رو که تو پلی استور خریداری کردیم پس داد مثلا اشتباه خرید کردم و پس بدیم و پولش بره تو اکانتمون ؟
اره میشه ، اگه با چت ساپورتشون تماس بگیری و بازی رو هم دانلود نکرده باشی احتمالش زیاده که مشکلت رو حل کنن ، ولی باید بازی رو دانلود نکرده باشی . . .

• Like
Reactions: saeed_sg

AlirezaK

کاربر سایت
Feb 24, 2017
99
اره میشه ، اگه با چت ساپورتشون تماس بگیری و بازی رو هم دانلود نکرده باشی احتمالش زیاده که مشکلت رو حل کنن ، ولی باید بازی رو دانلود نکرده باشی . . .
نه بازی رو دان نکردم اگه شما میدونی لطف میکنی تو خصوصی راهنماییم کنی ممنون میشم ازت

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین

نه نمیشه داداش مگه تایلنده :D

Farhanmajidi

کاربر سایت
Dec 22, 2018
16
سلام دوستان خواهشا هر کس بهترین سایت یا کانال با مناسب ترین قیمت برای خرید psn card میشناسه توی خصوصی بهم معرفی کنه میخوام hitman 2 تخفیف خورده رو بخرم
سلام من یک ایت پیدا کردم امروز شما چیزی پیدا نکردی منم میخام بخرم گیفت 10 دلاری میده 100 تومن ولی دودلم یک وقتی هکی نباشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

آی دی PSN یکی از دوستام هک شده، بعد اومدن پسورد و عوض کردن، با ساپورت سونی که صحبت کرده گفتن حتما باید با پشتیبانی تلفنی صحبت کنید برای رفع این مشکل! راه دیگه ای نداره برای درست شدنش؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
سلام

آی دی PSN یکی از دوستام هک شده، بعد اومدن پسورد و عوض کردن، با ساپورت سونی که صحبت کرده گفتن حتما باید با پشتیبانی تلفنی صحبت کنید برای رفع این مشکل! راه دیگه ای نداره برای درست شدنش؟

توی live chat سونی صحبت کنه و شماره تلفن و ایمیل و . . . رو میگیرن ازش و درستش میکنن!

نمیتونه پسورد رو ریست کنه ؟ اگر Trouble Signing In رو انتخاب کنه میتونه پس ورد رو ریست کنه و یه لینک میفرستن به ایمیلش . . .

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستان یک سوال من الان هر کاری میکنم اپدیت بازی دانلود میشه اما اینستال نمیشه سه مدل نتم عوض کردم اما نشد دلیلش چی میتونه باشه؟
ممنون

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان یک سوال من الان هر کاری میکنم اپدیت بازی دانلود میشه اما اینستال نمیشه سه مدل نتم عوض کردم اما نشد دلیلش چی میتونه باشه؟
ممنون
خیلی متوجه منظورتون نشدم. ولی مثلا اگه ورژن CUSA (یا تقریبا همون ریجن) فایلها به هم نخوره و شما به طریقی بزنی دانلود بشه ، دانلود میشه ولی مینویسه waiting to install . اگه مشکلتون شبیه این باشه مربوط به ریجن میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر