امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم چند نفر The Surge رو بازی کردن اما به نظرم یکی از بهترین بازی‌هایی هستش که کسی بازی نکرده یا خیلی کم بزی کردن. همه از جمله خودم فکر میکنن این بازی هم مثل ساخته قبلیشون Lord of the Fallen ضعیف هستش. اما به شدت خوش ساخت هستش و صرفا یه کپی از سولزبورن نیست!
کلی المان گیم‌پلی مخصوص خودش رو داره که مهمترینش قطع اعضای بدن دشمنا و به دست آوردن آرمور ست‌های مختلف ازین روش هستش و همچنین به دست آوردن سلاح‌هاشون! یعنی شما از هر آرمور و اسلحه که خوشت بیاد به راحتی میتونیبه دستش بیاری :D واقعا حرکت به شدت جالبی بود. مبارزات کاملا نرم و رَوون هستن و همچنین کاملا بروتال! تنوع سلاح و آرمورها چه از نظر ظاهری چه کاربردی خیلی عالی هستش. بالانس خوبی هم برقرار کردن مخصوصا برای سلاح‌های مختلف. راحت میتونید هر مقطع از بازی رو با سلاحی که دوس دارید برید چون لول آپ کردنشون هم سخت نیست!
گرافیک بازی خوبه. روی پرو ۶۰فریم میده و افت فریم اذیت کننده‌ای ندیدم! طراحی محیط‌ها خیلی خوبه و یه جاهایی کاملا حس Dead Space میده که خیلی دوس داشتم! باس‌های بازی هم خیلی خوب طراحی شدن و طبق معمول این سبک هر باس ۲ یا ۳فاز داره که قلقشونو بگیری مشکلی نخواهی داشت. Dlc هم خیلی خوب و جالب بود هم از لحاظ داستانی هم انمی‌های جدید و کلی آرمور و سلاح جدید!
داستان و روایتش هم اوکی بود. تنها مشکل من با بازی این بود که یه جاهایی واقعا گیج میشدی چون زیاد پیش میامد که مجبور بشی برگردی و راه جدید رو باز کنی بری. اگه حواستو جمع نمیکردی مدت طولانی اسکل میشدی :D
در مجموع ۲باری که تمومش کردم واقعا لذتبخش بود برام و توصیه میکنم اگه این سبک رو دوس دارین تجربه کنینش

9/10

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
Killzone Shadow Fall
یک ماهه رو دستگاه است روزی نیم ساعت بازی میکردم تا بالاخره امروز تموم شد...برای منی که هیچ تجربه ای از نسخه های قبلی ندارم باید بگم بی خود ترین بازی بود که انجام دادم:D بازی بشدت خسته کننده است و هیچ جهشی برای ادامه بازی منتقل نمیکنه :| تنها نکته های مثبت هم این که گرافیک بازی بشدت بالا بود و طراحی و شوتینگ بازی بشدت لذت بخش بود تنها دلیلی هم که از بازی یک ذره خوشم اومد همین شوتینگ بازی بود ولی در کل حیف 46 گیگ دانلود :|:|:|
4/10

• Like
Reactions: s.1

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
Killzone Shadow Fall
یک ماهه رو دستگاه است روزی نیم ساعت بازی میکردم تا بالاخره امروز تموم شد...برای منی که هیچ تجربه ای از نسخه های قبلی ندارم باید بگم بی خود ترین بازی بود که انجام دادم:D بازی بشدت خسته کننده است و هیچ جهشی برای ادامه بازی منتقل نمیکنه :| تنها نکته های مثبت هم این که گرافیک بازی بشدت بالا بود و طراحی و شوتینگ بازی بشدت لذت بخش بود تنها دلیلی هم که از بازی یک ذره خوشم اومد همین شوتینگ بازی بود ولی در کل حیف 46 گیگ دانلود :|:|:|
4/10
اگه تنها دلیلت برا ادامه بازی شوتینگش بوده سر این جریان این بوده که نسخه های پیش رو بازی نکردی مخصوصا نسخه دومش اگه بازی میکردی میفهمیدی چطوری گند زدن به اون شوتینگ سنگینش و همون لحظه بازی رو پاک میکردی:D
کلا تیم اصلی گریلا اومده به تیم فرعیش گفته ما یه بازی داریم به نام کیلزون یه دوتا تریلر ازش نگاه کنید یه نسخه ازش بسازید:|
من تنها دلیلی که بهم اجازه داد بازی رو تموم کنم این بود که دارم چیزی غیر از کیلزون بازی میکنم:D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
نمیدونم چند نفر The Surge رو بازی کردن اما به نظرم یکی از بهترین بازی‌هایی هستش که کسی بازی نکرده یا خیلی کم بزی کردن. همه از جمله خودم فکر میکنن این بازی هم مثل ساخته قبلیشون Lord of the Fallen ضعیف هستش. اما به شدت خوش ساخت هستش و صرفا یه کپی از سولزبورن نیست!
کلی المان گیم‌پلی مخصوص خودش رو داره که مهمترینش قطع اعضای بدن دشمنا و به دست آوردن آرمور ست‌های مختلف ازین روش هستش و همچنین به دست آوردن سلاح‌هاشون! یعنی شما از هر آرمور و اسلحه که خوشت بیاد به راحتی میتونیبه دستش بیاری :D واقعا حرکت به شدت جالبی بود. مبارزات کاملا نرم و رَوون هستن و همچنین کاملا بروتال! تنوع سلاح و آرمورها چه از نظر ظاهری چه کاربردی خیلی عالی هستش. بالانس خوبی هم برقرار کردن مخصوصا برای سلاح‌های مختلف. راحت میتونید هر مقطع از بازی رو با سلاحی که دوس دارید برید چون لول آپ کردنشون هم سخت نیست!
گرافیک بازی خوبه. روی پرو ۶۰فریم میده و افت فریم اذیت کننده‌ای ندیدم! طراحی محیط‌ها خیلی خوبه و یه جاهایی کاملا حس Dead Space میده که خیلی دوس داشتم! باس‌های بازی هم خیلی خوب طراحی شدن و طبق معمول این سبک هر باس ۲ یا ۳فاز داره که قلقشونو بگیری مشکلی نخواهی داشت. Dlc هم خیلی خوب و جالب بود هم از لحاظ داستانی هم انمی‌های جدید و کلی آرمور و سلاح جدید!
داستان و روایتش هم اوکی بود. تنها مشکل من با بازی این بود که یه جاهایی واقعا گیج میشدی چون زیاد پیش میامد که مجبور بشی برگردی و راه جدید رو باز کنی بری. اگه حواستو جمع نمیکردی مدت طولانی اسکل میشدی :D
در مجموع ۲باری که تمومش کردم واقعا لذتبخش بود برام و توصیه میکنم اگه این سبک رو دوس دارین تجربه کنینش

9/10
خیلی قشنگ بود من پلاتش کردم..حیف که زود تموم شد فقط

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
Mafia 3​

بالاخره بعد کلی کلنجار رفتن و فری شدن رفتم سراغش..انتظار زیادی هم نداشتم اما بازی واقعا بده!برای منی که با مافیا بزرگ شدم و خاطره های خوبی با 1 و حتی 2 داشتم این فاجعه بود.
از گرافیک بخوام بگم کات سینا خوبن ولی دهنا گشاده یکم !تو RT هم اصلا در سطح این نسل نیست ..
اینترفیس و محیط بازی منو یاد افتضاح godfather 2 انداخت !شلوغ و بی هدف,رو کله هر کی یه ایکان ماموریت و چرت و پرت
نکته عجیب تعداد باگ های بالا بعد دو سال ریلیز گیمه!حس می کنم بازی تو الفا ریلیز رسمی شده و با اپدیتا نهایت تا بتا رسوندنش ..طراحی بد و تعداد کم ماشین ها, ووو مشکلات دیگه این بخشه
موسیقی بازی خوبه ایراد نمیشه گرفت جز استیشن های کم
گیم پلی هم ماموریت های تکراری و خسته کننده اول بازی ادمو تا مرز دیلیت بازی پیش میبره..شوتینگ بد نبود به نظرم و اسلحه ها خوب و واقع بینانه طراحی شدن.
داستان شروع خوبی داشت و تویست جالبی داشت همون اول ولی شخصیت اصلی سیاه پوست برا مافیا؟!
با این وضع که داریم پیش میریم احتمالا نسخه بعد شخصیت female خواهد بود,نه اینکه مشکلی داشته باشم با چنین چیزی اما نه تو مافیا...

5.5/10
شاید اگه اسم بازی چیز دیگه بود (مثل سیاهپوست و تبعیض یا the good the bad the racism یا حتی Revenge) شاید یکی دو نمره بیشتر میگرفت!اما به اسم مافیا همینم زیادشه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
doom
نمیدونم چرا بازی رو نتونستم نیم ساعت هم تحمل کنم.نمیخوام فن های doom رو ناراحت کنم.
شوتینگ بازی اصلا برام جذاب نبود.سنگینی اسلحه ها رو موقع شلیک کردن اصلا حس نمیکردی!!!در واقع اسلحه ها حس خوبی موقع شلیک کردن بهت نمیدادن.فینیشرها هم انچنان جذابیتی برام نداشتن. گرافیک هم خوب بود ولی مرتبا screen tearing بوجود میاد که شدیدا منو از بازی زده کرد تو همون نیم ساعت بازی کردن.من چون با سیستم صوتی سینمایی پیشرفته بازی میکنم صداگذاری بازی هم اصلا جالب نبود.بیشتر صدای موزیک رو حس میکردی تا صدای اسلحه ها رو..
من شوترهایی مثل کیلزون 2 و3 رو ترجیح میدم.در کل از فن های doom هم عذر خواهی میکنم اگر ناراحتشون کردم با این نقد.

آخرین ویرایش:

pouria1995

کاربر سایت
Feb 28, 2018
9
سلام دوستان.من بسته الحاقی blood borne رو بازی نکردم به نظرتون بین خرید blood borne complete edition و nioh و monster hunter world کدوم رو انتخاب کنم؟
(جدیدا هر بازی میکنم برام خسته کننده میشه خیلی کم پیش میاد یه بازی منو پای خودش نگه داره)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان.من بسته الحاقی blood borne رو بازی نکردم به نظرتون بین خرید blood borne complete edition و nioh و monster hunter world کدوم رو انتخاب کنم؟
(جدیدا هر بازی میکنم برام خسته کننده میشه خیلی کم پیش میاد یه بازی منو پای خودش نگه داره)
درود
اینجا جای این سوال نیست ولی در جوابت بگم اگر خوده نسخه ی معمولی بلادبورن رو قبلا بازی کردی دیگه پولتو جای nioh بده ، چون با این وضع قیمت ها و دلار خرید یه بازی جدید بصرفه تره تا خرید یک بازی ، فقط به خاطر dlc !
البته شایعاتی راجب فری شدن nioh برای دارندگان پلاس برای ماه اینده در رسانه پخش شده که اگر پلاس دارین بهتره دست نگه دارید تا 10 روز دیگه و از صحت خبر مطمئن شید!
----
----
----
برای اینکه اف تاپیک نباشه:D
چند وقت پیش dlc های ویچرو تمام کرد
راجب CPR چی بگم؟؟؟؟B-(
باور کنید بدون اغراق نمیکنم محیط فوق‌العاده و بی‌نهایت زیبا و چشم‌نواز B&W هوش رو از سر ادم میبره!
زیباترین لوکیشینی که تا حالا باهاش رو به رو شدم!!

یک شهر خوش آب و رنگ‌ و چشم نواز با کلی محیط زیبا که هر چند متری بی اختیار دقایقی اونجا خشکم میزد و مناظر رو دید میزدم
چه داستانی چه پایان هایی!!!
برخلاف بازی اصلی که به راحتی رو درجه سختی اخر اونو تمام کردم ، B&W رو نتونستم:D:-"
این Gwent باز هم واسم فوق العاده لذت بخش بود:x
هارد کنسول پر شد انقدر از محیط شات گرفتم:-":|

PS_Messages_20180920_095721.jpg

PS_Messages_20180920_095455.jpg

PS_Messages_20180920_095504.jpg

pouria1995

کاربر سایت
Feb 28, 2018
9
ممنون از جوابتون
آخه شنیدم که دی ال سی بلاد بورن خیلی خوبه و گفتم که به همین بهانه دوباره بلاد رو بازی کنم چون فقط یک بار تمومش کردم.از طرفی چند تا ویدئو از nioh دیدم و میترسم بازی خشک و بی روح باشه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
ممنون از جوابتون
آخه شنیدم که دی ال سی بلاد بورن خیلی خوبه و گفتم که به همین بهانه دوباره بلاد رو بازی کنم چون فقط یک بار تمومش کردم.از طرفی چند تا ویدئو از nioh دیدم و میترسم بازی خشک و بی روح باشه
مقایسه ni-oh با بلادبون مثل یک جک میمونه! نه اتمسفر درست حسابی داره، نه گرافیک و نه داستان خوبی! دقیقا 4 ساله دارم پشت سر هم بلادبورن بازی میکنم! اصلا تموم شدنی نیست! الان هم لولم بیش از 400 هست تا رسیدن به لول 544 که لول اخر هست فکر کنم باید 2 سال دیگه بازی کنم!:((:)):| در صورتی که ni-oh بعد 100-150 ساعت اصلا ارزش تکرار نداره
بعدش خفن ترین و سخت ترین کل باس های بلادبورن تو دی ال سی اش هست!!! 6-7 تا از خفن ترین سلاح های کل بازی هم برای دی ال سی هست! دی ال سی در حدود 4 ساعت گیم پلی داره، ولی ایتم های ارزشمند و باس های خفن ارزش تکرارش رو در حد 20 ساعت بالا میبره، در ضمن شخصا وقتی که اومد سر همون باس اولش یک ماه موندم اینقدر سخت بود! چند تا هم خط داستانی داره...در کل من کل سری سولز و بلاد بورن رو جویدم اصلا از ni-oh با اون باس های خرابکش خوشم نیوند:D$-)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
marvels-spiderman-ps4-charact.jpg
Spider Man
جدید ترین عنوان اینسامنیاک گیم همون مهره ی گمشده ای بود که چندین و چند سال طرفدارای شخصیت مرد عنکبوتی دنبالش میگشتن و بالاخره سال 2018 اتفاق افتاد . بازیی که از هر لحاظ و از هر زاویه که بخوایم بهش نگاه کنیم روون بودن از سر و روش میباره سازنده بازی به شکل استادانه المان های سری بازی بتمن ارخام رو با المان های جدید مرد عنکبوتی ادقام کرده و نتیجش شده یـ غذای اب دار و خوشمزه که از هر لحظه ی مزش که زیر زبونمون میاد لذت خواهیم برد . بازی به لطف سیستم تار اندازی منطقی و بر طبق فیزیک واقع گرایانه و انمیشن های به شدت روون بازی تجربه به شدت جدیدی رو از کند و کاوش در محله منهتن نیوورک به ارمغان میاره و به جد میشه گفت نه تنها تا انتهای بازی خسته کننده نمیشه بلکه بیشتر و بیشتر ادم رو ترغیب به تار پرتاب کردن و این ور اون ور رفتن داخل شهر میکنه . سیستم آپگرید و گجت های متنوع بازی تا اخرین لحظه بازی ما رو همراهی میکنن واسه همین تا اخرین لحظه شما رو ترغیب به پیشروی در بازی میکنه و بعد از تموم شدن بازی واقعا احساس نمیکنید که چیزی بیهوده توی بازی قرار داده شده داستان بازی با اینکه خیلی عالی شروع میشه ولی در اواسط کمی کند پیش میره و اواخر اوج میگیره ولی با این حال به نظرم یکی دوتا سکته خفیف میزنه در مجموع خیلی خوب روایت میشه هرچند که جای کار بیشر داشت ولی با پایان بندی نسبتا راضی کننده ته بازی بسته میشه و مارو در خماری قسمت بعدی میزاره ....
9.7/10

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
MARVEL'S SPIDER-MAN ------ 9.5

بدون شک یکی از بالاترین Production Value ها رو بین تمامی بازیها داره و مشخصه که خیلی براش زحمت کشیده شده که از هر نظر در بالاترین سطح ممکن باشه .
گیمپلی بازی هم در بخش Traversal و هم Combat خیلی رَوون و جذاب و متنوع هست و حس فوق العاده ای داره .
منهتن خیلی زنده و شلوغ و عالی طراحی شده و لذت Swinging رو بشدت بالا برده .
داستان بازی خیلی پیچیده و غافلگیر کننده نیست ولی در عین سادگی جذابه و خوب پیش میره و کرکترها و Voice Acting هم خیلی خوبه. ضمن اینکه پتانسیل بالایی برای شماره های بعدی داره.
گرافیک هم که برای یک بازی Open World فوق العاده ست و اگر بهترین نباشه یکی از بهترینهاست . انیمیشن ، نورپردازی ، تکسچرها ، Anti Aliasing ، فریم ریت ، Level of Detail و Draw Distance همگی عالی هستند .

واقعا نکته منفی قابل ذکری نداره که بگم ، اگه بازی یکم طولانی تر بود و Side Quest ها عمق بیشتری داشتند حتما شایسته‌ی 10 بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنون از جوابتون

به نظرم NioH رو حتما تجربه کن چون خصوصیات خاص خودشو داره و نیازی نیست با بلادبورن مقایسه بشه و سطحش پایین بیاد. به همین اندازه The Surge هم کاملا ارزش بازی کردن داره. در عالی بودن dlc بلادبورن شکی نیست اما اگه تونستی NioH رو هم تست بزن. گیم‌پلی بسیار خوب و عمیقی داره و به مدت بسیار زیادی سرگرمت میکنه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خوب منم یه بازی جدید رو که هیچکس تا به حال تو این تاپیک نقدش نکرده نقد کنم
Witcher 3: Wild Hunt:D

میدونم خیلی دیره منتها من قبلا بازی رو روی PC حدود 500 ساعت بازی کرده بودم. اینکه میگم 500 ساعت واقعا بی اقراقه دقیقا استیم ساعتهای بازی کردن رو 700 اعلام میکنه که من 200 هم وقت تلف شده حساب کردم. 4 بار کامل با تمام بسته های الحاقی و کلی ماموریتها و کانترکتهای اضافی

اینبار بازی رو یه بار دیگه با DLC هاش روی 4 تموم کردم و بهانه ای شد برای نوشتن چند خط دلنوشته در موردش.

اول نمرمو بدم و بعد نقدش کنم
10 از 10

به جد میتونم بگم به عمرم تا این حد جذب نتنها یه بازی بلکه هیچ چیز دیگه ای نشدم. در حدی که به شوخی به برادرم میگفتم اگر دختر دار بشم حتما اسمش رو میزارم سیری:D

ولی ویچر هم بازی کاملا بی نقصی نیست. هیچ بازی کاملا بی نقص نیست. بهمین خاطر سعی کردم بیشتر تو این نوشته به ایرادات بازی اشاره کنم تا نقاط قوتش. چون اونها رو که صد بار جاهای دیگه خوندید و دیدید و تجربه کردین

بزرگترین نقطه ضعف بازی قسمت RPG بازی هست که عمق یه سری RPG های دیگه ای مثل اسکایریم رو نداره. اشکال عمدش اینه که شما ویچر رو میتونی به عنوان یه بازی اکشن بازی کنی و اصلا دنبال استفاده از معجون یا کرفتینگ نری. تو دنیای ویچر شمشیر یا لباس رزم به وفور ریخته و شما برای بدست آوردنش تقریبا زحمتی به خودت نمیدی. یه جایی هم که کوئستی در این رابطه بهت میده در نهایت نتیجه زحماتت رو نمیگیری.

جایی از بازی با یه آهنگری آشنا میشی که اگر کوئستاشو انجام بدی در نهایت یه شمشیر خیلی خفن قراره بهت بده. زمانی که کوئست رو میگیری بسته به نوع بازیت لولت 10 یا 12 یه همچین چیزیه ولی لول پیشنهادی برای انجامش 24. یعنی شما اون لحظه نمیتونی اون کوئست رو بری. در نهایت بعد از ساعتها لولت میرسه ماموریت رو تموم میکنی. خوشحال و راضی منتظری که شمشیر استادساز گرانبهایی که مثالش وجود نداره رو تحویل بگیری اما بهت میگه باید بری یه هفته ی دیگه بیای که شمشیرت آماده شه میری و باز بازی میکنی تا یه هفته بگذره. بلاخره اون لحظه ی سرنوشت ساز میرسه میری سراغ استاد و اونم شمشیر رو بهت میده اشک تو چشات حلقه میزنه فکر میکنی که چه کار بزرگی کردی. میری شمشیر رو تو اینونتوری چک میکنی و هولی شت..... شمشیر لولش 17 ست و صد تا از اون بهتر رو تو جدولت داری. :|x-(

سیستم مبارزات بازی هم بنظرم یکم قدیمی شده الان بعد از اومدن بازیهای مثل هورایزن یا حتی اس اوریجینز سیستم مبارزات ویچر نمیشه گفت بده ولی عالی هم نیست

البته از این ایرادات بگذریم بازی چنان محوت میکنه که تا سالها فراموشش نخواهی کرد. پیشنهادم به همه ی اونایی که تجربش نکردن اینه که به خودتون جفا نکنین ویچر برای هر گیمری واجب موکده

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
سلام خدمت دوستان عزیز
واقعیتش در این نسل بازی خوب و گیرا زیاد اومده بعضیها شاهکار و بعضیها افتضاح که ارزش بحث و صحبت ندارن.
1-LIMBOوINSIDE
بازی با اتمسفر و محیط تاریکی و گیم پلی و هیجانی دور از انتظار یه بازی فکری و جالب
2-UNCH-4
که نمیشه در حق ناتان کم لطفی کرد مخصوصا بخاطر تیکه جالبهHOLY CRAPگفتناش.
3-ORDER
که واقعا اول نسل ترکوند ولی حیف بازی کوتاه و زود تموم شد.
4-COD:REMASTER
من که لذت بردم واقعا بازی از اول بازسازی شده بود و خاطرات زنده کرد.
5-GOD
نمیشه دربابش حرفی زد این نسل با جارو خاک انداز تمیز کرد و رفت بیرون.
6_SOCوLAST GUDRDIAN
دوعنوان خاص برای مخاطبهای خاص خودشون.
7-HORIZON ZERO DAWN
بازی OPEN WORLDحداقل 60ساعت بازی کسی حالشو داشته باشه کل مپو خالی میکنه.اتمسفر بازی فقط در DLCجدید نهفته حتما تجربش کنید رباتهای خفن خفن.
8-MGS PHANTOM PAIN
بازگشت BIG BOSSو زنده شده دوبارش تحویلی عظیم در دنیای گیم ایجاد کرد کوجیما خدا لعنتت کنه که 8میلیارد نفرو تو کف ادامه بازی گذاشتی.
9_NIER AUTOMATA
شاهکار به تمام معنای SQUARI ENIXهمه چی بازی 10/10

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: benjohn and joker+1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر