امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
نظر منم اینه
Killzone:Shadow Fall = 9/10
چون یه بازی گرافیک محور بوده از ابتدا، ولی میشد جدای از گرافیک به موارد دیگری مثل مراحل متفاوت و استفاده از جنگ افزار های مختلف تو بازی هم اضافه کرد

Resogun = 8/10
اینم واقعا سرگرم کننده و البته از نظر نکات گرافیکی بی نقص

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Killzone Shadow Fall:5/10
سينگل كلا جالب نيست:d بعد چند مرحله پشيمون شدم
مولتي پلير هم اولش خوبه ولي به خاطر طراحي مپ خيلي داغون وكمپ محور بودنشون كلا نابوده.قابليت هاي بازي هم كلا بالانس نيست.
به مولتي بخوام نمره بدم ٤/١٠ ميدم چون از KZ2 رسيدن به اين، كه واقعا افت بزرگي براشون هست.
توصيه ميكنم نخريد:d بازي لانچ همين BF4 يا AC بخريد.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
FIFA 14

9/10

بازی نسبت به نسخه ی نسل پیش پیشرفت کمی داشته به نظرم!

+ اضافه شدن انیمشینای زیاد به بازی - بازی در نسخه ی نسل پیش وقتی توپ به دست دروازه بان میخورد میچسبید و جدا نمیشد! که این نسل درست شده و ممکنه توپ از دستش رها بشه - در ارسال های هوایی دقیقا بازیکن موقعی که شما بگید میپره و اگر زود بزنید توپ از پشتش رد میشه ( بازم در نسخه های نسل پیش اینطوری نبود و بازیکن معمولا همیشه هد میزد) - بازی بدون قطع تصویر هست همیشه

- بزرگترین مشکلش فکر میکنم این باشه که تماشاچی ها همه ی بازی ها اینطوری هستن: :| ( حتی یه بازی مثل دورتموند - اگسبورگ )

91062516705601302854.jpg

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
NBA 2k14 >> 9/10

بهترین گرافیک رو بین بازی های ورزشی داره و وقتی بازی رو برای اولین بار می بینین فقط چند دقیقه مجذوب محیط بازی میشین !!

Gameplay نسبت به نسخه های قبل تغییر خاصی نداشته و فقط انیمیشین ها روان تر شدن .

طراحی فوق العاده Face های بازیکنان که با واقعیت مو نمیزنن !!!

بخش Mycareer بسیار پویا تر از نسخه های قبل شده و مواقعی فکر میکنی داری فیلم می بینی از بس کات سینس وجود داره و مکالمه هایی که بین شما و دیگران هست !!

و یکی از نکات منفیش باگ های متعددی بود که توی بازی دیده میشد !! مثلا بازیکن وسط زمین واستاده یه دفعه نا پدید میشه میره رو نیمکت :d

به نظرم به عنوان یه بازی لانچ تونست خوب عمل کنه ولی اگه 0/1 وقتی که رو گرافیک گذاشتن رو روی داستان میزاشتن میتونست یکی از بهترین لانچ های این نسل بشه !!

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
Killzone shadow fall 7.5
با اینکه من فن کیلزون هستم ولی باید قبول کرد نسبت به نسخه های قبلی افت کرده
گرافیک بازی عالی هست
گیمپلی مزخرف وهوش مصنوعی مزخرفتر

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
Killzone shadow fall 7.5
با اینکه من فن کیلزون هستم ولی باید قبول کرد نسبت به نسخه های قبلی افت کرده
گرافیک بازی عالی هست
گیمپلی مزخرف وهوش مصنوعی مزخرفتر
داداش يعني ارزش بازي كردن نداره؟؟؟ من ميخواستم بگيرم

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
نظر منم اینه
Killzone:Shadow Fall = 7.5/10
گرافيک بيشتر از اين توقع داشتم داستان ابکی گيم پلی اصلاً خوب نبود
ولی در کل بازی کردنش واجبه:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Killzone: Shadow fall---->7.5
Battlefield 4---->8
Resogun----->8
Outlast----->7
Trine 2----->6.5
Don't Starve------>8
Contrast------>7
Warframe------>6

این نظر من راجع به تمام بازیهایی که انجام دادم توی PS4

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
FIFA 14

دفعه اول که بازی شروع می‌شه بد جوری می‌خوره تو ذوقتون که این با نسخه PS3 واقعا چه فرقی داره؟!
مخصوصا که گرافیک کلی بازی چندان پیشرفتی نکرده و اگر هم کرده اصلا محسوس نیست.
اما رفته رفته کلی نکته ریز و پیشرفت های چشمگیر تماشاچی ها و چمن رو که می‌بینید یه ذره امیدوار تر می‌شید.
در کل بازی خوبی ـه ولی می‌تونست بهتر هم باشه.

7.5 از 10

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
Knack
9/10
خدايى با اين حال كه اينجور بازى ها عملا با هم فرقى ندارن اما اين يكى در نوع خودش منحصر به فرد بود
Killzone: shadow fall
9/10
به جز اينكه يه خورده طولانيه هيچ عيبى نداره و بزرگترين مزيتش درون هست كه واقعا به آدم كمك ميكنه

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
FIFA 14

+ هوش مصنوعی خیلی بهتر شده ، سبک شوت زنی و سانت و ... طبیعی تر شده ، انیمیشن بازی خیلی خوب شده ، تماشاگرا عکس العمل هاشون جالبتر شده ( مثلا موقعی که تیمت گل میزنه ، طرف عین خر میپره خوشحالی میکنه :D ) ، نکات ریز بیشتر روشون کارشده ( از بازیکنا گرفته تا چمن زمین که موقع ضربه شدن و تکل ذرات چمن در هوا دیده میشه و همچنین چروکی پیراهن بازکینا تو طول بازی و حرکت لباسشون طبیعی تر شده ) ، نشون دادن ورزشگاه از بیرون یا داخل راهرو ، SoundTrackهای فیفا کلا قشنگن برام ( آهنگاش با نسل قبل یکین )

ورزشگاه بارسا و رئال رو دوتاشون رو گذاشتم تا دعوا نشه :D

fifa14-stadium-santiagobernabeu_wm.jpg

fifa14-stadium-campnou.jpg

- داوری بازی افتضاحه ، بعضی اوقات خیلی ضایع پاس میدن ، یارا بعضی اوقات خیلی ضایع سوتی میدن ( مثلا اون دفعه یار تیم حریفم پاس داد به دروازه بانشون ، لایی خورد :| :D )

---------------------------------------------------
OutLast هم به زودی تموم میشه و بهش امتیاز میدم ...

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Lego Marvel Super Heros DEMO
بازی فوق العاده فان و خنده داری ـه.
گیم پلی نسبتا ساده ولی زیبا و گیرایی داره و مثل همه لگو ها، دیالوگ ها و صداگذاری فوق العاده فان و قشنگ انجام شده.
گرافیک هم خیلی خیلی خوبه و اگر اشتباه نکنم رزولوشن بازی های Full HD ـه!
8.5 از 10

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
KILLZONE:Shadow Fall ---> 6/10
اولین بازی ای که گذاشتم تو PS4 و از اینکار پشیمونم! چون همیشه خاطره ی بدش تو ذهنم میمونه!! از اون دسته بازیهایی بود که فقط دوست داشتم هرچه سریع تر تموم بشه!
--------------------------------------
AC:IV ---> 9/10
سرگرم کننده! برای وقتی که اکثر بازیها FPS و آنلاین هستن و کمپین خونت میاد پایین خیلی خوب بود :D با اینکه با بعضی موارد تو خط داستانی مشکل داشتم ولی گیم پلی فوق العاده درگیر کننده ای داشت.
NFS:Rivals ---> 8/10
بازیهای ریسینگ توی این سبک برای من بعد از مدتی خسته کننده میشن با اینکه اولش خوشم میاد بازی کنم ولی کم کم زده میشم! ریسینگ های پیستی رو بیشتر دوست دارم :D
FiFA14 ---> 7/10
چون نسبت به نسخه های قبلی تو نسل قبل هیچ پیشرفت چشمگیری نداشته! استادیوم و تماشاگر که نشد نون و آب !! باگ های بازیتو رفع کن بجا اینکارا !
Tomb Raider:DE ---> 9/10
با اینکه نسخه ی نسل قبلش رو هم بازی کرده بودم ولی بازم با اشتیاق بازیش کردم چون واقعاً زیباست :x فقط کاش یا مالتی نداشت یا یکم درست و حسابی تر بود !
OutLast ---> 8/10
هیجان،هیجان،هیجان.... مگه اینکه یه همیچین بازیهایی بتونن این فاکتور رو به این سبک برگردونن وگرنه از بقیه که حکم پیشکسوت رو دارن بخاری درنمیاد! ( RE هم منظورم نبود اصلاً :D )
Resogun ---> 9/10
سرگرم کننده ! هدف اصلی بازی بودن رو انجام داد.
Thief ---> 7/10
اوایل بازی بسیار کسل کننده بود ولی 2 چپتر آخر خیلی بهتر شد به نظرم. اگه کل بازی مثل آخرش خوب میبود میتونست بازی موفق تری بشه.صداگذاری کرکتر اصلی هم به کل افتضاح!درکل انتظارات رو براورده نکرد.
Battlefield 4 ---> 7.5/10
اگه جایزه ای به نام Bug Of The Year وجود داشت بدون شک برندش BF4 بود!!! آپدیت میدن باگ هاشو رفع کنن بدتر 6-7 تا باگ دیگه اضافه میشه تو بازی :D بخش داستانی هرچی بود از KZ بهتر بود ولی اینم چنگی به دل نزد.
MGS:GZ ---> 7.5/10
بیش از اندازه کوتاه! نیم ساعت برای بخش داستانی !!! تغییراتی که تو گیم پلی بوجود اومده نسبت به MGS4 رو دوست نداشتم! حال و هوای MGS نداشت هرچند بازیه خوبی بود.
Dead Nation ---> 7/10
زامبی های رو مخ :D رو درجه سختی بالا یه چیزی در حد :wallbash: یا شایدم بدتر میشم :D اما درکل سرگرم کنندست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر