امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
Sekiro Shadows Die Twice 9.5/10
خیلی خوب بود واقعا خیلی وقت بود بازیی انقدر بهم نچسبیده بود .به هیچ وجه خسته کننده نمیشه و طولانی هم هست ( برای دفعه اول ) .داستان و گیم پلی هم عالی .
تنها نکات ضعفش یکی Lore ـه نه چندان پیچیده و خفن مثل بقیه بازیهای میازاکیه و دیگری هم نبود Climax و تموم شدن بازی روی خط صافه که تو همه بازی هایی که از میازاکی بازی کردم همینطور بوده و کلا دوست نداره رو پایان یا مراحل پایانی هیجان انگیز تر کار کنه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Horizon Zero Dawn Frozen Wilds

تقریبا تمام مشکلات نسخه اصلی رو دیده و حل کرده بودن.Aloy خیلی بهتر شده بود و میتونستی باهاش ارتباط برقرار کنی.صدا گذاری و دیالوگ ها خیلی بهتر شده بود.ایتم میداد :D خلاصه که به نظرم عالی بود.

فقط دوتا نکته منفی میتونم بگم ، کوتاه بودن زیادی (روی VH فقط 9-10 ساعت طول کشید با تمامی کوئست های اصلی و کوئست های فرعی و ...) و دوم باس آخر بسیار ضعیف و معمولی.

امتیاز 9.5/10
این مرض رو تمام بازی هایی که المان های rpg و لول گیری و بالا بردن سطح مهارت رو دارن دچارش هستن !!! اونم over power هست ! مثلا تو یه بازی طراحی شده که گیمر بتونه با لول ۶۰-۷۰ هم باس آخر رو بزنه ! ولی ملت میرن لول ۱۰۰ میکنن و باس رو ...... به هر حال هیچ بازی سازی با این تفکر بازی نمیسازن که ما مخاطبمون رو مجبور کنیم باید برای زدن باس آخر همه چیزش مکس باشه تا تازه بتونه به ضرب و زور از پس باس بر بیاد !
حتی بلادبورن هم اینطوریه و باس های اخر ، در مقابل باس های و دوم و سوم در حد شوخی بودن!

• Like
Reactions: just_p30

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خدا رو شکر آدم هایی مثل دیوید کیج هنوز توی این صنعت وجود دارن و هنوز اونقدر جسارت دارن که بدون توجه به این حرفا ، یه بازی متفاوت بسازن...
مال چندوقت پیش ولی qd همین چند روز پیش گفت که داره میره سراغ سبکای دیگه پس حرف من ثابت شد.............عجب جسارتی داشت دیوید کیج لول:))
بازی متفاوتی که طرفدار نداره چه ارزشی داره؟ بشخصه با گیم پلی بازیای دیود کیج مشکلی ندارم اتفاقا عاشق qte و چیزای سینمایی ام ولی این سبک کارش تمومه دیگه هیچ چیز نویی توش نیست خود qd هم دیگه نمیتونه به این روند ادامه بده و برای پول هم که شده میره سراغ سبکای دیگه

آخرین ویرایش:

rasool66

کاربر سایت
Apr 3, 2019
40
نام
rasool
Control
دو تا سه ساعت بازیش کردم شاید بهتر بشه روند بازی ولی اونقد تخیل بازیو رمدی برده بالا ک من یکی اصلا باحاش حال نکردم.بازی جوری بدون مقدمه شروع میشه ک ادم احساس میکنه از وسطاش داره انجامش میده...تو این چند ساعت اولیه فقط alan wake از ذهنم میگذشت ک اون چی بود این چیه
فقط موندم امتیازای بازی به چه دلیل اینقد خوب بوده چون ب نظر من ک تا اینجا اصلا استحقاقشو نداشته....حالا چون پول دادم مجبورم ادامش بدم
امتیاز من:۶

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
Assassin's Creed Odyssey ---------------------------- 9 / 10

+ Combat بسیار خوب و کنترل فوق العاده روان و خوشدست و User Friendly
+ دنیای بسیار وسیع و متنوع
+ آیتم های جذاب و متنوع و کارآمد
+ The Cult
+ Mercenaries
+ گرافیک بصری عالی و خوش رنگ و لعاب
+ Conquest Battles

- شخصیت پردازی سطحی و کم عمق
- تنوع کم در گیمپلی
- تکراری بودن بسیاری از مراحل

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Control
دو تا سه ساعت بازیش کردم شاید بهتر بشه روند بازی ولی اونقد تخیل بازیو رمدی برده بالا ک من یکی اصلا باحاش حال نکردم.بازی جوری بدون مقدمه شروع میشه ک ادم احساس میکنه از وسطاش داره انجامش میده...تو این چند ساعت اولیه فقط alan wake از ذهنم میگذشت ک اون چی بود این چیه
فقط موندم امتیازای بازی به چه دلیل اینقد خوب بوده چون ب نظر من ک تا اینجا اصلا استحقاقشو نداشته....حالا چون پول دادم مجبورم ادامش بدم
منم موافقم بازیش کشش لازم ندارد و حوصله سر بر هست . یک ساعتی بازی کردم . همش در پی یافتن مسیر هستیم

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
Metro exodus

دوساعت اول بازی یه مقدار تو ذوقم خورد اما بعدش یدفه همون متروی همیشگی شد . حتی تو اون دوساعت خواستم بازیرو تو دیوار بزارم برا فروش اما یدفه دیدم نه چقدر قشنگ شد بازی .
گیمپلی که عالیه فقط چیزی که کم کاری شده هوش مصنوعی با بعضی حرکات ارتیوم که زیاد فیزیک خوبی نداره اما درکل فیزیک بازی خیلی خوبه مخصوصا شوتینگ بازی که دیوانه کنندست . وقتی شلیک میکنید قشنگ سنگینیه اسلحه رو حس میکنید . یه علتشم اینه که صداگذاریه اسلحه ها فوق العاده هستش . سیستم کرفتینگ بازی هم عالیه .
درمورد گرافیگ چیزی نمیگم چون باید خودتون بازی کنید تا بفهمید چقدر خوبه مخصوصا نورپردازیه بازی که شاهکاره . من از کیلزون شادوفال تا این بازی گرافیک خفن تو اول شخص ها ندیده بودم . البته از زمانی که رد دد 2 اومده هر گیمی که میزنم احساس میکنم گرافیک خفنی نداره اما اگه مقایسه رو بزاریم کنار واقعا گرافیک بازی خوبه .
یه مشکل اساسیه دیگه بازی انیمیشنها با لبخونیه که واقعا ضعیفه .
درکل بازیه خیلی قشنگیه و تجربه اش کاملا لذت بخشه .
10/ 9.5

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Control

بابا من که هر چی می گفتم 1 عده می گفتن عجب بازیه خقنی فقط به خاطر اینکه از زیر سلطه ی مایکی دراومده برای دهن کجی اما برای من نوعی که این چیزا مهم نیست اصلا مهم نیست کی ساخته انحصاری هست یا حتی فن سریش هستم یا نه این بازی واقعا خیلی درش کم کاری شده حالا زجر اوریش اینه که تا اخرشم محیط ها دقیقا همین شکلی هستن تنوع ماموریت ندارید 1 کلت هم بیشتر ندارید یعنی منی که نصفش رو رفتم یا کلت یا پرتاپ اشیا بوده همین اما از اونجایی که گان پلی با فیزیکش عالیه کمبت هاش حال می ده

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
واقعا uncharted 4 دگرگونم کرد!

از نظر exploration فوق العادست و تازه میفهمم چرا سونی چندان به انحصار زمانی tomb raider برای ایکس باکس واکنش نشون نداده!

انیمیشن کاراکترها هنگام استفاده از سلاح کاملا حرفه ای کار شده و با اینکه تاکتیکال نیست آرکید هم نیست!

هوش مصنوعی هم کاملا نسل بعده! انداختن نارنجک و دینامیت توسط دشمن به موقع هست! کاملا در محیط پخش میشن و با تغییر دادن کاور اونها هم حرکت میکنن تا دست بالا رو دوباره بدست بیارن!

واقعا نمیدونم چرا اولین بازیم روی ps4 رو uncharted 4 انتخاب کردم! حس میکنم اشتباه کردم چرا که استانداردی که آنچارتد در ذهن من ایجاد کرده بعدا من رو نسبت به گیم پلی بازیهای دیگه دلسرد میکنه چون بعید میدونم بازی دیگه ای تا این حد خوب باشه!

افت فریم ریت تا نیمه بازی که رفتم نداشتم. گرافیک که نیاز به تمجید من نداره. داستان خوب کار شده و دیالوگها بهتر.

هیچ چیزی بی عیب و ایراد نیست ولی لازمه که گاهی اوقات به بعضی از بازیها با ارفاق نمره کامل بدیم.

من به uncharted 4 نمره کامل ۱۰ از ۱۰ رو‌ میدم.

با ذکر این نکته که هنوز ۳۶۰ و ps2 و psp رو از خودم جدا نکردم و گیم پلی تراز اول رو میشناسم بهش امتیاز کامل دادم چون باور دارم که سازندگان این بازی تمرکزشون روی باز کردن دهن ملت با دیدن گرافیک نیست بلکه کاملا گیم پلی و روند داستانی هم به همون اندازه براشون مهمه.

علت پیروزی سونی در این نسل همینه! زمانی gears of war 1 من رو دگرگون کرد الان uncharted 4 در حالی که گیرز ۴ و ۵ هیچ حرف خاصی برای گفتن ندارن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
Marvel's Spider-Man
10/10
یکم سیستم جابجایی اولش گنگ میزنه یا من گیج میزدمو ( لول ) نمیدونم ولی بقیش لذت خالص بود! ابر قهرمانی و این داستانا باز نیستم ولی این یکی خیلی خوب بود! آخرین تجربه ی اسپایدرمنم روی سگا جنسیس بود که هیچوقتم نتونستم تمومش کنم!:D

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
killzone shadow fall = 7/10

میخواستم بهش ۸ بدم ولی پایان بازی ضعیف بود!

کشتن تنها قهرمان بازی در پایان بازی جزو گناهان کبیره نیست اما کشتن قهرمان در بازی شوتر اول شخص که کاراکتر به مرور با شخصیت پلیر مخلوط میشه کاملا غلطه!

نمیدونم تسترهای بازی واقعا بازی رو‌ رفتن یا صرفا از روی انجام وظیفه تمومش کردن چون بعد کشتن قهرمان بازی یه ضد حال بدی خوردم و صد البته بازی ارزش دوباره رفتنش رو‌ برام از دست داد

گرافیکش خوب بود. حرکت دهان کاراکترها با صدا هماهنگ نبود که یه مقدار آزاردهنده بود!

برعکس شماره اول سری که اومد تا halo رو بکشه و خودش رو دفن کرد این شماره کمتر جو گیر بود و اصالت خودش رو حفظ کرد!

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
من بعضی وقتا احساس میکنم چیزی که من بازی میکنم با چیزی که بقیه بازی میکنن فرق داره. :|
آخه چطوری به Spiderman اینطوری نمره دادن و نامزد Game of the Year کردنش.
رسماً این بازی هیچ چیز جدیدی نداره. اگه Spiderman های Activision رو قبلا بازی کرده باشین متوجه میشید که این صرفاً اومده چیزایی که اون بازیا داشتن رو یکمی بهتر پیاده کرده با گرافیک بهتر. این کوئست های مسخره QTE با این دشمن هایی که تو ماشین هستن یا نجات دادن مردم از صحنه های تصادف همگی تو بازیهای قبلی Spiderman بودن. اوضاع وقتی خرابتر میشه که اینو با سری Batman Arkham مقایسه کنید.در زمینه Side Mission که اصلاً هچی نگم بهتره. فقط میتونم بگم Side Mission های بتمن از Main Mission های این بازی چند برابر جذابتر هستن.

واقعا داستان از این سطحی تر نمیتونست باشه. مخصوصاً اون جایی که شخصیت Mary Jane رو کنترل میکنید. منطق داستانی این جا اینه این دختره تنهایی بشکل Stealth نفوز کنه وسط این همه جنایت کار. یعنی فقط خواستن بزور اینو توی داستان جا بدن تا این جماعت های فمینیستی رو راضی کنن. داخل ایستگاه مترو که یه بمب هم اونجا هست، نقطه اوجشه. مثل اینکه اینجا منظورشون این بوده که پیتر خودش عقلش نمیرسه که چطور باید با اینا بجنگه حتما مری جین باید از اون پایین راهنماییش میکرده که اول اینو بزن بعد اون یکی...
اون قضیه Dr. Octopus هم خیلی فاجعه بود. اصلا مگه توی آزمایشگاه لباس اسپایدرمن رو دست پیتر ندید؟ پس واسه چی باید Ending اونطوری بشه؟

فقط میشه گفت گرافیکش نسبتاً خوبه و مبارزاتش رو هم خوب پیاده کردن.
امتیاز 5/10

واقعاً چرا اینسومنیاک بجای این که ip های دوست داشتنی و ارجینالی مثل Ratchet و Resistance رو باید رها کنه تا یه همچین چیزی بسازه؟ صد درصد بخاطر فروش خوبش نسخه دومش هم ساخته میشه و بقیه ip های اینسومنیاک هم فراموش میشن...

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
rainbow six siege
118145
من اینو اولش بدون اپدیت بازی کردم درجا پاکش کردم :p
ولی بعداز اپدیت که حدود 47 گیگ بود (خود بازی 17 گیگ بود ):o بازی از این رو به اون رو شد قبول دارید بازی یوبی رو باید موقع عرضه بازی نکنید مخصوصا انلاین محورشو باید یه یچند سالی ازش بگذره تا گندشو پاک کنن:|
خلاصه من حدود یک ماهی میشه تازه بازی پلی کردم همه چیز عالی مخصوص کار گروهی و هیجان خاصش
تو این بازی مثل اکثر بازی های شوتر با کمپ کردن کارت زیاد پیش نمیره واین خودش یه نکته مثبته
تخریب پذیری بالا /فریم ریت عالی (ps4 pro) حتی صحنه های شلوغ پر انفجار خبری از افت فریم نبود /صدا گذاری عالی /پشتیبانی بازی توسط یوبی
اپراتور های مختلف که هر کدوم یه قابلیت خاصی داره و بازی از تکراری بود نجات میده
اعتیاد وحشتناک :-t
بیخود نیست که حدود 50ملیون کاربر داره
نتیجه :
دنبال یه بازی اول شخص انلاین گروهی خوب میگردید مطمعن باشید بهتر از این پیدا نمیکنید
قبل اپدیت 6/10
بعداز اپدیت 10/10

• Like
Reactions: gladiator12

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من بعضی وقتا احساس میکنم چیزی که من بازی میکنم با چیزی که بقیه بازی میکنن فرق داره. :|
آخه چطوری به Spiderman اینطوری نمره دادن و نامزد Game of the Year کردنش.
رسماً این بازی هیچ چیز جدیدی نداره. اگه Spiderman های Activision رو قبلا بازی کرده باشین متوجه میشید که این صرفاً اومده چیزایی که اون بازیا داشتن رو یکمی بهتر پیاده کرده با گرافیک بهتر. این کوئست های مسخره QTE با این دشمن هایی که تو ماشین هستن یا نجات دادن مردم از صحنه های تصادف همگی تو بازیهای قبلی Spiderman بودن. اوضاع وقتی خرابتر میشه که اینو با سری Batman Arkham مقایسه کنید.در زمینه Side Mission که اصلاً هچی نگم بهتره. فقط میتونم بگم Side Mission های بتمن از Main Mission های این بازی چند برابر جذابتر هستن.

واقعا داستان از این سطحی تر نمیتونست باشه. مخصوصاً اون جایی که شخصیت Mary Jane رو کنترل میکنید. منطق داستانی این جا اینه این دختره تنهایی بشکل Stealth نفوز کنه وسط این همه جنایت کار. یعنی فقط خواستن بزور اینو توی داستان جا بدن تا این جماعت های فمینیستی رو راضی کنن. داخل ایستگاه مترو که یه بمب هم اونجا هست، نقطه اوجشه. مثل اینکه اینجا منظورشون این بوده که پیتر خودش عقلش نمیرسه که چطور باید با اینا بجنگه حتما مری جین باید از اون پایین راهنماییش میکرده که اول اینو بزن بعد اون یکی...
اون قضیه Dr. Octopus هم خیلی فاجعه بود. اصلا مگه توی آزمایشگاه لباس اسپایدرمن رو دست پیتر ندید؟ پس واسه چی باید Ending اونطوری بشه؟

فقط میشه گفت گرافیکش نسبتاً خوبه و مبارزاتش رو هم خوب پیاده کردن.
امتیاز 5/10

واقعاً چرا اینسومنیاک بجای این که ip های دوست داشتنی و ارجینالی مثل Ratchet و Resistance رو باید رها کنه تا یه همچین چیزی بسازه؟ صد درصد بخاطر فروش خوبش نسخه دومش هم ساخته میشه و بقیه ip های اینسومنیاک هم فراموش میشن...
آخه اسپایدرمن اکتیویژن مثلاً چی داشت که حالا این بیاد ترکیبش کنه تمام این بازی ها از بتمن راکستدی الگو گرفتن و تغییرات کردن من خودم کل اسپایدرمن های اکتیویژن جویدم واقعا فاجعه ای بودن چیو ترکیب کردن نکنه توقع داشتی برات سبک جدید اختراع کنند تمام این بازی های ابر قهرمانی متد و الگوشون یک چیزهایی دیگه ثابته

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آخه اسپایدرمن اکتیویژن مثلاً چی داشت که حالا این بیاد ترکیبش کنه تمام این بازی ها از بتمن راکستدی الگو گرفتن و تغییرات کردن من خودم کل اسپایدرمن های اکتیویژن جویدم واقعا فاجعه ای بودن چیو ترکیب کردن نکنه توقع داشتی برات سبک جدید اختراع کنند تمام این بازی های ابر قهرمانی متد و الگوشون یک چیزهایی دیگه ثابته
کل بازیای ابر قهرمانی الگوشون برپایه batman arkham asylum و جالبه کل بازیایی که دوربین برای راحت پیدا کردن راه دارن مثل ویچر سین یا اون دستگاه hzd که اسمش یادم رفته همشون الگوشون همین asylum فکر میکردم ویچر این مد کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر