امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
دوستان برای کسی که یه بازی فایتینگ میخواد که افلاین بزنه صرفا (نت یاری نمیکنه متاسفانه)
بین Street fighter 6 و Tekken 8 و Mortal Kombat 1 کدومش ارزش خرید داره به نظرت؟

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
559
نام
Dani
دوستان برای کسی که یه بازی فایتینگ میخواد که افلاین بزنه صرفا (نت یاری نمیکنه متاسفانه)
تیکن محتوای زیاد افلاینی داره نسبتا و مورتال بیشتر بخشا باید انلاین باشین تا بشه بازی کرد حتی بخش کاستوم بازی برای پلیر دوم قفله در صورتی که تیکن شخصی سازی خیلی بهتری داره کلا اگر بخواین دو نفره پلی بدین خیلی تیکن حال میده
استربت فایترو نمیدونم حقیقتا ولی بین دوتای دیگه تیکن بهتون پیشنهاد میدم
شرمنده بابت اسپم !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد

MK1 رو نمیدونم کدوم بخشاش وقتی افلاین باشی در دسترسه. بچه‌هایی که بازی کردن میتونن کمک کنن.
تکن ۸ که خب همیشه محتوای خوبی داشته برای سینگل‌پلیر و آفلاین.
استریت فایتر ۶ هم خیلی خووبه از نظر محتوای آفلاین و سینگل‌پلیر. حالت اوپن ورلدش جالب دراومده. قسمت VS بخشای متنوعی داره که میتونی با CPU یا دوستت به صورت لوکال بازی کنی.
در کل موضوع مهم اینه که کدوم فایتینگ رو بیشتر دوس داشته باشی ولی پیشنهاد من اینه که از بین تکن ۸ و صف۶ یکی رو انتخاب کنی.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
به نظرم اول sf6 و بعدش تکن 8.استریت فایتر 6 محتوای آفلاین خوبی داره از قسمت اوپن ورد ش تا بخش vs خیلی خوبه ضمن اینکه اگه روزی خواستی آنلاین بازی بکنید با یک دی ان اس کارت راه میوفته و قطعی و لگ کم پیش میاد.و البته روی استیم معمولا جزو بازی هایی هست که معمولا کپ کام توی تخفیفاتش میاره و 40 درصد تخفیف میزنه. تکن هم محتوای آفلاینش خیلی خوبه البته بخش آنلاینش برای ما مشکل داره.مورتال این نسخه بازی نکردم در حالیکه همه نسخه قبل رفتم ولی این قسمت از همون اول زیاد جذبم نکرد

• Love
Reactions: Destro

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Dragon's Dogma II ------------------- 8.5

+ دنیای درگیر‌کننده، پُر رمز و راز و پاداش دهنده
+ ماموریت‌های فرعی عالی و متنوع
+ کلاس‌های (Vocation) بسیار جذاب که هر کدوم گیمپلی و مبارزات رو تغییر میدن
+ موجودات و دشمنان شگفت‌انگیر با طراحی فوق‌العاده
+ سیستم خلاقانه، هوشمند و بسیار کاربردی Pawn‌ها
+ سلاح‌ها و آرمورهای منحصربه‌فرد و تاثیرگذار در روند بازی
+ ارزش تکرار بالا

- 60 فریم نبودن بازی با توجه به سطح گرافیک، قابل توجیه نیست
- مشکلات دوربین و قفل نشدن در حین مبارزات
- نبودن گزینه‌ای برای حمل و نقل سریع مثل اسب که بسیار ضروری و لازمه برای این بازی

پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به یک شاهکار رو داره که کامل ازش استفاده نشده. از لحاظ حسی که میده و جهانی که ساختن نزدیک‌ترین عنوان به الدن‌رینگه و بسیار معتادکننده‌ست بازی.
من بعد از حدود 100 ساعت بازی و پلت کردنش هنوزم دلم میخواد در دنیاش بگردم ...

در کل اگر بازی‌هایی مثل الدن‌رینگ و ویچر رو دوست دارید و از Open World‌های مرموز لذت میبرید حتما پیشنهاد میشه.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
9c222f6910966f5d18b45a0dff0ccb13.jpg

Ghost of Tsushima 8.5//10
خب داستان اصلی رو چندوقت پیش تموم کردم. داستانی بس زیبا داشت. شخصیت های فداکار و وطن پرست. واقعا ایرادی نیست بهش بگیرم. بازی از هر لحاظ خوبه. گرافیک، گیم پلی و .. فقط چیزی که خیلی تو ذوق میزنه NPC ها و هوش مصنوعی دشمنان هستند. واقعا کم کاری یا بی سلیقگی کردند تو این زمینه. امیدوارم اگر نسخه بعدی ساخته شد این رو لحاظ بکنن:D

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
تریلر اولی که از آواتار اومد من انتظار یه AC داخل دنیای آواتار داشتم ولی بعدش مشخص شد که FarCry هست :D که البته به نظر من سعی کرده بود فاصله بگیره ازش و تا حدودی هم موفق بود:

EGST_StoreLandscape_2560x1440_2560x1440-4207efea668639964f50064af970da15.jpg

اون مسائل تکراری یوبی که یه نقشه بزرگ میسازه و توش پر اکتیویتی های تکراری مثل آزاد کردن outpost و... میذاره با قدرت سر جاش بود و شاید اندفعه کمی بدتر، چرا که تعداد copy/paste ای که از یه سری مپ های outpost ها و حتی cave ها کرده بود بیشتر و تابلو تر بود! من نمی دونم انگار گان گذاشتن رو سرشون که حتماً باید 60 تا از هر اکتیویتی بذارید :| مورد بعدی کیفیت خیلی پایین side mission هاش بود که خلاصه شده بود به لینک کردن چند تا سر نخ یا جمع کردن resource ها (که تنوع زیادی داشتن) یا ترکیب کردنشون! ولی متنوع بودن کالکتیبل ها و پر تعداد نبودنشون نکته مثبتی بود. داستان هم انقدر ساده و معمولی بود که هیچی نگیم بهتره :D
در مورد گیم پلی که از نقاط قوت بازی و تفاوت هاش با فارکرای هست میشه به traversal خوب و سر حالش اشاره کرد که یه حالت هایی مثل Dying Light و پارکورش داره و پرواز کردن با ikran خیلی لذت بخشه، فقط سوار کاریش نمی دونم چرا اضافه کردن وقتی نه mission ای براش طراحی کردن و نه با وجود ikran اصلاً به درد می خورد! تو کامبت هم بازی بیشتر شبیه Crysis و کمی Doom هست و فایت هاش در کل خوب ولی تقریباً آسون بود و یه سری سلاح ها هم خیلی کم به کار میومد. البته stealth اش هم حال میداد ولی خب هوش مصنوعی طبق معمول تو دیوار بود :D
در مورد گرافیک به نظرم هنری درجه یک و محیط ها زیبا و چشم نواز بود ولی فنی می تونست بهتر باشه فقط تو بعضی موارد اما نور پردازی عالی بود و تو بحث اجرا هم من رو حالت پرفورمنس اواخر بازی که شلوغ بود فقط یکی دو جا افت فریم دیدم و بطور کلی باگ اذیت کننده ای هم نداشت.

در کل اگر تو گیم آدم با حوصله ای هستید برید سراغش وگرنه کم میارید....من خیلی سعی کردم بازی برام تکراری نشه و استراتژی های متفاوتی رو استفاده می کردم برای این موضوع و 67 ساعت طول کشید پلات اش کردم ولی overall لذت بردم :D این هم 30 ثانیه از گیم پلی خودمه که اسپویلی نداره و فایت خوبی درومد ازش :D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر