خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
والا من دوستم سری e رو داره مقایسه کردم مال خودم بیشتر پسندم بود ولی سری f از این بهتره

اره سری f خیلی خوبه.
خدایی هر اپدیت سونی چقدر خوب و کابردیه تو تی وی هاش.
لیست اپدیت و میخونی کیف میکنی بابت این ساپورت اونم از مدل 3 سال پیشش!

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خبر نداری برای 8500d اندروید ۸ میاد یا نه؟
اره سری f خیلی خوبه.
خدایی هر اپدیت سونی چقدر خوب و کابردیه تو تی وی هاش.
لیست اپدیت و میخونی کیف میکنی بابت این ساپورت اونم از مدل 3 سال پیشش!

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
خبر نداری برای 8500d اندروید ۸ میاد یا نه؟

8 که کلن باگ بود تو گوشی ها :D
هر گوشی من دیدم 8 زد نابود کرد!
فک کنم سونی هم بیخیالش شده با اپدیت بدش :D

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام دوستان من قصد خرید تلویزیون 55 اینچ سونی X900 F رو دارم , فقط میخوام بزارمش توی اتاقم که 15 متر هستش و فاصلم تا تلویزیون در حدود 2.5 متر بنظرتون این فاصله کافیه ؟

عرف با محاسبه ی دقیقش برای 55 اینچ فکر کنم نزدیک 3 متر بود پس 2.5 هم خوبه اما کمترش باعث مشکلاتی می شه.

Alinik98

کاربر سایت
Jun 8, 2019
20

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
پیشنهادم بهت اینه که سام سرویس رو بیخیال شو.جدیدا اسم مدل های جهانی رو تغییر میده و به یک اسم دیگه با کمی تغییر میفروشه.
حالا چرا سری q سامسونگ.؟؟
انتخاب های بهتری هم هست.
داشتم دنبال b7 میگشتم یه چیز توجهمو جلب کرد. انگار اینجا با پسوند B7GI فروخته میشه. من هرچی گشتم هیچ جای دیگه این پسوند نیست جز ایران . فقط یه سری سایتا بانه با همون پسوند b7v دارن . جریانش چیه یعنی این gi منتاژ ایران هست مثل سامسونگا یه چیزی از خودشون دراوردن ؟! :think:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
داشتم دنبال b7 میگشتم یه چیز توجهمو جلب کرد. انگار اینجا با پسوند B7GI فروخته میشه. من هرچی گشتم هیچ جای دیگه این پسوند نیست جز ایران . فقط یه سری سایتا بانه با همون پسوند b7v دارن . جریانش چیه یعنی این gi منتاژ ایران هست مثل سامسونگا یه چیزی از خودشون دراوردن ؟! :think:
احتمالا گلد ایران همچین اسمی روش گذاشته.

• Like
Reactions: Arash.RG

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
مخفف goldiran

• Like
Reactions: Arash.RG

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
دوستان عزیز یک کمکی کنید من برای اتاقم یک تیوی 55 اینچ میخوام بین دو مدل 55 سونی x9000f و الجی oled b7 موندم . روزی 5 6 ساعت هم بیشتر کار نمیکشم چون برای اتاق هست نظر خودم رو اولد هست ولی خیلیا که داشتن گفتن که بعد یک سال به مشکلات رایج اولدها خوردن . الان سونی 9000f کیفیت خوبی داره؟
مخصوصا تو دقت رنگ ها و تصاویر hdr ؟ چون بعضی ها میگن تو تصاویز hdr رنگ ها بیش از حد تو سونی شسته شده و کم رنگ دیده میشه. یک کمکی کنید مخصوصا الان که قیمت تیوی ها دو تا 3 برابر شده انتخابی کنم پشیمون نشم. یا مدل بهتری که شما سراغ دارید تو همین محدوده 14 15 میلیون سایز 55 اینچ.
با تشکر

منم بين اين دو راهي مونده بودم انفاقا منم توي اتاق كوچيك استفاده ميكنم تو لحظه اخر b7 رو انتخاب كردم و بسيار راضي م البته همون ساعات اوليه ي ريتنشن ايجاد شده بود كه بعد از خاموش كردن به كل حل شد. همه جوره به x8500f برتري داره تنها برتري سوني اپ اسكيل بهتر كانالاي صداو سيما بود.
راستش دوتا دليل داشتم براي نخريدن x900f ١-روشنايي زيادش براي اتاق.٢- تكنولوژي قديمي led به نسبت ١٤ ١٥ ميليون پول پرداختي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
سلام دوستان
اوضاع تی وی که خیلی خرابه اصلا حرفش هم نمیشه زد.
وضعیت مانیتور چه طوره؟
یه الترا واید ال جی دارم، ولی تصویر بریده بریده میشه، رفته رو اعصابم، فک کنم بخاطر رسپونس تایم بالاشه!
چند مدل بی زحمت معرفی کنید
با تشکر
فول اچ دی یا فور کی داریم که اچ دی ار داشته باشه؟ پی اس فور پرو هم دارم
ممنونم.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام دوستان
وضعیت مانیتور چه طوره؟
یه الترا واید ال جی دارم، ولی تصویر بریده بریده میشه، رفته رو اعصابم، فک کنم بخاطر رسپونس تایم بالاشه!
با تشکر
ممنونم.
درمورد مانیتور من بر اساس تجربه خودم میگم که یه فول اچ دی خوب از برند های معتبر مثل Asus یا BenQ بگیر و خیال خودتو راحت کن،کیفیت فول اچ دی که من رو مانیتورم دیدم با HDR تلویزیون خونمون تقریبا برابره

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• Like
Reactions: esemech

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
سلام دوستان
وضعیت مانیتور چه طوره؟
با تشکر
ممنونم.
تعداد خیلی محدودی از مانیتور ها hdr واقعی دارند و اونایی که واقعا hdr هستن قیمتشون انداره یه تلوزیون درمیاد
یه مانیتور 2k با رفرش ریت خوب و ساپورت وی سینک بخر
قیمت ها رو هم اطلاع ندارم متاسفانه که مدلی رو معرفی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر